.

.

Со попуст
Sanwood Гроздобер Накит Инкрустирани Кристал Пеперутка Dangle Коса Клипови Barrette - Коса Pin Убавина Алатки (Сина)

Sanwood Гроздобер Накит Инкрустирани Кристал Пеперутка Dangle Коса Клипови Barrette - Коса Pin Убавина Алатки

DEN 463.20

Од стока
Во магацинот

Материјал : Кристал, Легура.Големина : 9cm x 5.5 cm x 3cm/3.54" x 2.17" х 1.18" (Прибл.).Идеален за Лична Нега на Коса Стил Алатки Коса Клип Hairpin за Дами Девојки за да Додадете Дополнителен Шарм.Анти-потење, fadeless и безбеден за кожата, одлична за било бои косата.Најдобар подарок за семејството, пријателите,особено на вашите блиски пријателки.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 335.76

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

DEN 32.88

Точка Име : Желе ББ Клип.Материјал : Пластични + Легура.Боја : жолта,розова,зелена, сина,виолетова,црвена р

DEN 319.20

категорија : капа.Служба : Ние го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контакт

DEN 473.76

На Hairpin е совршен избор на дневни колокација, Европски стил, ретро стил ќе додадете уникатен шарм во ваш

DEN 501.12

на headbands за девојки се во нормална големина.Жените Headbands : Овие мека headbands се направени од висококвалитет

DEN 446.16

Универзална Одговара за Полнење 16 најпопуларните големини Автомобил Retainer Клипови Комплет одговара за

DEN 473.76

Ние нудиме најголем производ на избор за вас, како што се 3 C, керамички чаши и садови , ѕидни декорации, пе

DEN 37.68

информации за производот.Точка Име : Ноќ На Вештерките Декорација Hairpin.Материјал : Webbing,Филц.Боја : Како Н

DEN 359.76

Флексибилност – Работи и со сите типови коса, вклучувајќи ги и кадрава, дебели, парична казна, долго, или

DEN 1516.80

Точка Име : Желе ББ Клип.Материјал : Пластични + Легура.Боја : жолта,розова,зелена, сина,виолетова,црвена р

DEN 473.76

Функција : Полиран позлата површината,да не исчезнат и ' рѓа за долго време.Материјал : Metal Package Количина :

DEN 335.76

СРЕЌА~сакаат вас и вашето семејство СРЕЌНИ.p> Добредојдовте во нашата продавница!JASONWORK е сеопфатен дневн

DEN 1105.44

Со различни headdresses, можете да се задоволат различните потреби и одговараат на повеќето жените и девојки

DEN 599.76

【Поставите Содржината】Шноли на различни бои, боја и форма се многу симпатична Ве молиме овозможи 13мм г

DEN 960.00

Одлично за Врата Трим, Автомобил Фендер, Браник, Страничните Здолниште, Радијатор Штит, Поздравниот Shield

DEN 143.76

Кристал начичкана кожа Лак Kitty.Големина : 2.53 инчи во зависност од стилот.Алигатор клипови.Совршен коса д

DEN 957.60

Парична казна или Мода : Мода.Предмет Тип : Hairwear.Метали Тип : Цинк Легура.Материјал : Кристал.Стил : Симпат