.

.

Со попуст
Тапа Extender Потоне се Справи со Extender Бања Тапа Цртан филм Слон Продолжување Прилог за Деца Години Бебиња Детето Деца Миење на рацете Уред(сина)

Тапа Extender Потоне се Справи со Extender Бања Тапа Цртан филм Слон Продолжување Прилог за Деца Години Бебиња

DEN 335.76

Од стока
Во магацинот

Симпатична цртан филм форма, шрафовите на разредител може да се прилагоди нагоре и надолу.Промовирање на независноста на мијалникот.Едноставен за инсталација, без алатки или собранието е потребно.Едноставно прикачите да се справи и да се види на добри навики почне да се формираат.Погоден за повеќето чешми, на славина се справи може да биде продолжен од 17cm / во 6.7.На славина се справи со лесно може да се постигне од страна на бебето.Направени од високо квалитетни PP материјал, долготраен мека, издржливи.Се интегрира со brightlycolored уникатен дизајн кој поттикнува хигиена и промовира независност за возраст од 3 или повеќе.Безбедна Забава и Дете Пријателски Миење на рацете Решение.Се поврзува да Потоне да се Направи Миење Раце Забава и Учи вашето Бебе или Дете Добри Навики.Ако не сте задоволни со нашите производи или услуги за било која причина, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас и да ни даде можност да се реши проблемот.Ние ќе донесе клиенти добар шопинг искуство како што е нашата крајна цел.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 268.80

Контрола на квалитет : Квалитетот во Процесот на Производство Пред да Готовиот Производ е Контролирана

DEN 1000.80

Направени од Храна Одделение силиконски Слон Една Големина:10.1*10.4*60см;Делфин Една Големина: 9.9*8.8*6cm.Си

DEN 602.40

Нашите Слон Бебе Туш е батеријата да управува компактен и пренослив бебе туш дизајниран за леснотијата

DEN 287.76

Тоа се протега малку да им помогне на ззп остане на безбедно.отпорни на Топлина температура е 80 степени.

DEN 940.32

Вшмукување рачка лесно можат да бидат прикачени на било каква мазна површина, особено корисен во бањат

DEN 191.76

Високо Квалитетен Материјал : Мека и добра еластичност.Направени на кои не се токсични ЕВА материјал, мо

DEN 1512.00

❀ Заштитна : гребенот на шапка се проширува и угоре свиткани, а водата да тече надвор од задната страна б

DEN 887.76

* Лесен за Употреба : устата на купот е во согласност со шише за миење, нежно притиснете за да спреј ведна

DEN 677.76

Траен сила и квалитет Употреба безбедност земи барови во комерцијални и станбени места, како во купатил

DEN 4069.92

Како да го инсталирате?1.На backrest перница не треба да бидат преголеми, и факултетот за дизајн е брз и лесен

DEN 647.76

Материјал : Материјал : Направен од високо квалитетни ПВЦ материјал, BPAfree, латексбесплатно, phthalateбесплат

DEN 1526.40

Мулти функционални, тоа може да се користи како кујна вода, лажичка, дете перење главата првенство, бебе

DEN 259.20

Издржлив, безбеден и отпорни на абење Стабилна конструкција, да може ефективно да се избегне лизгање во

DEN 1108.80

Погоден Главата Обемот : Бебе косата измијте се достапни за возрасни деца со глава, обемот над 35cm / 13.8 во

DEN 172.56

Се соберат вода, намалување на нота, донесе вода поблиску до децата, направи миење на рацете полесно и по

DEN 846.96

Бренд : HTTMT.Помогнат на вашиот душо се изгради доверба, како тие да научат како да го користат тоалетот са

DEN 897.12

* Можете едноставно да го постават справи со када или туш waland флип надолу јазичиња за да ја заклучите суп

DEN 1598.88

1 Можете да ги инсталирате оваа када земи бар во близина на тушеви, тоалети и кади да им помогне на постар

DEN 262.80

Вода Тапа Допрете Extender е дизајниран да одговара на повеќето конвенционални бања чешми.Направени од дол

DEN 962.40

ЛЕСНИ& ПРЕНОСНИ : Тоа е мал и лесен што го прави лесно да ги со вас каде и да одите. Направи миење на рацете

DEN 1060.80

Тоа може да се користи како бања играчка, така што семејството може да комуницирате со бебето и да помин

DEN 71.76

????Материјал : Мека еколошки ЕВА смола, издржливи и отпорни на стареење ????Функции : Тоа може да се заштити

DEN 181.20

???? [ Заштитна ] гребенот на шапка се проширува и угоре свиткани, а водата да тече надвор од задната страна

DEN 772.80

Направени од високо квалитетни PP материјал, долготраен мека, трајни, не содржи BPA , ПВЦ, phthalates, или други ш