.

.

Со попуст
20pcs Мебел Перница Гума Табела Стол Мебел Нозе Нога Влошки Плочка Кат Заштитник 18x15x5mm за Подот Заштита

20pcs Мебел Перница Гума Табела Стол Мебел Нозе Нога Влошки Плочка Кат Заштитник 18x15x5mm за Подот Заштита

DEN 1929.60

Од стока
Во магацинот

Црна гума материјал, конусни дизајн, стои фирма.Пластични маси и столови, мебел нозе, патосници, плочки на подот заштита душеци.Кога не постои ништо под твоите нозе, don' t нека троседот, стол или на маса остави голема вдлабнатини на подот.Тоа е многу погодна да се заштити вашиот мебел, маси и столици од подвижни или лизгање.Тоа исто така може да се заштити вашиот плочки, дрво подови или винил подови од гребнатини.Материјал : Rubber Colour : Blacksize : Кол надвор. (Дното) : 18mm/0.71"Кол надвор. (Горе) : 15mm/0.59"Внатрешен дијаметар : 6mm/0.24"Вкупна висина : 5mm/0.20"пакетот вклучува : 20 x маса и стол мат.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 223.92

Дел од голем број на тешки само лепило чувствува подлоги со различни намени.Обезбедува заштита за тешко

DEN 254.16

158" ; Материјали : Чувствува;.Поголеми парчиња може да се намали за да било големина, како ќе треба да одго�

DEN 167.76

Проверете ја Големината Внатрешна Големина : 25 x 25мм / 1" x 1"(L*W); Вкупната Големина : 27 x x x x 27 x x x x 23mm / 1.06" x 1.06"

DEN 33.36

12 Pcs Табела Стол Гума Нога Совети Капи за Внатрешна Дома Отворено Ратан Градина за Статистика.Овие стол �

DEN 213.36

Направени од високо квалитетен материјал, кој е сигурен, антипропадна и издржливи во употреба.Тоа може �

DEN 367.44

Пакет од 20 x мебел планирам bzp 25мм.Ударво мебел планирам.Се движат мебел лесно.Светла цин плоча заврши.Пр�

DEN 239.76

дозволувајќи им на мебел да слајд тивко и без проблеми на подот (плочка, тврдо, ламинатни & винил подни) б�

DEN 239.28

????【стол нога кат заштитници】Надграден 2во1 Технологија,надградба на мебел нога заштитници се 2во1 меки

DEN 203.52

Сосема Нов.Одличен Квалитет.Брза Испорака 76 Кат Заштитници Мебел Нога Чувствува Влошки Само Лепило Чаи�

DEN 1872.00

【Не е Лесно да се Падне】Доаѓа со самолепливи, нема потреба да купат повеќе лепак, може да се носи директ

DEN 287.76

Не користите алатката за да се инсталира и чистење на стол нога.Едноставно и удобно! ????【Препорачува Гол

DEN 2332.80

Сосема Нов.Одличен Квалитет.Брза Испорака 76 Pc Само Лепило Форми Чувствува Влошки Мебел Кат Нула Заштитн

DEN 155.76

СОВРШЕН за СИТЕ МЕБЕЛ : долгитрајни мебел чувствува влошки се супер издржлив со автостап лепило и може д

DEN 599.76

На чувствува подлога Никогаш не падне Нашата надгради силикони стол нога маски се опремени со чувствув

DEN 492.48

На сигурен, високо лепило чувствуваточки ќе се користи за сите светлосни објекти, како што се вазни, укр�

DEN 1033.44

Уникатна текстура дизајн ќе престане било мебел од лизгање во било тешко подот.Не се лизга влошки го шти

DEN 431.76

25"силиконски подлога за 2535mm(0.1"силиконски подлога за 1925mm(0.Надградба на Верзија Заштита на Подот поефика�

DEN 179.76

[SIZE] 30мм (1.18") Должина, 15mm (0.59") Широк, 4mm (0.16") Дебела [ПАКЕТ СОДРЖИНА] 48 парчиња АвтоСтап ЕВА Мебел Влошки...

DEN 359.76

Направени од премиум дебели УВотпорни пластика, може да се користи за внатрешна и надворешна.Обезбеди п

DEN 1348.56

Тип На Производ : Увоз.Боја : Сива Боја.Материјал : Синтетички, Лепило.Објектот Тежина : 0.1245 lbs.Се продаваа�