.

.

Со попуст
Нови Lon0167 2 парчиња ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ 2 жичен 4 x 1.5 V AAA Батерија Случај Носителот w Капак(2 парчиња ON/OFF - Schalter 2 verkabelt 4 x 1,5 V ААА - Batteriefachhalter мит Abdeckung

Нови Lon0167 2 парчиња ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ 2 жичен 4 x 1.5 V AAA Батерија Случај Носителот w Капак(2

DEN 255.60

Од стока
Во магацинот

Име На Производ : Батеријата Случај;Материјал : Пластични, Метални.Големината на телото : 6.2 x 5 x 1,5 см/2.4" x 2" x 0.6"(L*W*H);Должина на Кабел( Секој ) : 14cm/5.5".Батерија Тип : 4 x 1.5 V ААА;Боја : Black.Net Тежина : 74g(Nettogewicht : 74 г.Пакет Содржина : - 2 x Батеријата Случај Носителот w Корица(Packungsinhalt : 2 x Batteriefach мит Abdeckung. 2 парчиња ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ 2 жичен 4 x 1.5 V AAA Батерија Случај Носителот w Cover This батеријата кутија за носител со wire конектор, одговара за 4 x 1.5 V ААА батерии.Дизајниран со капа, и за вклучување/исклучување на излизгајте го прекинувачот.Батеријата не е вклучена овде.1. Кога батеријата случај се работи, максимална моќност треба да биде помалку од 10 W, работната тековната треба да биде помалку од 2 A.2.Ве молиме обрнете внимание на вашата батерија топлина при користење на овој производ и не користете лошиот квалитет на батеријата.Опис на German2pcs ON / OFF - Schalter 2 verkabelt 4 x 1,5 V ААА - Batteriefachhalter мит Abdeckung Produktname : Batteriekasten; Материјал : Kunststoff, Metall Körpergröße : 6,2 x 5 x 1,5 cm / 2,4 x 2 x 0,6 (L * Б * H); Kabellänge (jeweils) : 14 см / 5,5 Batterietyp : 4 x 1,5 V ААА; Farbe : Schwarz Nettogewicht : 74 g Packungsinhalt : 2 x Batteriefach мит Abdeckung.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1406.40

Исклучително сигурен, брз и прецизен БОЛЕСТ.Дури и во својата максимална бленда од F / 1.Моделот F045 е неви�

DEN 6074.16

Прилагодлива температура поставувања од 080 целзиусови степени (32176 степени Целзиусови).Ова восок потопл

DEN 5848.32

Материјал : Хром vanadium легиран челик.Нејзините 72заб ratchet опрема само потреби 5° да работат и замав побрзо.�

DEN 671.76

【Употреба】Тетоважа Мастило Првенство Специјално дизајнирана да се одржи на пигментот или мастило за t

DEN 9000.24

Со гордост се Произведени во САД.Медиуми : 304 СВ ЖИЦА.Строга Контрола на Квалитетот за супериорен произв�

DEN 7271.76

00193180 СНАБДУВАЊЕ ВОЗДУХ филтер елемент replacement We гарантира највисок квалитет на производи достапни.Нашит

DEN 724.80

Метална Конструкција За Издржливост И Долг Живот.Сокриени Монтажа Без Изложени Завртки.Лесен За Инстал

DEN 2416.32

Остри агли и тубуларна линии доминираат секое парче во оваа модерна колекција.Остри агли додадете кара�

DEN 1836.48

Висат две облека или крпи во исто време.Облека куки се олесни брзо крпа сушење преку овозможување на соо

DEN 756.00

*Сечење антисечење на работ, за да се спречи сечење раце кога сечење (Ако може да се намали, ве молиме да о

DEN 1682.40

Компатибилен со ОЕМ производ.Направен во Мичиген, САД.Количина попусти на располагање.Ве молиме да конт

DEN 15000.00

UACC регистрирани дилер #RD110 и долгогодишен член на Ракописот Општество Во бизнисот од 1981 година Ние нуди�

DEN 899.76

Не се наменети за човечка употреба.Како и со било куче џвакање, следење на вашето куче да се обезбеди дек

DEN 352.80

250 литар капацитет.Вклучува различни безбедносни карактеристики како што се : температура над контроло�

DEN 5976.00

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Најлон.Материјал : 100% најлон, DWR сло�

DEN 348.00

Нова етикета и ;Операцијата на владата : допир operation Power на : долго притискање функција key IP67 Waterproof Charging на�