.

.

Со попуст
HEMOTON 3pcs Компир Кромид Кујна Складирање Канистри Тегли Антички Крем Кофи Садови Контејнери Кромид Бин Caddy Со Aerating Калај Складирање Дупки Метален Капак за Храна Бела

HEMOTON 3pcs Компир Кромид Кујна Складирање Канистри Тегли Антички Крем Кофи Садови Контејнери Кромид Бин Caddy

DEN 1557.36

Од стока
Во магацинот

Farmhouse Кујна Оркестарот на Оваа складирање кофа се користи за да се одржи лук, кромид, компири и други видови на храна.Дизајнот е едноставен, практичен за употреба, и лесно за чување и користење.Поцинкуван железо материјали, заварување процес, пропустливи дизајн, не заостанато и топло.погоден за домови, хотели, ресторани, забави и други места.Користење на многу места може да направат вашиот живот полесно.Опис Дали сте во потрага за практичен и удобен кофа за ресторан или домашна употреба?Ако е така, тогаш што може да се' t пропушти овој производ!Направени од високо - квалитетни материјали, издржлив и може да се користи за чување на кромид, лук, зеленчук, компир и др.Карактеристики - Материјал : Поцинкуван железо.- Оваа складирање кофа се користи за да се одржи лук, кромид, компири и други видови на храна.- погоден за домови, хотели, ресторани, забави и други места.- Поцинкуван железо материјали, заварување процес, пропустливи дизајн, не заостанато и топло.- Дизајнот е едноставен, практичен за употреба, и лесно за чување и користење.- Користење на многу места може да направат вашиот живот полесно.Пакет Вклучувајќи 3 x кофи.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2855.76

Целосна refresh време : 170°.Интерфејс : USB / SPI / I80.Големина на екранот : 122.Доаѓа со развој на ресурси и прирачни

DEN 671.76

【Употреба】Тетоважа Мастило Првенство Специјално дизајнирана да се одржи на пигментот или мастило за t

DEN 319.20

Honeywell PS1202 A00 Замена на Напојување Одбор за модели F50 F, F300 A, F300 EReplaces 208414 A, 208414 B, 208414 C120 VHas на избор скокач за

DEN 2066.40

ПАКЕТ : 1 парче бела фарм куќа Божиќ украси.МАТЕРИЈАЛ : Направен од бел насликани калај украсени со снегу

DEN 95.76

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Колорадо Карпестите Планини.Тод Helton / Чарли B

DEN 702.00

Може да поддржи до 250 кг.Бродови во 3 кутии, бидете сигурни дека да се има пријател со вас.Вашата мала Прин

DEN 12672.00

Потекло : Шангај, China Custom обработка : Yes Specifications : A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, со зелено растение, зелено растение BC

DEN 2042.40

Ширина Низ Станот Големина (Б) : 8mm;Орев Висина (M) : 4.Навој Дијаметар : M5; Конец Теренот : 0.Изработени од нер

DEN 1430.40

Ласерскиот зрак создава убаво да се изедначи заврши на страната на дрвени форма.На изработка и квалитет

DEN 5976.00

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Најлон.Материјал : 100% најлон, DWR сло

DEN 1802.40

Категорија; Autographed МАК Шлемови.EMMITT СМИТ AUTOGRAPHED ДАЛАС КАУБОЈС FS PROLOINE ШЛЕМ HOF SB МВП INSC HOLO Ако еден производ е

DEN 623.76

【Силна & Трајни】На посебна хартија има глазура површината и силна надгради влакна структура.Осигурајт

DEN 352.80

250 литар капацитет.Вклучува различни безбедносни карактеристики како што се : температура над контроло

DEN 1368.00

Ќе работи само за PS4 CUH1115 A системи.Модел : ADP240 CR Ова напојување има 4 pin конекција.Напојување ADP240 CR Замена Д

DEN 15000.00

UACC регистрирани дилер #RD110 и долгогодишен член на Ракописот Општество Во бизнисот од 1981 година Ние нуди

DEN 2400.00

Убавината Лична Нега Алатки, Прибор За Шминка Четки Алатки Око Лажни Трепки Лепила Лажни Трепките.Карак