.

.

Со попуст
504 КОМПЈУТЕРИ Лажни Нокти Совети, ABS Мат Вештачки Целосно Покривање Лажни Нокти, Маникир Совети за да Нема Странски Чувство

504 КОМПЈУТЕРИ Лажни Нокти Совети, ABS Мат Вештачки Целосно Покривање Лажни Нокти, Маникир Совети за да Нема

DEN 688.56

Од стока
Во магацинот

Лажни Нокти Совети : ќе добиете 21 редовите на ноктите совети, секој ред има 24 помине совети, вкупно 504 КОМПЈУТЕРИ, кои може да ви помогне да се создаде убава нокти.Материјали : Направен од високо‑квалитетна ABS материјали, безбеден и сигурен, не штети на ноктите и кожата.Comfotable : Лесно да се држиме за нокти, погоден за различни ноктите форми, нема странски тело чувство.Големини : Достапен во различни големини, тоа е лесно да се намали и датотека на должината и обликот ви се допаѓа.Погоден : Кутија за пакување, лесно да се носат и продавница, погоден за професионалци и дома, DIY.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Помине Уметност Совет Количина : 504pcs Материјал : ABS Функција : Силни и издржливи, не е лесно да се пробие и нема да исчезнат Пакет Листата : 504 x Помине Уметност Совет.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 191.76

Се применуваат лепак или налепници на нокти 4.Мали предмети, ве молиме да ги задржи подалеку од мали деца

DEN 191.76

Совршен подарок : Вие не може да се даде јасен совети за на доградба на акрилни нокти stiletto за женски приј�

DEN 469.68

Пакување : поединечни пакувања Pin лажни нокти на нокти;5 Одберете погрешен помине големината на правото �

DEN 207.84

Тие се толку фантастична комбинација.Ви посакувам среќен шопинг!.Политика за наплата : не Контактирате �

DEN 191.76

1.Долго лажни нокти се направени со висок квалитет АБС материјал, кој е дебели и цврсти доволно да трае о�

DEN 167.76

Висок Квалитет : нашата лажни нокти совети се изработени од АБС материјал, кој е здрав, издржливи и приро

DEN 95.76

Материјал : Акрил.Боја : Како на фотографии е прикажано.Примена : Прст.Пол : Жените, Невестата, Девојки.Кол

DEN 84.48

1 Материјал : долг ковчег лажни нокти совети се направени на животната срединапријателски АБС материјал

DEN 207.84

Идеален Подарок за Жените и Девојките : Деликатна, стилски и шармантна, фаќање еден очите на секаде, тоа �

DEN 263.76

Брзо Се Исуши Ноктите За Нега На Лепак.Цврста, Сигурна, и ДолгоТраен Салон Професионални Помине Лепак.Со

DEN 311.76

Сè што ви треба е во кутија : Ќе добиете 24 долги нокти (во 12 големини), 2 грам се држи на лепак, мини нокти да

DEN 143.76

солидна црна посочи врвот лажни ноктите.Лесно да се однесуваат и да ги отстраните.Тоа се направи вашите

DEN 167.76

Се смешни, бидете креативни и се себе си!).Високо Квалитетен Материјал : AORAEM 100pcs Краток Ковчег Ноктите с�

DEN 71.76

【Големина】Бела лажни нокти се 24pcs / торба, постојат 10 големини да се избере, ве молиме изберете погоден �

DEN 343.20

♥Материјал помине уметност додатоци се направени од акрил, која е вид на животната средина и не се токс�

DEN 90.72

Датотеката страни и кутикулите со ноктите се држиме за подобро да одговара на вештачки нокти 2) Според п�