.

.

Со попуст
NUOYUO Ултра-Тенок систем за домашно Кино, Мини LED Џеб HD Проекторот За Мобилни Smart Wifi DLP Проектор со Tripod(Сива)

NUOYUO Ултра-Тенок систем за домашно Кино, Мини LED Џеб HD Проекторот За Мобилни Smart Wifi DLP Проектор со

DEN 1838.40

Од стока
Во магацинот

5 мм аудио џек излез и безжична bluetooth звучници, bluetooth глувчето и други уреди connectable.2 Максимална резолуција Компатибилен со : 1920*1080 HD 1080 P support I/O(Влез/Излез) : AV x 1 ,USB x 1,МИНИ SD x 1,x HDMI 1,EF x 1.4 Систем, 3.Поле на примена : Подароци, Traveing, бизнис, статистика, домашно кино, лични и забава.5 MLamp : LEDLens : Прирачник Focus Brand Име : OEMName : DLP Projector Lamp Живот : 20000 Hours Mini Проектор OSD Јазик : Кинески, македонски, руски, француски, шпански, германски, Arabic Input : AV/USB/HDMI/МИНИ SDSupport Слика : jpg/png/bmp/итн.Со 854*480 екранот на проекција големина кои се движат од 30-120 инчи, вашиот идеален избор дали за вашите лични домашно кино или канцеларија тим meetigs;.Спецификација : Употреба : Бизнис и Образование, Home Portable : Yes Brightness : 120 Lumens Contrast Сооднос : 1000 : 1 Тежина : 0.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 215.76

Пластична рамка.стаклена леќа.иридиум.Леќа ширина : 3 милиметри.Носете очила тип : декорација, UV заштита,

DEN 1751.76

Жица вклучени, моќ блок не е.Користење на Графити функција може да се направи сопствен дизајн / графички

DEN 455.76

Спецификација : 3 D Очила Тип : Активни shutter очила Синхрони : DLPLink Прикажете Компатибилност : DLPЛинк 3 D Про

DEN 1221.36

✅ Fullframe стилски очила дизајн : Унисекс fullframe очила се стилски во дизајн, кој може да го подобри вашиот тем