.

.

Со попуст
Мачка 8 Етернет Кабел 30FT, КИНГ CAOQING Голема Брзина 40 Gigabit Рамен Интернет Печ Кабелот Обложено со Злато, RJ45 Приклучок

Мачка 8 Етернет Кабел 30FT, КИНГ CAOQING Голема Брзина 40 Gigabit Рамен Интернет Печ Кабелот Обложено со Злато,

DEN 431.76

Од стока
Во магацинот

Тоа ефикасно помага да се избегнат заплитане и заштеда на простор.S/FTP & 26 AWG : Оваа интернет кабел е изработен од 4 заштитените foiled извртени пар (S/FTP) и еден влакно OFC жици (26 AWG), Cat8 може да се намали било сигнал пречки во целост, многу побрзо и стабилна во пренесување на податоци.Ви овозможи за репродукција на HD видеа, музика, сурфање на интернет, играат игри со Голема Брзина.Флексибилни & Трајни производи : подобрување На мека ПВЦ обезбеди траен, силен кабел јакна за абразија и отпорност на корозија, која е повеќе ефикасен за да се заштити од EMI/RFI пречки, вода доказ & УВ Доказ, исклучително ниски сигнал слабеењето за долги пренос и висока отпорност на надворешни влијанија.Со еден здрав и задебелена ПВЦ слој, тоа може да се користи во затворени простории и на отворено.ГАРАНЦИЈА : Ние ќе ви обезбедиме со пријателски услуги на клиентите и 18-месечна гаранција, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку првиот.Cat8 Етернет кабел има 4 пара на заштитените извртени пар (S/FTP), која може да се минимизира сигнал пречки и да се осигура точноста и интегритетот на долго растојание за пренос на податоци.Станот Етернет Кабел : тенките рамен мозок го прави овој мрежен кабел супер флексибилни и многу полесно да се управуваат кога преминувањето под тепих, врата, фиока или по должината на ѕидот.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1271.76

Ова го намалува шансите на сигналот на косата ???????????????????????????? ???????????????????????????????? ????????????????????????????на JДигит

DEN 455.76

【S / FTP & Супер Брзина】: Категорија 8 кабел направени од 4 заштитените Извртени Парови (Кислородfree) бакар�

DEN 204.96

Monoprices Slim Run Cat6 A S / STP Ethernet Мрежа Patch Кабли се наменети за високи перформанси 10 G средини.Со високи Перформа�

DEN 383.76

75 Feet(Боја : Црна) Високи Перформанси Cat6 UTP 24 AWG OD : 5.8 mm RJ45 Ethernet Patch Кабли.Cat6 Етернет Кабел за Поврзување на Ко

DEN 4284.00

Кабли се АДС и ETL Уверение, TAA, и Ro HS Согласност, и ЦМР пламен отпорни (IEC 603323 Cert) 100% СЕРТИФИЦИРАН СОЛИДНА ГО�

DEN 115.20

INTELLINET.нови.INTELLINET 342056 МАЧКА6 UTP Patch Кабел, 5ft, Црна Отпорност исти ; позлатени контакти ; Уникатна ПВЦ јакна ;

DEN 1559.76

Долго Етернет Кабел со позлатени контакти, лиен вирусолеснување ethernet кабелот, и snagless калапи, се обезбед�

DEN 719.76

Висок Квалитет на Изградба и Material L:Опкружен со трајни ПВЦ јакна, бакар облечени алуминиум диригент, RJ45

DEN 191.76

Професионална Одделение, Заверена 10 G, Високи Перформанси CAT6 A.Ги исполнуваат или надминуваат за минлив �

DEN 166.08

24 awg 4 пр бакар заробени проводници 8 позиција rj45 конектори.Ги исполнува упатствата за минлив исхемичен н

DEN 369.36

[Силна Жилавост] На мали делови имаат силна жилавост, без паузи во свиткување тестови за многу пати, и не

DEN 198.72

Допрете ПВЦ Јакна.Тоа е на располагање во широк спектар на бои за соодветна боја кодирање.Cat6 кабел вклуч

DEN 407.76

Кабел должина : 0.6 m, Боја : Лево.Пакетот Вклучува : 1 x Мрежа продолжување кабел НЕМА Мало Поле.Спакувани Бе

DEN 479.76

Сите Gear IT LAN Мрежата кабел жици доаѓаат со ограничена доживотна гаранција.Нашите cat6 utp етернет кабел под�

DEN 3888.00

Од Бренд Име на носителотР !0 Свирка / во секунда.рек планината.Со жица за управување.Специјален Дизајн П�

DEN 184.80

Крај 1 : CAT6a Машки Приклучокот.Cat6a беше развиена за да се постигне максимална раздалеченост од 90 метри за �

DEN 1583.76

Висока прецизност, Мачка 6, ANSI / минлив исхемичен напад568Ц 2 во согласност, ETL потврдена, Ethernet LAN Patch Кабел, п

DEN 192.96

Сурфате на Интернет, да Стримувате Видео, Музика , и Други Податоци со Поголема Брзина, Без Заостануваат

DEN 2028.00

0.5 m CAT6 Ултратенок Рамен Ethernet Мрежа LAN Кабел, Печ Доведе RJ45 (Црна) 1 Овој Висок квалитет, ниска профил мачка

DEN 2042.40

0.5 m CAT6 Ултратенок Рамен Ethernet Мрежа LAN Кабел, Печ Доведе RJ45 (Црна) 1 Овој Висок квалитет, ниска профил мачка

DEN 131.76

3m CAT6 Ултратенок Рамен Ethernet Мрежа LAN Кабел, Печ Доведе RJ45 (Црна) 1 Овој Висок квалитет, ниска профил мачка 6 �

DEN 7080.00

Dual 10 Gb / s Basset Ethernet Порти за вмрежување.SANLink2 10 GBaseТ поврзува Mac Pro, Mac Book или Windows HP Thunderbolt 2 уреди на локалната

DEN 515.28

50 micron Злато Позлатен конектори за да се обезбеди чиста и јасна пренос;.Способен за подобрување на вратит

DEN 128.40

Кабелот е pluginотпорни, долготрајни сигнал е сеуште стабилна.Високиот квалитет на производот, нека ви се �

DEN 2447.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 402.00

Тежина : 1.00 lb.Производ Димензии : x 7.00 7.00 x 6.00 инчи.Состојба : Нова.Turck Rj45 Rj45 4402.5 Methernet Кабел Собранието, Двој�

DEN 1015.20

Кабел интерфејс.Погоден за компјутерски мрежен кабел за изработка на алатки.LANкабел.LAN Адаптер.Удар Вме�

DEN 1915.20

Кабел интерфејс.Погоден за компјутерски мрежен кабел за изработка на алатки.LANкабел.LAN Адаптер.Удар Вме�

DEN 1761.60

Оваа кабли се користат за поврзување на мрежа, пренос на податоци и телефонски линии 50micron машки RJ45 конек