.

.

Со попуст
Pirate Мапата Гроздобер 500ml Патување Кригла Кафе Чаши Вода Шише Вакуум Кожа Изолациони Купот на 304 Нерѓосувачки Челик

Pirate Мапата Гроздобер 500ml Патување Кригла Кафе Чаши Вода Шише Вакуум Кожа Изолациони Купот на 304 Нерѓосувачки

DEN 599.76

Од стока
Во магацинот

Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е безбеден, хигиенски и еколошки.Голем капацитет за 500 ml treavl кригла да ги исполни вашите дневни навлажнувачки потреби.Широк устата дизајн е здрава и безбедна, лесен за чистење.Погоден за трчање, кампување, теретана, фитнес тренинг, качување, пешачење, дом, канцеларија, патни и други активности.Убаво дизајнирана да биде подарок за вашето семејство и пријатели.На изолациони купот е направен од висок квалитет на храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е безбеден, хигиенски и еколошки.Надворешниот слој прифаќа два-слој кравја кожа + нано технологија на печатење,елегантен дизајн,многу стилови за избор.Погоден за трчање, кампување, теретана, фитнес тренинг, качување, пешачење, дом, канцеларија, патни и други активности.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 719.76

ДВОЕН ЅИД од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК Ова гимнастик кригла е изграден со висок квалитет лесна дизајн во врв

DEN 575.76

Безбеден избор за возрасни и деца 30 мл нерѓосувачки челик вакуум изолирани термос кригла со капак, 18 / 8 х

DEN 705.60

[Уникатен Дизајн]— ' Рѓадоказ и течењедоказ, на термос шише за вода може да го задржуваат оригиналниот в�

DEN 695.52

Безбедна капак со лесно отворање.Овие се официјални Шише за Вода 17 ОЗ лиценцирана од страна на грчки зае

DEN 671.76

Материјал : надворешниот слој на топлинска шише за вода усвојува два слоја на кожа и нано технологија на

DEN 503.76

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

DEN 503.76

Совршено се вклопува во устата на куп и не течење на вода.Течење Proof The во внатрешноста на шишето капа кор

DEN 599.76

ПРОИЗВОД ФУНКЦИЈА : Изберете помеѓу најпопуларните и издржливи во прав обложени бои на пазарот, Прав Гр�

DEN 335.76

Што повеќе?На tumblers со капаци може да ви обезбеди подобро искуство со двојно ѕидови и вакуум изолирани ст

DEN 1107.12

Истурете топла вода (70 до 80°C) во садот и нека кисна 2 до 5 минути 1 L нерѓосувачки челик термос колба и spout д�

DEN 503.76

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

DEN 479.76

Без разлика во која ситуација ќе се најдете во две капаци можат да ги задоволат вашите потреби и за врем�

DEN 599.76

Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е

DEN 409.68

"Карактеристики на производот : Направен од висок квалитет на храна одделение BPA free 18 Cr18 Ni / Sнерѓосувачк

DEN 479.76

Двојно ѕидови вакуум изолирани од нерѓосувачки челик, шише за вода држи пијалоци топла и ладна за 24 часа

DEN 1116.00

Во тенџере телото е направено од нерѓосувачки челик и додатоци се направени од храна одделение PP матери

DEN 527.52

HD МОДЕЛ ПЕЧАТЕЊЕ : Секој од нашите спортски шишиња со вода се печатат со различни HD модел, и таму е секога

DEN 503.76

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

DEN 527.52

ПРЕНОСНИ : Нашата вода шише големина е 10.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Нашите спортски шише за вода е нап

DEN 527.76

Ова е идеална термос да се стави во автомобил, работа торба, училиште торба или патуваат со вас.✔[Одржув�

DEN 503.76

Gift The најдобар подарок за роденден, денот на мајката, денот на Благодарноста Божиќ housewarming или други фест�