.

.

Со попуст
adidas Жените Обука Чевли

adidas Жените Обука Чевли

DEN 1854.48

Од стока
Во магацинот

Синтетички-и-мрежа.Синтетички единствена.Adidas Женска Pureboost Елемент Трчање Cloudwht/Mysteryink 6. Чевли со pureboost Елемент.Работи чевли кои ќе им овозможат максимална чувствителност кога се допре до земјата.Со овие работи чевли, имаш целиот град на вашите нозе.Намалениот пад пристапи подножјето на земјата за да се обезбеди максимална чувствителност и одговорност.На плетени горниот прилагодува на вашиот crotch и пошироката база ви дава поголема слобода на движење.На Поттик midsole обезбедува оптимална енергија се врати и амортизирање кога се притиснати и носи.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1832.88

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Надграден со нашиот ultralight PWR

DEN 860.16

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Гумен ѓон.Поддршка кожа и реш

DEN 3279.12

Направени во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.ОВАА ЖЕНИТЕ ЧЕВЛИ Е ПО : Levitate 5 е совршен за тркачите кои сакаат

DEN 1678.80

Синтетичкиимрежа.AHAR Плус Outsole Стратешки позиционирана во критични области на outsole, овој исклучително и

DEN 1772.64

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Синтетички и мрежа.Увезени.Гумен ѓ

DEN 1918.80

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Пена единствена.Одг

DEN 1021.68

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Други влакна.Увезени.Синтетички ед

DEN 1680.00

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Mesh.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки ок

DEN 1694.88

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Текстилни Синтетика.Увезени.Гумен

DEN 2398.80

Овие работи чевли се нашата премиум изразување на тркач за податоци, врховниот удобност, и врвни дизајн,

DEN 1799.76

100% Изведуваше Поврзана.Гумен ѓон.Трајни и издржливи rippled гумени outsole за целосна должина покриеност и суп

DEN 4608.00

Гумен ѓон.Целна пол : машки.На Air Max 90 NRG патики одбележува 30 годишнината од создавањето на оригиналниот м

DEN 791.76

Дише Мрежа Горниот : водење чевли поврзана изградба обезбедува лесен, удобен и флексибилност.Не се лизг

DEN 1176.00

Удобноста sockliner зема облик на ногата, со додадени соочи во петицата за крајна амортизирање на петаstrike.Об

DEN 2158.80

100% Изведуваше мрежа.Увезени.Гумен ѓон.Отстранлив insole.За овие луѓе е трчање мешавина sockкако удобност со

DEN 1422.96

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Лесни, конструиран дветон м

DEN 2032.80

ткаенина.Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.adidas женска Работи Чевли.На adidas бренд има долга исто

DEN 1017.60

Увезени.Човекот Направени единствена.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.РЕВОЛУЦИОНЕРНА УДОБНОСТ :

DEN 2519.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат