.

.

Со попуст
Artease Бои - Трајна Крем Боја На Косата - Прекрасно Свилен Сјај - 2.0 Fl. Оз. Цевки - Сенка Избор: Во 000 - Lightener

Artease Бои - Трајна Крем Боја На Косата - Прекрасно Свилен Сјај - 2.0 Fl. Оз. Цевки - Сенка Избор: Во 000

DEN 719.28

Од стока
Во магацинот

Artease - Прекрасно Свилен Сјај - Трајна Крем Боја На Косата.Боја Може да Биде Формулиран за Вашите Специфични Потреби.Боја Бара Активирање на Течности/Програмерите на Различна Сила во Зависност Од Саканиот Ефект.Големина : 2.0 Fl.Оз.Цевки.Сенка Избор : Во 000 - Lightener.Artease Трајна Крем Боја На Косата.Ве молиме следете ги сите вклучени насоки и безбедносни упатства.Изберете правилна боја со консултирање на инструкции кој се наоѓа во боја шема за оваа боја на косата.Следете ги сите придружни насоки за мешање инструкции и инвеститорот сили.Оваа Боја Може да Биде Формулиран за вашите специфични потреби.Боја Содржи Амонијак.Суровост-Бесплатно - Без Тестирање Врз Животни.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 191.76

Боја : Црна,Светло Кафеава.Косата Тип : Сите Типови Коса.Ирина Gari Покрие Вашиот Сива Очисти Маска за Коса

DEN 143.76

Што е тоа : Супер нежно полупостојани боја на косата за сите типови коса.Одличен за побелена Коса.Тоа нем

DEN 244.56

Полуавтоматско притискање на мешање, спаси многу работа, повеќе погодна.Изработени од нерѓосувачки чел

DEN 359.76

L'Oreal Извонредност Creme Отпорни Сива Haircolor опфаќа отпорни сива без претходно омекнување потребно.Долготра

DEN 473.04

3 Парчиња.Интензивирање боја на косата линија прецизно калибрирани.Да се работи со природни нијанси на �

DEN 359.76

Висок квалитет на полупостојан, непосреденбоја боја, со клима уред база.Лесно да се примени.Енергична, д

DEN 309.36

Е збогатена формула помага да се создаде кул изглед русокоса и остава косата чувство свилен мека.Формул

DEN 303.84

Долготрајни боја на коса од коренот до врвот.Косата изгледа silkier, shinier и поздраво отколку пред вас обоени

DEN 287.76

По боја, едноставно да го избрише тоа исклучување.Не мрсна, тоа не се меша со коса боја; лесно да се исчис�

DEN 336.00

Основана од страна на Гдин Ли френк на август 1, 1995, за потребите на производство на првите 100% растителна

DEN 263.76

Долготрајни : Ова коса, боја крем може да обезбеди долготрајна боја, одржување сјај, и да се покријат поб�

DEN 1245.60

Амонијакfree—и сега со keratin додадена на формула.Ќе добиете 100% сива покриеност од Color Silk Убава Боја—тоа е н

DEN 383.76

TS Chakhan Боја на Косата Крем.Хемиски Слободни : Нема PPD, Без Амонијак 1 цевка боја крем 1 цевка инвеститорот к

DEN 779.76

Ништо не штити подобро, ништо не опфаќа сива подобро, време по време*.Пред : Заштитна предбоја серум трет�

DEN 1020.00

Ова функционира поинаку од постојан алкално боја, која се отвора на вашата коса вратило да се отстрани п

DEN 359.76

(1) пребројувањето на Wella Blondor База Прекинувач Свила Мешавина Кул / 19 Пепел Cendre Трајна Боја на Коса 2 мл.Тоа

DEN 887.76

Сите Природни Состојки.Магијата Билни Боја на Коса Шампон Инстант Коса Боја во 5 мин Кутија : 10 пакети x 30

DEN 957.84

Таа, Исто Така Помага Да Се Контролира Проблеми Како Првут И Губење На Косата, Обезбедување На Боја И Сја

DEN 1198.56

✿Висок квалитет ЈП материјал,безбедно и водоотпорен, транспарентни и видлива,за еднократна употреба, л

DEN 311.76

ИНТЕНЗИВНО се ГРИЖАТ БОЈА : Вашата коса е здрав изглед и силен во комбинација со ПредБоја Серум.Па ДУРИ и

DEN 276.00

Професионална Нега На Коса Производи.Schwarzkopf Igora 6 88 Темно Екстра Црвено Русокоса Салон Боја на Косата гер

DEN 177.12

Алое Верабазирани боја.Вграденво reconstructors.Микро боја молекули исчезнат отпорни.Помалку од 1% ниво на амо

DEN 2023.20

РАЗЛИЧНИ МОДЕЛИРАЊЕ : Можете според вашето расположение и треба, направете фризура која себеси му се во�

DEN 359.04

2 Парчиња.Интензивирање боја на косата линија прецизно калибрирани.Да се работи со природни нијанси на �

DEN 469.92

Тонот на ѕвонење колорит кој се развива убаво со текот на времето.Експресивен мода на ѕвонење.Крајната �

DEN 294.24

Се применуваат за крпасуши косата и развој за 1030 минути, проверка често за саканиот резултат.Нови Blondor Т�

DEN 311.76

Се применуваат на бојата на должината и завршува на вашата коса и оставете го 15 минути Нијанса на regrown в�

DEN 648.96

Schwarzkopf Igora Vibrance Schwarzkopf Igora Vibrance Schwarzkopf Igora Vibrance.Schwarzkopf Igora Vibrance Schwarzkopf Igora Vibrance Schwarzkopf Igora Vibrance Schwarzkopf Igora Vibrance S

DEN 311.76

Loreal Majirel Боја на Косата Ionene G Incell (6,8)исто Така Познат Како 6.8 / 6 M Ова е трајна боја, со Ionene технологија за бе