.

.

Со попуст
20V Cordless Гуми Пумпа и 20V Cordless Влијание Клуч за Вашите Автомобили

20V Cordless Гуми Пумпа и 20V Cordless Влијание Клуч за Вашите Автомобили

DEN 5759.76

Од стока
Во магацинот

Силен Мотор & Брзо Инфлација - Надградба моќен мотор обезбедува за побрзо гуми инфлација, оди од станот да се полни за само неколку минути!Поддршка притисок до 100 PSI, молња брзо инфлацијата во 30 L/Мин.LCD Екран & Auto Отсечени- На inflator ќе се исклучи автоматски кога постигнување на целните притисок, кој ви овозможува да го контролирате притисокот на гуми попрецизно.LCD дисплеј 4 поставување вредности и тековната притисок, и тоа е лесно да прочитате под слабата светлина.Dual-напојување - Опремени со 20 V 2.0 Ah батерија за да ги задоволат вашите секојдневна употреба и автомобил 12 V моќност адаптер за автомобил користење, нема потреба да се грижите за батеријата пак ќе се кандидира за време на патување.Моќен Мотор - На 20 V cordless влијание клуч обезбедува максимален вртежен момент од 450 Nm (330ft-lbs).Идеален за отстранување и затегнување завртки и навртки кога се занимаваат со автомобил поправки и големи градежни проекти и мебел собранието. 1/2 Инчи Чак Големина & 4pcs Sockets - 1/2 инчи универзална плоштадот вози наковалната за лесно приклучок за промена. 4 различни големини на приклучоци : 11/16" Штекер (17mm), 3/4" Штекер (19mm), 13/16" Штекер (20mm), 15/16" Штекер (24mm) може да се користи за различни големина завртки и навртки.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 255.60

Име На Производ : Батеријата Случај;Материјал : Пластични, Метални.Големината на телото : 6.2 x 5 x 1,5 см / 2.4" x

DEN 2400.00

Убавината Лична Нега Алатки, Прибор За Шминка Четки Алатки Око Лажни Трепки Лепила Лажни Трепките.Карак

DEN 1682.40

Компатибилен со ОЕМ производ.Направен во Мичиген, САД.Количина попусти на располагање.Ве молиме да конт

DEN 5976.00

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Најлон.Материјал : 100% најлон, DWR сло

DEN 5848.32

Материјал : Хром vanadium легиран челик.Нејзините 72заб ratchet опрема само потреби 5° да работат и замав побрзо.

DEN 191.76

Празно дрво ленти направени во Форт Колинс, Колорадо.Трговија на големо дрво, ленти за употреба од стран

DEN 22867.20

Објект Fastener Асортиман.Тип Стандард.Глава Тип Хексадецимален.Материјал Не ' Рѓосувачки Челик.Заврши О

DEN 1716.00

Повеќе Функција : Дигитални медиуми FM приемник со userfriendly дигитална контрола интерфејс, Поддршка волан US

DEN 671.76

【Употреба】Тетоважа Мастило Првенство Специјално дизајнирана да се одржи на пигментот или мастило за t

DEN 2416.32

Остри агли и тубуларна линии доминираат секое парче во оваа модерна колекција.Остри агли додадете кара

DEN 5496.00

Тие, исто така, се случи да биде каде Spyderco револуција започна.Ова мелење намалува влечете за време на сеч

DEN 1704.00

P047.710.001.12 А Одбор.Бренд Нови(Не Се Користи).Користете брзи превозот методи.Стоки имаат одлични функции(1 г

DEN 2055.84

Направени од висококвалитетни материјали, тоа е влагадоказ, флексибилни, светлина, дише, нетоксични, не

DEN 455.76

1 x DB25 Конектор Конфигурација 8 GPO 8 GPI.Uni Sketch веб интерфејс за широка конфигурација.Поставување на I / O уред

DEN 484.80

Штркот : 200mm / 8"400mm / 16"600mm / 24"800mm / 32";.Двојно HG15 Тешки Линеарна Железнички Водич и SFU1605, Топката завртка на то

DEN 2066.40

ПАКЕТ : 1 парче бела фарм куќа Божиќ украси.МАТЕРИЈАЛ : Направен од бел насликани калај украсени со снегу