.

.

Со попуст
5 Пак! 176 Qt. / 44 Литри / 166 Литри Пурпурна Круг Состојка Bin / Комерцијални Корпата За Ѓубре. Ѓубре Кујна Ѓубре Може Отпад Кошница Recycle Bin

5 Пак! 176 Qt. / 44 Литри / 166 Литри Пурпурна Круг Состојка Bin / Комерцијални Корпата За Ѓубре. Ѓубре Кујна

DEN 2234.40

Од стока
Во магацинот

ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ Нашите канти за кујна / office / ресторан / специјално дизајниран за да ги чисти и да се исуши со леснотија за долготрајна употреба.Целокупната Димензии : Висина 31 1/2 Инчи Горниот Дијаметар 24 Инчи Капацитет 44 Литри.Ѓубре облоги убаво се вклопуваат во неа, и може да е добра големина кои можат да се вклопат и во различни области.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 382.80

Дизајн Прикажани : Суперхерој во Градот (#1872146)Карактеристики : * Направени од издржлива пластика * Овалн�

DEN 2148.00

5 Пак!Обезбеди суптилни, атрактивни за управување со отпад во вашиот бизнис со оваа wastebasket / корпата за ѓ

DEN 1012.80

7") Материјал(PP+ABS).Тоа може ефикасно да се спречи мирис, да се спречи кутре од тропа во текот на корпата за

DEN 398.40

КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : Со правоаголна форма е совршена големина за внатрешноста кабинети, под шалтери, под т

DEN 1199.76

На пример, тоа е совршен за вашата кујна, бања, спална соба, канцеларија, дневна соба, градина, camper, или ду�

DEN 1320.00

◆Разноврсна : Ѓубре за Отпадоци е Идеален за Употреба во Купатило, Кујна или Канцеларија Благодарение н

DEN 2268.00

Тоа може ефикасно да се спречи мирис, да се спречи кутре од тропа во текот на корпата за ѓубре, исто така,

DEN 1679.76

Тоа може да се користи како кујна корпата за ѓубре со капак за да се грижи за хигиената во кујната.3 инчи)

DEN 1199.76

Тоа е целокупната круг структура, ригидно и не е лесно да деформација, внатрешни хуманизирано внатрешна

DEN 1334.40

Површина е мазна и водоотпорен, многу издржливи и полесно да се чисти.Ве молиме потврдете ја големината

DEN 553.92

Kraftware е Класичен Sophisticates Колекција Круг Отпад Кошница во Браун со Брусен Хром седи на врвот браници, да с�

DEN 473.04

Направени од високо квалитетна ABS материјал,издржлив,лесен,не се лизга и антипаѓа.Мал и компактен, тоа н�

DEN 3490.08

Производителот гаранција може да не се применува.Торба Држачот.Fingerabdruckfesten слој.Бин Торба Држачот.Плошт�

DEN 784.32

Карактеристики браник и 3 / 4инчен бендови.Полиран chrome со месинг браник.Kraftware е mylars донесе изгледот на мет

DEN 503.76

Со толку многу бои, ќе сакате еден во секоја соба од вашиот дом!На рачки додадете флексибилност и издржл�

DEN 561.60

Погоден за голем број на сцени, како што спална соба, дневна соба, купатило,трпезарија, студија, кујната �

DEN 419.52

КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : совршена големина за stashing внатре кабинети, под шалтери, под тоне и други складирање о�

DEN 237.84

Перфектна за под кабинети, тоне, бироа и други чудни места или тесен отвор како и помеѓу бања суета...

DEN 1439.76

【Креативни дрвена нога заградата】 На висок квалитет на дрвени дизајн е повеќе интегриран во домот диз�

DEN 743.76

ЗБОГАТЕТЕ го ВАШЕТО ОРКЕСТАРОТ : Подобрување на вашиот постоечки дома декор веднаш; Додава зголемување

DEN 383.76

Модерниот Стил Wastepaper Кофа Домаќинство Ѓубре За Отпадоци Канцеларија Корпата За Ѓубре.Овој објект е мул�

DEN 365.76

Чекор активира капак додава погодност, од задржи ѓубре и неговата гаден мирис само во границите на внат�

DEN 568.80

Ова ѓубре може да дава изјава со своите стилски бои и уникатни бои и беше наменета за подобрување на ваш�

DEN 306.24

Тоа може да ви помага да се задржи на околината уреден и организиран.Тоа е погодно да се фрли ѓубрето,кор

DEN 1904.64

Притисок Прстен Дизајн, Може да се поправи на ѓубре торба, која е едноставна и брза Ве молиме имајте пред

DEN 1987.20

ЗАДОВОЛСТВО – Нашите ѓубре лименки се направени од супериорен квалитет кои сигурно ќе љубов.Ова ѓубре �

DEN 1440.00

Фрлање wastepaper само што влегов повеќе да се забавуваат и полесно дека секој од децата на директори ќе го с�

DEN 1199.76

Ѓубрето не може само да се има одличен изглед, но исто така има практични внатрешни работи.Вие не мора да

DEN 2855.76

Материјалот е со висок квалитет, еколошки, се чувствува добро и издржливи, погоден за дневна соба, кујна,

DEN 815.76

Нашите јасно списание носител е доволно компактен за да се прикажува на врвот на канцелариски бироа, кн�