.

.

Со попуст
Детето Седиштето Пред-Монтирани Електричен Скутер Бебе Седиште со Висока Цврстина Шок-Апсорбирање на Извори Лесно да се Соберат Погоден за Бебиња од 8 Месеци до 6 Г?

Детето Седиштето Пред-Монтирани Електричен Скутер Бебе Седиште со Висока Цврстина Шок-Апсорбирање на Извори

DEN 2435.76

Од стока
Во магацинот

Детали за производот - Димензии : 17x24x53cm, 17x22x67cm; погоден за модели : електрични автомобили/мотори; применливи возраст : 8 месеци до 6 години; седиште оптоварување : за 50kg; рамка материјал : задебелена челик; производ материјал : заштита на животната средина материјал; производ материјал : Црвена/Блу/Бела.Висока ефикасност извори - Висока цврстина шок-апсорбирање на извори обезбеди подобро шок апсорпција и да се заштити вашето бебе е безбедноста.Еколошки материјали - направен од високо-сила еколошки ПВЦ материјали, нови боење, светла боја, еколошки и не-токсични, може да се користат со доверба.Безбедност тока - Четири точки за безбедност тока се користи,, кој е посилен и ја подобрува безбедноста фактор.Лесно да се чисти - Дише и лесно да се избрише материјал, без разлика дали тоа е backrest или перница, тоа е многу лесно да се грижи за, на дише врв решетката ткаенина потпирач е дише, многу не се лизга, пот-апсорпција и дише.Производ parameters Dimensions : 17x24x53cm, 17x22x67cm Suitable за модели : електрични автомобили/motorcycles Applicable возраст : 8 месеци до 6 години old Frame материјал : задебелена steel Product материјал : заштита на животната средина material Product материјал : црвена/сино/white Seat оптоварување : за 50kg.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 3016.32

Погодна за многу eвелосипеди.Минимална возраст на 9 Месеци и max дете тежина : 22kg.Возраст препорака : од 9 ме

DEN 312.00

Ве молиме да ги споделите 13мм отстапува поради прирачник за мерење.Добредојдовте на нашата продавница,

DEN 4062.24

Еластомер суспензија шок апсорбер систем.Pc : автокалапи соочи совршено се вклопуваат.Лесного поправи п�

DEN 470.40

Ова е нормален и неизбежен.Незаварени и солидна база : едно парче заварувањеслободен солидна основа е п�

DEN 1089.60

★ Удобно и безбедно седиште : седиштето карактеристики атрактивна и иновативен дизајн Подебели перниц�

DEN 1101.60

★ Лесно да се инсталира : Овој предпланинска велосипедска седиште е лесно да се инсталира, нема повеќе а

DEN 568.80

Карактеристики : Материјал : Алуминиум alloy Size : 40 x 21 x 45 cm / 15.Свитлива и лесни за лесно складирање и трансп

DEN 2398.80

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 2400.00

Безбедно и Сигурно : Направен од цврсти Метални материјали, можат да го издржат 40 кг, безбедно и трајно д�

DEN 1912.08

Производителот гаранција може да не се применува.Урбан Iki Задните Седишта со Рек Планината Bincho Црна / Bi

DEN 1447.20

Дизајн : Задебелена и силна поддршка на задните, со користење на антистареењето пластика како суровина,

DEN 1142.40

Изработен од квалитетни пластични дека е лесен и тешко да се скршени, цврст метал заградата го задржува