.

.

Со попуст
Дупка Видов Вежба Малку, Дијамант Core Вежба Малку Дупка Видов, Мермер Керамичка Плочка Бетонски Ѕид Дупка Настроената Вежба Малку Сет, 40-60mm за Рака Алатка Додаток(60mm)

Дупка Видов Вежба Малку, Дијамант Core Вежба Малку Дупка Видов, Мермер Керамичка Плочка Бетонски Ѕид Дупка

DEN 366.96

Од стока
Во магацинот

Тие се совршена вежба за стакло, плочка шишиња,блокови тегли, fiberglass порцелански плочки керамика,гранит светлина камен.Ладење Восок Внатрешноста : Восок се додава за да го вежба малку за ладење и подмачкување, па може да се вежба дупки без додавање на вода.Ви благодариме за вашето разбирање.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 215.76

Глава Дијаметар : 0.8 mm; месо тело со Дијаметар : 2.35 mm.Широка Примена : Камен резба, жад резба, коска резба, ј

DEN 527.76

Произведени со појачани отпорни на топлина и позитивна гребло high speed челик заби заварени до трајни легу

DEN 429.84

Резултатот е производ, што е повеќе постојано тешко текот, што резултира во животот до 50% подолго од конк

DEN 791.76

Тоа е лесно да се користи.Тоа е многу издржлива.Произведени во Кина.На QEP 13 / 8 во.Плочка дупка видов е доба

DEN 513.36

Име На Производ : Карбид Дупка Видов Машина Вежба Малку.Материја : TCT Совет дебели тешки карбид легура со

DEN 873.60

Име на производ : Дупка Видел;се Користи за : Легури Дупчење;Сечење Дијаметар : 21.5 mm / 0.8".Месо тело со Дија

DEN 323.76

☆ 4 1 / 8 дупка видов, имаат висок јаглероден челик тела( со 8% кобалт) и ХСС заби, обезбедување на двете флек

DEN 381.60

Добро направен : дијамант вежба малку не е скршен рабови, без тресење и чип лесно.Отворање уредни и мазна

DEN 383.76

СИТЕ ВО ЕДЕН DESIGE 1 Pc x Дупка Видов, 1 Pc x Пилот Вежба Малку, 1 Pc x Пролет, 1 Pc L Клуч се вклучени, што се направи

DEN 2233.44

Произведени со појачани отпорни на топлина и позитивна гребло high speed челик заби заварени до трајни легу

DEN 743.76

Тоа може да се намали дупки на различни дијаметри со само еден инструмент, заштеда на пари и простор [Пар

DEN 1728.00

Вежба Малку Дијаметар : 6mm / 0.24"; Дупка Видов Cuting Длабочина : 13mm / 0.51"; Дупка Видов Дијаметар : 80mm / 3.1".Мате

DEN 369.60

Користете мали хранат сила кога ќе започнете со дупчење, како и употреба на среден довод на сила по пози

DEN 1278.24

Оптимизиран заби шема за брзо, во согласност сечење на челик, вклучувајќи и нерѓосувачки.Комплет содржи

DEN 244.80

Вежба Малку Дијаметар : 5mm / 0.2"; Дупка Видов Cuting Длабочина : 16mm / 0.63"; Дупка Видов Дијаметар : 20.5 mm / 0.8".Мат

DEN 455.76

Лесен за користење : едноставен за инсталација,сигурно и брзо.Изградена од Јаглероден Челик за издржлив

DEN 290.40

Име на производ : ѕидани дупка видов, плочка дупка видов, дијамант дупка го видел.Глава дијаметар : 1 / 2 5 / 8

DEN 791.76

Стави сите додатоци во правилна позиција, монтажа плоча треба да биде лоциран помеѓу ножот и орев за да

DEN 1007.76

95" поврзување род, 1 x 0 100% Гаранција : Ако не сте задоволни со производот, може да се добие целосна наплата

DEN 5337.36

Површински третман : црна мелење.Јаглероден челик круг дупка видов се користи за да се направи круг дупк