.

.

Со попуст
Контура Дизајн RollerMouse Free3 - Безжични Ергономски Глушец за Лаптоп и Десктоп Компјутер Use - Reach-Слободен Ambidextrous Компјутерски Глушец - Mac & Компатибилен КОМПЈУТЕР

Контура Дизајн RollerMouse Free3 - Безжични Ергономски Глушец за Лаптоп и Десктоп Компјутер Use - Reach-Слободен

DEN 6478.80

Од стока
Во магацинот

ФОРМА ги ИСПОЛНУВА ФУНКЦИЈА : Roller Mouse Free3 е иновативен безжични компјутерски глушец кој нашиот патентиран Rollerbar за контрола на курсорот за течност прст и палецот употреба.Тоа е исто така дизајниран со постепеното врвката за на одмор совршен за средни или големи раце.Врвни КОМПЈУТЕРСКИ СПОСОБНОСТИ : Кој 8 програмабилни копчиња, ова ambidextrous глувчето ви овозможува брзо да стигнете до најоддалечената работ на вашиот екран со менува играта прецизност и ефикасност.ИНОВАТИВНИ ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : Седи директно во предниот дел на вашиот тастатурата за да се елиминира постигнување, Roller Mouse Free3 е дизајниран со карактеристики за да им помогне со повторувачки вирус повреди како што се карпален тунел, предизвика прст, глувчето за рамо, и многу повеќе!.MAC & PC КОМПАТИБИЛЕН : Овој безжичен глушец може да plug-and-play за двете PC и Mac, обезбедување на ергономски додаток за компјутерски корисници низ двата оперативни системи!Оптимизирате вашиот дом и канцеларија работни станици со нашите разноврсна Roller Mouse Free3!.ПРОАКТИВНА & РЕАКТИВЕН ПОДДРШКА : Ние сме посветени на обезбедување ергономски компјутерски додатоци кои што ја промовираат превентивни мерки држење варијација, како и решенијата кои им дозволуваат на оние кои веќе страдаат од компјутер поврзани заболувања на работа болка бесплатно!.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2066.40 -100 %

3 НИВОА DPI : пенкало глувчето има 3 нивоа за да ја прилагодите 800 / 1200 / 1600 DPI, лесно да се пар и лесен за ракув

DEN 405.60 -100 %

Компатибилен со лаптоп, десктоп, КОМПЈУТЕР, Mac Book и други уреди.Глувчето користи напредни 2.4 GHz безжична т

DEN 1077.60 -100 %

A902 2400 DPI Четирибрзо Прилагодливи Bluetooth 3.0 Безжичен Оптички Глушец(Црвено) 1 Ергономски облик и мека гумен

DEN 275.76 -100 %

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас за слободен за помош!.Сите во сите, компјуте

DEN 479.76 -100 %

Сликата е печатење под висока температура.Напојува со 2 AAA батерија.Контактирајте со компјутер преку bluet

DEN 1919.76 -100 %

Компактен, обликувана форма : Удобно, преносни контрола на движење.Hyperбрзо лизгање; батерија; Прилагодли

DEN 189.12 -100 %

☞✈Стигнале Тенок Оптички USB Копчето од Глувчето за Лаптоп КОМПЈУТЕР ☞✈Совршен за преносни употреба с

DEN 191.76 -100 %

Тоа е Generice.Mouse pad за десктоп компјутер или лаптоп.Сликата е направен под висока температура.Висок квалит

DEN 191.76 -100 %

Можете да го преземете безжичен глушец, каде и да го преземе вашиот лаптоп, благодарение на својот џебго

DEN 312.24 -100 %

Прилагодливи DPI : 1000 DPI / 1600 DPI / 2400 DPI / 3200 DPI / 5500 DPI.Конекција : USB2.0 Производ големина : прибл 1277838mm / 53.071.49".К

DEN 479.76 -100 %

Тоа не се имате било бренд.Напојува со 2 AAA батерија.Контактирајте со компјутер преку bluetooth.Издржливи hardsh

DEN 359.76 -100 %

1 Новата висококвалитетни убавина 2 Оптички мотор, прецизното позиционирање, брз одговор брзина, милисе

DEN 239.76 -100 %

Безжичен Оптички Глушец 1000 DPI Компјутер USB Игри Глувче За КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Десктоп.Технологија дизајни

DEN 311.76 -100 %

1 Моден спортски автомобил форма ,кул и идеја за подарок 2 Поврзете преку USB приемник ,2.4 Ghz оптички безжич

DEN 1236.00 -100 %

4 G Cordless Глувчето со Приемник Smart Мини Преносни Глувчето за Статистика Лаптоп Компјутер, Таблет Како да г

DEN 359.52 -100 %

Нема повеќе други порта или приемник е потребно, лесно да се поврзете.Кога покажувачот на глувчето не мо