.

.

Со попуст
Siebzeh Цртан филм Еднорог и Цвеќиња Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Типови на Вежбање Јога и Пилатес (72 x 24 x

Siebzeh Цртан филм Еднорог и Цвеќиња Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не

DEN 1271.76

Од стока
Во магацинот

Се чувствуваат леснотија да уживате во вашиот вежба во секое време.Оваа јога е направен од Еко-свесни состојки.Како резултат на тоа, тоа е разноврсна и се многу издржливи, јога мат е одличен избор за секој вид на пракса, и ако издржливост е проблем, секогаш може да се рециклира на тоа, бидејќи тоа е толку неутрален на животната средина.Апсолутно не се токсични - изработени од Еко-свесни материјали!Исто така, печатени јога душеци може да издаде безопасни мирис кога прв одвитка.TPE материјал е 100% не-токсични и безбедно да се користи. 【Мат Димензии】72 инчи долго, 24 инчи широка и 0.Pefectly одговара за вашиот жешка јога, пилатес, семејство пикник и патување.6 см дебелина, доаѓа во различни бои.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 383.76

100% Полиестер ❤❤Производи : Блузи, за жени пролет лето❤❤Пол : Жените❤❤Прилики : Дневно,повремено,парти

DEN 431.76

Брзо шок апсорпција намален притисок, динамички се враќа, безбедно и лесно да се движите, да се избегне ч

DEN 1079.52

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

DEN 1007.76

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

DEN 1428.00

Тие се навистина здрави и рециклираат.Покрај тоа што можат да се одморат по вежбање.Подолг и поширок од

DEN 1199.52

Со висока густина TPE материјал, мат, ќе биде лесно да се мијат 6mm дебели дизајн, фитнес душеци обезбеди по

DEN 2376.00

СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : Создадена со дневен јоги во умот.Реверзибилна Мека, трајни, прекрасниот дизајн.ЈО

DEN 1151.76

4)Ние секогаш се обезбеди висок квалитет на услуга за клиентите.Спецификации : Димензии : 72×24×0.За било ка

DEN 1007.76

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

DEN 494.40

Боја : светло жолта боја Виолетова дише подлога, двојна боја дише подлога, двојна боја флуоресцентно зе

DEN 1271.76

【Мат Димензии】72 инчи долго, 24 инчи широка и 0.Оваа јога е направен од Екосвесни состојки 【Машина Перат

DEN 2064.00

ОДЛИЧНА ПОТ АПСОРПЦИЈА : површината на Јога Мат е направен од велур, мека и кожапријателски, може да го а

DEN 479.76

Зачувување на здрава навика за вежбање треба погодна за вежбање алатка.Оваа TPE вежбање фитнес мат е напр

DEN 633.60

❤Материјал : TPE ❤Големина : 72 x 24 во / 183 x 61 x 0.6 cm;72 x 32 во / 183 x 80 x 0,8 cm ❤Печатење област : едендвострано печат

DEN 959.76

На тренингот мат спречува пот од впива во и предизвикува мирис.Дебелина : 1 MM.И експедитивни услуги само

DEN 2335.20

Анти се Лизга и Кожата Пријателски : Нашиот пилатес јога мат е направен од природни гума назад и мека вел

DEN 887.52

【АТРАКТИВЕН МОДЕЛ】Нашата Напредна Технологија на Печатење прави овие душеци шарени и окофаќање на ко

DEN 1271.76

Како резултат на тоа, тоа е разноврсна и се многу издржливи, јога мат е одличен избор за секој вид на прак

DEN 1418.40

Јога Мат Дебели : 1 мм; Големина : 71 x 26 инчи Јога Мат Материјал:Направени на superfine влакна и природна гума.Su

DEN 671.76

Место на јога подлога во кул, вентилирани место, за да ја исуши, да се чува далеку од сонцето, инаку, јога

DEN 719.76

❤4 MM дебели, полн со еластичност, заштита на вашето тело кога вежбате, тоа е суштински опрема за јога, пил

DEN 502.80

НЕТОКСИЧНИ : Yeti Јога душеци се екопријателски, без токсични phthalates, латекс или тешки метали.ДОЛГОТРАЈНИ Д

DEN 1031.76

95 kg NonТоксични И Еколошки TPE : се направени од TPE кој е супериорен во однос на ЕВА и ПВЦ материјал.Погоден З