.

.

Со попуст
Мали корпата за Ѓубре со Капак Леопард Лесна Минималистички со Cacti Симпатична Цртан филм Ликовите на со Дрво Нозе Wastebasket Едноставни Човечки Круг Ѓубре за Отпадоци з

Мали корпата за Ѓубре со Капак Леопард Лесна Минималистички со Cacti Симпатична Цртан филм Ликовите на со Дрво

DEN 2210.40

Од стока
Во магацинот

- Пред превозот, ние внимателно ќе ги провери секој производ да се обезбеди дека производот е здрава и пакувани внимателно да се осигура дека потрошувачите добиваат задоволително производи. - Поради различни следи модели, вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од сликата. 【Креативни дрвена нога заградата】 На висок квалитет на дрвени дизајн е повеќе интегриран во домот дизајн. - Вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од сликата, поради разликата во следи модел или снимање светлината. - Поради разликата помеѓу прирачник за мерење или мерење алатки, ве молиме да дозволи отстапување во рок од 1-3cm. Можат да може да се одржи до 7 Литар/1.9 Литри на ѓубре. - Поттикнување правилно отстранување на отпадот додека се лесно додавање убав селски или модерен шарм во вашиот дом. - Убави модел на површината на мали ѓубре може да го прави тоа не како корпата за ѓубре, но одликување, кое што одговара на вашата соба. - Корпата за ѓубре со капак е добро запечатен. - Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето.【Удобен Дизајн】 8.Капакот може да се спречи ширењето на ѓубре мирис и да се спречи вашиот непослушен миленици од излегува ѓубре во ѓубре може. - Лесно & санитарна употребаефикасно крие ѓубре и го задржува кеса ѓубре во место.Нашата мисија е да се направи работа полесно.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1320.00

◆Разноврсна : Ѓубре за Отпадоци е Идеален за Употреба во Купатило, Кујна или Канцеларија Благодарение н

DEN 2234.40

ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ Нашите канти за кујна / office / ресторан / специјално дизајниран за да ги чисти и да се �

DEN 2148.00

5 Пак!Обезбеди суптилни, атрактивни за управување со отпад во вашиот бизнис со оваа wastebasket / корпата за ѓ

DEN 1334.40

Површина е мазна и водоотпорен, многу издржливи и полесно да се чисти.Ве молиме потврдете ја големината

DEN 623.76

КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : Овие правоаголна конзерви со криви профил се совршена големина за внатрешноста каби�

DEN 419.52

КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : совршена големина за stashing внатре кабинети, под шалтери, под тоне и други складирање о�

DEN 1904.64

Притисок Прстен Дизајн, Може да се поправи на ѓубре торба, која е едноставна и брза Ве молиме имајте пред

DEN 2268.00

Тоа може ефикасно да се спречи мирис, да се спречи кутре од тропа во текот на корпата за ѓубре, исто така,

DEN 490.08

Ако имате било какви прашања, ве молиме да комуницирам со нас директно, ние може да ви помогне да ги реши

DEN 473.04

Направени од високо квалитетна ABS материјал,издржлив,лесен,не се лизга и антипаѓа.Мал и компактен, тоа н�

DEN 7411.44

Ви благодариме за вашето разбирање.Погоден за кујни, бањи, RVs, станови, апартмани, соби за гости на универ

DEN 3490.08

Производителот гаранција може да не се применува.Торба Држачот.Fingerabdruckfesten слој.Бин Торба Држачот.Плошт�

DEN 1440.00

Фрлање wastepaper само што влегов повеќе да се забавуваат и полесно дека секој од децата на директори ќе го с�

DEN 1012.80

7") Материјал(PP+ABS).Тоа може ефикасно да се спречи мирис, да се спречи кутре од тропа во текот на корпата за

DEN 1679.76

Тоа може да биде ставен во соба не само да се пополни на ѓубре, но, исто така, да се направи една убава дек�

DEN 1679.76

Тоа може да се користи како кујна корпата за ѓубре со капак за да се грижи за хигиената во кујната.3 инчи)

DEN 561.60

Погоден за голем број на сцени, како што спална соба, дневна соба, купатило,трпезарија, студија, кујната �

DEN 398.40

КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : Со правоаголна форма е совршена големина за внатрешноста кабинети, под шалтери, под т

DEN 306.24

Тоа може да ви помага да се задржи на околината уреден и организиран.Тоа е погодно да се фрли ѓубрето,кор