.

.

Со попуст
Робот Правосмукалка,СТАН Интелигентна Контрола, Автоматско Надополнување, Сензор Protectio, Повеќе Чистење Режими,120Min на животниот Век на Батеријата,Идеален за Тешко ?

Робот Правосмукалка,СТАН Интелигентна Контрола, Автоматско Надополнување, Сензор Protectio, Повеќе Чистење

DEN 1312.80

Од стока
Во магацинот

Со голем капацитет прашина кутија : 500ml капацитет, нема потреба за често чистење, пренослив дизајн, лесно да се расклопување и чистење, спаси се грижи и напори.производ description Name : убедливо robot Material : брусен површината cover Suction моќ : за 1800 PANoise : 50d BRated моќ : 24 WInput напон : 100-240 VCharging време : 3-5 h Battery капацитет од 2400m Ah литиум battery Working време : 60-120min Charging време : 3-4h Dust кутија капацитет : 550 MLWater капацитет на резервоар : 150 MLControl метод : gyroscope planning Product тежина : 3.Лак-форма одење : предностите на gyroscope, на линеарно забрзување и точни корекција агол на податоци, се погодни да се помошни алгоритам за патот планирање, обезбедување дека убедливо робот чисти според планираната патека, и не-yaw пат е повеќе редовни.Автоматско charging When на батеријата е премногу ниско, автоматска правосмукалка може да биде програмиран да се врати на полнење на обвинителна клупа за полнење.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 772.80

Добредојдовте на нашиот shop Happy шопинг!Нашите производи се целосно тестирани, се проверуваат и се пакува�

DEN 8133.12

Ако сок, млеко, џем се случајно се истури по подот, или други дамки се направени, можете да го користите OKP

DEN 1017.36

*Филтер филтри прашина за да се намали прав, полен и други алергени од продира во воздухот кој го дишеме*�

DEN 5352.00

● Тело димензии : Ширина 345 x Длабочина 330 x Висина 99 mm ● Телесна маса : 2.8 кг ● Ласерски СЛЕМ : ○ ● Пречка з�

DEN 386.40

1 Направени од високо квалитетни материјали за издржливост 2 Се користи за да се поправи партал за подоб�

DEN 1012.56

4in Тежина : Околу.Индукција одговор е брзо и чувствителни комплекс домашна средина.Можете да го избрише �

DEN 3359.76

Бројот на R&D персонал сметки за 40% на целиот тим.Ние постојано инвестирање и утврдување на клучните техн�

DEN 359.76

【Широко Компатибилен】 : Оваа црна магнетна лента лента е компатибилен со Neato Botvac Серија, Neato Botvac D Серија

DEN 383.76

3Рака Четка Компатибилен со Eufy Robovac 11 Резервни Дел.Го заменува ROBOVAC1150117 Компатибилен со Eufy Robo Vac 11 Роботск�

DEN 1165.44

Тоа е најдобро за замена на резервни делови, на секои 2 до 3 месеци за да се задржи на машина работи на врв

DEN 871.20

Моќен Вшмукување : правосмукалка усвојува моторни 40db Dust Кутија : за 400 MLItem Големина : 258 * 68mm / 10.за тешко др�

DEN 2205.60

* Направен од висококвалитет на ткаенина, издржливи Погоден за ecovacs убедливо робот Лесен за инсталација

DEN 215.76

Убав избор, за замена на старите делови на правосмукалка Одговара за робот правосмукалка. Тип : 3Вооруже�

DEN 6119.76

Опфаќа механички и електрични дефекти.Целосно пренослив.Изберете од сува издржам или влажни четка начи

DEN 882.00

ПОКРИЕНОСТ : Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои с

DEN 520.80

Направени од високо квалитетни материјали, се повеќе издржливи 100% сосема нов и висок квалитет.Направен�

DEN 1209.60

Широк компатибилност : вакуум филтер за полнење е компатибилен со ILIFE V3s V5 V5s V5s про робот правосмукалка.О�

DEN 391.92

Замените стариот или оштетени делови.Answer : ___________________________ Note : 1.Вистинска боја на објектот може да биде �

DEN 858.00

1 Лесно може да го замени 2 Заштита на животот на правосмукалка и да се подобри ефикасноста на правосмука

DEN 191.76

Бренд Нови, Високо Квалитетни Замена AC Ѕид Напојување Адаптер за Полнач, не е оригинална, но 100% компатиб�