.

.

Со попуст
Ултра 32GB MicroSDHC Работи за Зен-Мобиле U1 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Ултра 32GB MicroSDHC Работи за Зен-Мобиле U1 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

DEN 599.76

Од стока
Во магацинот

000 Фотографии една Минута!До 120 MB/s прочитајте брзина, како и (врз Основа на внатрешни тестирање на слики со просечна големина на 3. ⚡Професионални Ултра работи за вашиот Зен-Мобиле U1 паметен Телефон ПОТВРДЕНА и ОБИЧАЈ HI-Speed, Lossless Формат!Со Стандардната SD Адаптер.Тие имаат индивидуално тестирани, потврдена со повеќе го користи вашиот уред за да се обезбеди 100% квалитет.(А1 UHS-1 Класа 10 Заверена 120 MBs)!Обичај Потврдена, Потврди, Сигурно Тестирани во стотици сценарија со индивидуални тестери докажува Потврдена од страна на San Flash™.Врз основа на внатрешни тестирање.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 282.24

Пакет со (1) 32 GB San Disk micro SD картичка и (1) Сè, Но Stromboli МултиСлот за Картичка Читателот Вклучува SD, Micro SD (ТФ), М

DEN 3359.76

*КУПИ СЕГА ОБИЧАЈ КАРТИЧКА РЕЗЕРВИ СЕ ОГРАНИЧЕНИ!!.Додадете екстра складирање, споделување Работи за ва

DEN 490.08

Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од ус�

DEN 384.00

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

DEN 162.96

SANDISK.SDSDQ016 GA46 micro SD(TM) Мемориска Картичка (16 GB).Нови.SANDISK SDSDB032 GA46 SDHC(TM) Мемориска Картичка (32 GB)Класа 4; Целосно

DEN 5519.76

Сите права се задржани.●Целосна А1 Оценка, ова е единствен како што гарантира доследен и солидни перфор�

DEN 467.04

Memzi Про Micro SD мемориски картички се идеални за употреба во најновите Спортски Акција, Шлем или Куршум Кам

DEN 1079.76

●Целосна А1 Оценка, ова е единствен како што гарантира доследен и солидни перформанси и огласи во најма�

DEN 273.60

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

DEN 599.76

9инчен за сите тоа го прави ✅【НАЈБРЗ БРЗИНАТА на ТРАНСФЕР на】 Дизајниран за пренос до 120 MB / s, што е окол�

DEN 599.76

✅СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Потврдена, загарантирана работа, оваа карта обезбедува најнова технологија, најбезбе

DEN 791.76

Сите права се задржани.(А1 UHS1 Класа 10 Заверена 120 MBs)!Обичај Потврдена, Потврди, Сигурно Тестирани во стоти

DEN 5519.76

Тие имаат индивидуално тестирани, потврдена со повеќе го користи вашиот уред за да се обезбеди 100% квали�

DEN 471.12

Мемориска картичка брзина е во голема мера влијае и читач на картички, полнач, USB порта итн.Заштита: Вод�

DEN 599.76

✅【НАЈБРЗ БРЗИНАТА на ТРАНСФЕР на】 Дизајниран за пренос до 120 MB / s, што е околу 1.Конструиран со заштитен

DEN 575.76

Нашата Продавница нуди 100% вистински мемориската картичка со 1 години гаранција 2.Мемориска картичка брз