.

.

Со попуст
LHGH Туш Завеса Туш Завеса Нетранспарентно Долго Бања Завеси Изработени од Еко Пријателски Полиестер Мрачно Декоративни Завеса Туш Завеса Бања Завеса (Големина : 280X2

LHGH Туш Завеса Туш Завеса Нетранспарентно Долго Бања Завеси Изработени од Еко Пријателски Полиестер Мрачно

DEN 2292.00

Од стока
Во магацинот

Содржи само на овој производ и не се некои украсни предмети поврзани со фотографии.Лесно да се Откажам : можете лесно да се откажам оваа акварел туш завеса во неколку минути.Водоотпорен : сферични водоотпорен, lotus leaf водоотпорен.Лесно да се инсталира.Лесно Да се Грижи : Машина мие со ладна вода, нежно циклус, собори сува ниска,кул железо ако е потребно.Водоотпорен : туш завеса е стручно произведени ткаенина обезбедува тоа со цврста уште мазна текстура, која промовира вода мушка формација и го спречува туш завеса впива и бања кат мензи.Стил : Природни и мирен, шарени шема, елегантна и убава. Снимањето агол и светлината се различни, што ќе предизвика одредена боја разлика. Висок квалитет на метал бакар buttonhole, нема рѓа, стилски и убави, мазни и издржливи.【Забелешка】1. Професионални пакување и внимание на детали ќе ви овозможи да се купи со доверба.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 350.88

Содржи : 100% Полиестер туш завеси 12 со метални куки и да Не се Лизга Килими.Домот туш завеса : многу Убава, �

DEN 2186.40

100% Полиестер.Карактеристики На Производот : .Секој туш завеса е изградена со премиум полиестер, водоотп�

DEN 768.00

ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Ако не сте целосно задоволни со нашите висококвалитетни, официјално лиценциран

DEN 660.00

100% Памук.Оваа туш завеса е OEKOTEX Стандард 100 уверение, што значи ткаенини, бои и за сите компоненти кои се т

DEN 527.76

Погоден за стандард кади и бања туш areas Features : Лесно за чистење, лесно да го инсталирате, лесно да се грижи

DEN 383.76

100% Полиестер 【Материјал и Големина】 : Полиестер, водоотпорен материјал, 72 инчи долго x 39 инчи широка.Каб

DEN 478.80

Полиестер.Големина : 72x72 инчен / 180x180 см, може да се 12cm грешка, заради да се намали со рака.Материјал : нашат

DEN 431.76

ФУНКЦИЈА : Ова туш завеса ќе комплимент било бања, исто така, може да се користат во дом, стан, condo, хотел, ca

DEN 403.20

Се обрне внимание на детали : метал buttonhole дизајн им овозможува на туш завеса кука да се влечат по волја д�

DEN 350.88

Ние само го продаде туш завеса, другите се props2 【Апликација】 : Туш завеса е погодна за туш и када ★Тоа е в

DEN 575.76

Карактеристики на производот : Highdefinition дигитално печатење шема, сликата е јасна и не избледени; 12 куки в�

DEN 308.64

Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објекто�

DEN 1511.76

100% Полиестер.Дадете вашата бања преуредување на оваа единствена туш завеса.Убава рачно изработени лако

DEN 1552.80

Секоја облека е рачно изработени највисоките стандарди за квалитет користење на премиум полиестер сме�

DEN 239.76

Подобро Материјал Направен од водаотвратителен ткаенини, неПВЦ.Додадено дебелина за подобро draping во ту�

DEN 431.76

❤ГОЛЕМИНА71 71 x Инч 1Туш Завеса задоволство.Уникатен Дизајн на 3d дигитален принт океанот view Made од 100% поли�

DEN 451.44

100% OEKOTEX ПАМУК : Ова ткаени туш завеса се направени од издржлив, висококвалитетни OekoTex памук.OekoTex памук обе

DEN 383.76

Погоден за повеќето бања со када.Опремени со Cоблик завеса куки и има 12 дупки кои прстени прикачите.Живо�

DEN 271.92

Тоа Е Направен Од ВисокоКвалитет Водоотпорен Полиестер Ткаенини, Со Добра Пропустливост На Воздух И Ме�

DEN 479.76

Големина : 70x70in среќа shamrock зелена туш завеса, исто така, погодна за спалната соба,дома декоративни и хоте�

DEN 350.88

Содржи : 100% Полиестер туш завеси 12 со метални куки и да Не се Лизга Килими.Домот туш завеса : многу Убава, �

DEN 955.20

Полиестер 100% полиестер,Водоотпорен, Големина : 72x78 Inch.Од една страна печатење.НЕ кајгана или собори сув�