.

.

Со попуст
Инчен Паметни Види Мажи Жена Полна Smartwatch Изграден во Игра IP67 Водоотпорен отчукувањата на Срцето Спиење Монитор за iOS Android Телефон (Боја : за M4 Црна)-за M3 Сина

Инчен Паметни Види Мажи Жена Полна Smartwatch Изграден во Игра IP67 Водоотпорен отчукувањата на Срцето Спиење

DEN 348.00

Од стока
Во магацинот

Нова етикета и ;Операцијата на владата : допир operation Power на : долго притискање функција key IP67 Waterproof Charging напон 5 V Тековната 1А-2.1 Полнење време 2 часа-За време на мирување 7-15 days All-ден активност : чекори, калории изгори, километражата, и отчукувањата на срцето.Стандардните вежби функции (、Калории Потрошувачка、Растојание Пресметка).Smart потсетување : повик за потсетување, пораки, притисни, sedentary reminder (потсетник).СТАН поддршка јазик : англиски , германски, француски, Поедноставен Кинески, Традиционален Кинески, португалски, шпански, холандски.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 652.80

СТЕРЕО во АВТОМОБИЛ СО BLUETOOTH : Buildво Bluetooth со A2 DP / Телефон книга на овој автомобил mp5 мултимедијален плеер,

DEN 1682.40

Се обрне внимание на квалитетот, ќе се обезбеди квалитетна услуга, ви благодариме за вашата доверба...

DEN 352.80

250 литар капацитет.Вклучува различни безбедносни карактеристики како што се : температура над контроло�

DEN 1406.40

Исклучително сигурен, брз и прецизен БОЛЕСТ.Дури и во својата максимална бленда од F / 1.Моделот F045 е неви�

DEN 1682.40

Компатибилен со ОЕМ производ.Направен во Мичиген, САД.Количина попусти на располагање.Ве молиме да конт

DEN 623.76

【Силна & Трајни】На посебна хартија има глазура површината и силна надгради влакна структура.Осигурајт

DEN 1740.00

1"8 Хексадецимален Заврши Ореви.stainless_steel_188 1"8, Внатрешно Навој сврзувачки елементи, Хексадецимален Заврш

DEN 1329.60

ОГЛЕДАЛО ЛИНК : машината поддржува конекција за Android и i OS уредите.5 D допир IPS екран▶ Оригинални воланот к

DEN 1438.80

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 2042.40

Ширина Низ Станот Големина (Б) : 8mm;Орев Висина (M) : 4.Навој Дијаметар : M5; Конец Теренот : 0.Изработени од нер�

DEN 2855.76

Целосна refresh време : 170°.Интерфејс : USB / SPI / I80.Големина на екранот : 122.Доаѓа со развој на ресурси и прирачни

DEN 7271.76

00193180 СНАБДУВАЊЕ ВОЗДУХ филтер елемент replacement We гарантира највисок квалитет на производи достапни.Нашит

DEN 4777.68

Оваа хидраулични филтер кертриџ е слободна од производствени дефекти и ги исполнува или го надминува ф�

DEN 1716.00

Повеќе Функција : Дигитални медиуми FM приемник со userfriendly дигитална контрола интерфејс, Поддршка волан US

DEN 1488.00

Заменлив со : DODGE : P2 BS2315 L ЦОЦ : CS2 P20315 L FYH : XS2 P42063 L Центар на Градот : KPB31516 LT PTI : SR2 PB2315 SLNE, SR2 PB2315 SLNEDC, SR2 PB2315 TLN

DEN 1122.48

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Гумен ѓон.Reebok е американски�

DEN 2296.80

Помага со тага и недостатокот на самоконтрола, ви помага да го контролирате вашите емоции...

DEN 719.76

3ниво torched barnwood и метал датотека папка решетката.Карактеристики 3 одделни групи за хоризонтална чување н

DEN 1096.80

Затворен Велосипедизам Велосипед лесно го зголемува вашиот отчукувањата на срцето, намалување на тело,

DEN 959.76

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 2374.32

Оваа природна замена за дрво не содржи никакви хемикалии или формалдехид и е отпорна на влага и бактери�