.

.

Со попуст
GPPZM Ручек Кутија Контејнери 304 од не ' Рѓосувачки Челик Двојна Изолација Термоизолација Ручек Кутија Студент Бенто Кутија за Ручек Кутија (Боја : A, Size : Small)

GPPZM Ручек Кутија Контејнери 304 од не ' Рѓосувачки Челик Двојна Изолација Термоизолација Ручек Кутија Студент

DEN 640.80

Од стока
Во магацинот

♥Одлична за работни ручеци/излети. ♥100% безбедност материјал : Направени од храна одделение материјал и 304 од не ' рѓосувачки челик, од олово-слободни. ♥Солиден и лесно да се чисти, тоа е отпорна на корозија, ' рѓа и безбедно за складирање на храна. ♥ Двоен слој изолација структура : шише тело донесува двојно-layer структура дизајн, кој е во функција на топлина зачувување и ладно чување. ♥Тоа може да се користи во зима и лето.Име : Изолирани ручек box Material : нерѓосувачки челик, PPColor : зелена, сина, розова, yellow Capacity : 2.5 L, 3.0 L, 4.0 LName : Изолирани ручек box Material : нерѓосувачки челик силикони пропустливи поклопецот е специјално опремени со силиконски пропустливи за да се спречи маска од се притиснати од притисокот на воздухот.Ве молиме да ги усогласат хеликс целосно, а потоа ја ротирате хеликс да се направи полесно за да го unscrew или да се стегне.Ве молиме имајте во предвид дека изолација ефект може да биде нарушена bylocaltemperatures.Нерѓосувачки челик производи не може да се става во микробранова печка.Лесен за употреба и чисти, може да се користи постојано.Погоден за места : дом/канцеларија/училиште/на отворено.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1079.76

【ПРЕНОСНИ и ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ】Нерѓосувачки челик преносни храна потоплите ручек кутија со дршката е л�

DEN 2356.80

♣Скриени рачки, повеќе убави ♣Храна одделение силиконски фоки, да се спречи протекување ♣Слоеви на то�

DEN 671.76

Игра Доказ Тестиран за да го издржат повеќе од 100 часа на употреба, без губење на функцијата, ОСАМЕН КОНУ

DEN 888.72

Тој е опремен со отворени и затворени вентилација дупки, што е повеќе практични.Може да се стави во микр�

DEN 144.00

Уморни од фрлање далеку сите пластични baggies?Запиши ги во корист на овие обновливи снек кеси.Секоја торба

DEN 1713.60

Пакување на вашиот сопствен ручек на училиште, работа или на патување е одличен начин да се заштедат пар

DEN 1548.00

фрижидер зачувување особено, лак форма на настроената, лесно да се преземе и место, многу погодно.Големи

DEN 1870.80

☛ Answer : ___________________________ Note : Боја на Производот би се разликуваат од сликата.Квалитетот на Производот не �

DEN 1044.00

Преносни Рачка : Ова пластовидно ручек кутија усвојува свитлива и преносни рачка, обезбедување на погол

DEN 1199.52

????✔2 во 1 Електрични Ручек Кутија за Автомобили и Дома На електричното греење ручек кутија за автомобил

DEN 359.76

❥ЛЕСНО да се ЧИСТИ : Течење доказ и водоотпорен оброк торба е супер лесно да се чисти.9 ИНЧ / 20*20*12.Тоа е во

DEN 1963.20

Оваа издржлива, практичен и лесензакористење премиум lunchbox може лесно да се приспособат на ручек за пове

DEN 1442.40

Главната архивиран џеб може совршено да се стави вашиот ручек кутија, некои грицки или овошје;.Материја�

DEN 369.36

1 oz Capacity : 800ml Heat Отпор : 40℃230℃ Пакет Листа : 1 x Ручек Box1 x Двојна Глава Spoon Note : 1 Флексибилна и лесно да се чис

DEN 887.76

Стерео греење во постојана температура од 360 степени, со користење на постојана температура автоматски

DEN 249.60

Направени од храна супериорен одделение од нерѓосувачки челик и храна одделение PP.Облик : Round Feature : Со Ке

DEN 407.76

[BPAFree] : Amaple L Деца ручек кутија сите компоненти се направени со BPAfree и храна одделение PP материјали.БЕЗ ПВ�

DEN 1737.60

【Носат】На ручек кутија сет со изолација торба и лажица сет,лесно да ги носите 【корисни】може да се ста�

DEN 995.52

КУПУВАЊЕТО ИМА ВЛИЈАНИЕ : За секој Fenrici производ купување, ние да донирате на непрофитна организација Гл

DEN 311.52

【3 Прегради Бенто Кутија】3 поделени простор ви овозможува да ги чувате различни видови храна и состојк�

DEN 671.76

Спецификација : Капацитет : 8001000ml Size Табела : беа 25,5×18×5cm / 10.Ви благодариме!Имаме долгогодишно искуство в