.

.

Со попуст
MXJCC Двојно Восок Потоплите Професионални Електрични Восок Грејач, Dual Парафински Топла Кожа на Лицето СПА Опрема со Прилагодлива Температура Se

MXJCC Двојно Восок Потоплите Професионални Електрични Восок Грејач, Dual Парафински Топла Кожа на Лицето СПА

DEN 6074.16

Од стока
Во магацинот

Прилагодлива температура поставувања од 0-80 целзиусови степени (32-176 степени Целзиусови).Ова восок потоплите доаѓа со лабава восок crucible, но главната канистер отворање на е дизајниран да се вклопуваат стандард восок лименки. 4.3 "тенџере отворање да се приспособат на повеќето восок контејнери.На температура поставувања ќе ви овозможи да изберете топење температура на специфични восок што ги користите.Нашите восок за полнење е едноставен и ефикасен и за мажите и жените.Шанса дома е лесен и ја штити приватноста.Мултифункционален восок се топи машина,со Температура Контролер и Анти-топлина и Анти-scalding Рачка,Прилагодлива Температура,за лицето, брадата,пазуви, нозете и други parts Specifikation : Име : Восок се Топи Machine Type : Двоен Pot Dimensions : 11 3/4 "L x 7" W x 4 3/4 "HOperating напон : 110 VPower : 110 WFrequency опсег : 50 Hz-60 Hz Package Листа : 1 * Восок се Топи Machine Welcome да MXJCC продавница,ве молиме да бидат сигурни да се купи,ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2042.40

Ширина Низ Станот Големина (Б) : 8mm;Орев Висина (M) : 4.Навој Дијаметар : M5; Конец Теренот : 0.Изработени од нер

DEN 1836.48

Висат две облека или крпи во исто време.Облека куки се олесни брзо крпа сушење преку овозможување на соо

DEN 191.76

Празно дрво ленти направени во Форт Колинс, Колорадо.Трговија на големо дрво, ленти за употреба од стран

DEN 959.76

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 2296.80

Помага со тага и недостатокот на самоконтрола, ви помага да го контролирате вашите емоции 100% природни к

DEN 362.40

Секој наод се спакувани во мали торби за да се избегне измешани заедно, сите производи се спакувани во к

DEN 1438.80

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 4116.00

Намалена вежба брзина, ниска вежба притисок и зголемената употреба на вода за подмачкување ќе се прошир

DEN 1716.00

Повеќе Функција : Дигитални медиуми FM приемник со userfriendly дигитална контрола интерфејс, Поддршка волан US

DEN 702.00

Може да поддржи до 250 кг.Бродови во 3 кутии, бидете сигурни дека да се има пријател со вас.Вашата мала Прин

DEN 167.52

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

DEN 491.76

Употреба на високо‑квалитет бакар и прецизната технологија на обработка, алатка е издржлив и има долг

DEN 15000.00

UACC регистрирани дилер #RD110 и долгогодишен член на Ракописот Општество Во бизнисот од 1981 година Ние нуди

DEN 348.00

Нова етикета и ;Операцијата на владата : допир operation Power на : долго притискање функција key IP67 Waterproof Charging на

DEN 1740.00

1"8 Хексадецимален Заврши Ореви.stainless_steel_188 1"8, Внатрешно Навој сврзувачки елементи, Хексадецимален Заврш

DEN 6164.88

Самостојна, пренослив дизајн.Диспензерот се продава одделно.Работи со повеќето големи производителот