.

.

Со попуст
Повик СТП Кожа Ранец за Мажите, Жените Торба Студентите Daypack за Патување Бизнис Колеџ Јапонски Стил Риба Шема

Повик СТП Кожа Ранец за Мажите, Жените Торба Студентите Daypack за Патување Бизнис Колеџ Јапонски Стил Риба

DEN 1127.76

Од стока
Во магацинот

5 H инчен; Материјал : СТП кожа; кожени торба има доволно простор за да се приспособат на училиште и на работа essentials. Големина : 10.Ве молиме имајте на ум : Тоа не е машина перат, и квалификувани сопствениците на кеса треба да се грижи за тоа да го продолжат својот живот.Едноставност исклучителна кожа ранец ќе го направи совршен подарок за пријателите, семејството, дизајнери и автори на родендени, годишнини, Денот на Вљубените, Божиќ, graduations, празници, свадба преференции и на специјални годишнини. Оваа унисекс кожа ранец може да се користи како торба за лаптоп или дневни ранец, совршен за патување, запознавање, шопинг, викенд getaways, канцеларија, пешачење, качување и други затворен и активности на отворено. Стилски и елегантен ранец може да се одржи на списанија, книги, sketchbooks, мобилни телефони, картички, паричници, слушалки, очила за сонце, чадори, шишиња со вода, шминка и други лични предмети. 1 x Главниот Џеб, 1 x Zippered Скриена Преграда, 2 x Печ Џебови, 1 x Задните Анти-кражба Патент Џеб, прилагодлив рамо ремени за максимална удобност, лесна за носење, со висока густина и висока издржливост.Ви благодариме за вашето драгоцено време и трпение за да се види, јас ви посакувам се најдобро!Судбината ќе ги задоволи следниот пат.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 527.76

ГОЛЕМИНА : 10 x 4 x 12 во ( долги x ширина x висок ).Издржлив Материјал : Еколошкипријателски Водоотпорен Лесни

DEN 359.76

Можете Да Изберете Да Го Носат На Лево Или Десно Според Вашата Желба За Ублажување На Рамо Притисок.Диза

DEN 479.76

Забелешка : Тоа не е машина перат, и квалификуван сопственик на торба треба да се задржи тоа правилно да

DEN 743.76

★Карактеристики : Таму е главната капацитет на кеса + 4 внатрешните џебови плус 2 странични џебови и 1 пре

DEN 1327.68

5 инчи, Пакување : 1 парче Материјал : градите торба е изработен од полиестер, и рамо, рака и грбот се напра

DEN 1223.76

5 инчен (L x W x H) 3) Боја : избор на различни модели за да го изберете 4) Тежина : 0.5 инчен (L x W x H),тоа е доволно г

DEN 695.76

Дрвени Текстура Лесни Виткање Ранец Преносни Полиестер Ранци за Кампување Отворено Патување Тоа исто т

DEN 1271.76

1 Големина : 10.5 L x 5 W x 12.5 H инчен; Материјал : СТП кожа; кожени торба има доволно простор за да се приспособа

DEN 551.76

Тој исто така одговара и на мажите и на жените.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат 【Производ

DEN 421.92

Не Се Случи Ова Што Често?Ранци Може Да Се Прават И Рамена Болка Кога Ќе Го Носат Тешки Предмети За Долго

DEN 719.76

【Дизајн】 : Едендвострано печатење шема, печатење површината е направен од ПВЦ.Одете на Вашите Нарачки

DEN 743.76

★ Структура : Ранец големина : 11.Проширам Рамо Ремени Со Обилен Сунѓерот Соочи Се Помогне Во Олеснување

DEN 575.76

【Големина】 : 25.Бренд : LXYDDSize : 25.Ова е совршен ранец.За хроматските аберации : Поради различни следи и све

DEN 636.24

100% Полиестер.Увезени 600 D.Патент затворање.Лаптоп ракав.Рамо подлога.Stitched назад перница.Преден џеб.J свет

DEN 719.76

Печати на враќање превозот етикета.Главната капацитет џеб, 2 странични џебови, лаптоп оддел, мултиџеб ди

DEN 599.76

Ние навистина го цениме тоа, ако ние би можеле да добијат некои повратни информации за нашите производи

DEN 527.76

Карактеристики на производот : Двоен Патент Дизајн, 1 Главната преграда, 1 внатрешни мали zip џеб, 1 пред па

DEN 719.76

Главната капацитет џеб, 2 странични џебови, лаптоп оддел, мултиџеб дизајн, умерена капацитет, и лесен за

DEN 774.72

* Рамо ремени може да се прилагоди според она што вашата потреба, доведува до растурање притисок, го носа

DEN 479.76

УНИКАТЕН ДИЗАЈН Нашето окофаќање на хавајски печатење е локално дизајнирани и распоредени.Се шири aloha