.

.

Со попуст
Безжичен Полнач,3 во 1 Количка за Безжично Полнење Станица за iPhone 13/12 Pro/Мини/11/11 Про Max/XR/X/Xs/8 Плус,Полнење Dock/Застане за iWatch SE/6/5/4/3/2/1,AirPods Pro/2/1

Безжичен Полнач,3 во 1 Количка за Безжично Полнење Станица за iPhone 13/12 Pro/Мини/11/11 Про Max/XR/X/Xs/8

DEN 815.76

Од стока
Во магацинот

(Забелешка : отстранување на магнетни или метален прибор), ние дизајниран допир се префрлите на полнење светлина може да биде исклучена во текот на ноќта, Спиење-Пријателски.Добредојдовте да ги купуваат нашите Protable 3 во 1 безжичен полнач станица!.i Phone, iwatch и Air Pods заедно може да се полнат за само 2 -3 часа.Нашата 3 во 1 безжични полнење се залагаме за телефон, apple се види & Airpods полнење. -i Phone 11/12/13,11/12/13 Про,11/12/13 Про Max, i Phone 8, i Phone 8 плус, i Phone X, i Phone Xs, i Phone Xs Max, i Phone Xr. 【Висока-брзина на безжичен полнач】 : По многуте екстремни тестови и повратни информации од навивачите, ние користиме високо-моќ полнење чипови и светска класа електронски компоненти за да се обезбеди квалитетот на полначот,и 18 W посебни адаптер е предвидено со тоа,што може да го полните вашиот мобилен телефон со голема брзина и безбедно.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 434.40

Име на производ DVD Микро Мотор.Модел RF300 F12350 Напон DC 5.9 V Висока температура отпор, висока отпорност на абе

DEN 959.76

Пакетот референтна тежина : Тежина : 0.46 во Должина на Кабел : прибл.Ако цел износ над НАС $120, ние ќе ги иско

DEN 527.76

Стави надолу, наплатаведнаш, 10w полнење енергија, висока ефикасност, брзо полнење, полнење со школка, ушт

DEN 420.00

БРЗО ПОЛНЕЊЕБрз полнач со излезна моќност до 10 W, полнење фреквенција : 110205 KHz, ефикасноста на полнење> 75%,

DEN 1711.20

Не произведуваат топлина.Универзална comatblity да ја полните all Qiот за паметни телефони.Долго полнење кабел

DEN 551.76

Безжично полнење.Осетлива и чувствителна.Безжична брзо полнење е исто така кога мобилен телефон носите

DEN 911.52

【Она што Ќе Добиете за】 : 1 x Чи Брза Безжична Полнење Стојат ,1 xкабел 1 x прирачник за корисникот...

DEN 1500.00

Она што Ќе Добиете : Power Wave Подлога, 2 ft Микро USB Кабел, добредојдовте водич, грижете себесплатно 12месеци г

DEN 383.76

Компатибилност : Дизајнирани за Магнетни Безбедно полнење на уред кој е компатибилен со Smart Телефон 12 Ми

DEN 4072.32

Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со сервисот во времето и ние

DEN 239.76

Тоа го поддржува Чи полнење стандард, Samsung брзо полнење стандард, како и други безжични уреди за полнење.

DEN 429.84

Стилски, компактен изгради трае до минимален простор и носи софистицирана смисла на технологијата во в

DEN 599.52

Користење на микрофибер кожа и PC пластика,тоа има силна водоотпорен способност.Ние ќе ви испратиме епод

DEN 623.76

Ќе е подобро да се отстрани подебели случај кога ќе држете го телефонот вертикално, не го поддржува Otter Bo

DEN 2126.40

ЗВУКОТ ШТО КАРПИ : На AKGtuned 12mm говорникот и подобрен бас тон игра сè во студиоквалитет на звук.Отворен диз

DEN 876.00

ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ : 10 W цртан филм безжичен полнач е компатибилен со Samsung Галакси Забелешка 10, Забелеш

DEN 336.48

Полнење на уредот преку вклучени полнење кабел Мултифункција : пренослив дизајн, со полнење и база функ

DEN 1103.76

✔ 【7 НАЈВИСОК НАПОЈУВА преку USB ПОРТИ】 2 PD Полнење Порта (18 W / 30 W) и 5 Smart Полнење Порта (2.4 A / 5 V) за било тех

DEN 2373.60

Излез : 5 V1 1А (Max 5 V11.Брзо Полнење до 10 W.3 ft интегриран кабел).Двојно гаранција и двојна сигурност ви обезбе