.

.

Со попуст
Luber-пофини G1057 Гориво Филтер

Luber-пофини G1057 Гориво Филтер

DEN 624.96

Од стока
Во магацинот

Високи перформанси и заштита задржи витални компоненти на моторот како што се инјектори за гориво и карбураторите чисти и да функционира добро.Највисок квалитет на гориво филтер компоненти се обезбеди ОЕМ замена за форма, одговара и функција.Може да ги подобри перформансите на моторот под сите услови на работење.Лесно и непроблематична филтер замена за намалена престој.Обезбедува крајната гориво чистење заштита.Luber-пофини нуди целосна линија на сигурен гориво филтри кои обезбедуваат највисок во гориво чистење на ефикасноста и капацитетот за апсењето штетни загадувачи како нечистотија, вода, скала, и ' рѓа пред тие да стигнат до вашето возило е поттикнување на системот.Дали изборот спин-на или кертриџ тип на гориво филтри, Luber-пофини гориво филтри не само да се исполнат, но често пати ги надмине сите оригинална опрема барања.Сите гаранции остане во сила.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 8151.84

Поефикасно филтрација карактеристики издржливи, течењедоказ изградба за да се намали ризикот од неусп�

DEN 5520.00

Поефикасно филтрација карактеристики издржливи, течењедоказ изградба за да се намали ризикот од неусп�

DEN 5520.00

Поефикасно филтрација карактеристики издржливи, течењедоказ изградба за да се намали ризикот од неусп�

DEN 1460.16

Поефикасно филтрација карактеристики издржливи, течењедоказ изградба за да се намали ризикот од неусп�

DEN 372.72

КОМПАТИБИЛЕН со Форд Ренџер 3.0 L 20002002, Ranger 4.0 L 20002002, Ranger 2.5 L 20002001, Ranger 2.3 L 20012002 Mazda B2500 2.5 L 20002001, B3000 3.0 L 2001 Годи�

DEN 492.00

Поефикасно филтрација карактеристики издржливи, течењедоказ изградба за да се намали ризикот од неусп�

DEN 2036.40

Поефикасно филтрација карактеристики издржливи, течењедоказ изградба за да се намали ризикот од неусп�

DEN 1538.40

Поефикасно филтрација карактеристики издржливи, течењедоказ изградба за да се намали ризикот од неусп�

DEN 679.44

Поефикасно филтрација карактеристики издржливи, течењедоказ изградба за да се намали ризикот од неусп�

DEN 1438.32

Поефикасно филтрација карактеристики издржливи, течењедоказ изградба за да се намали ризикот од неусп�