.

.

Со попуст
20 Парчиња Лице Покривање на Синџир на Рака Лице Покривање Lanyard Retainer Ѓердан Eyeglass Синџир Eyewear Врвка на Држачот за Читање Очила Retainer за Жени, Мажи, Деца (Розово Злато, Зл?

20 Парчиња Лице Покривање на Синџир на Рака Лице Покривање Lanyard Retainer Ѓердан Eyeglass Синџир Eyewear

DEN 358.80

Од стока
Во магацинот

20 Парчиња Ѓердан Синџири 4 Боја Линк-Кабел Синџир Ѓердан со Hummer Clasps Лице Покривање на Синџир на Рака Лице Покривање Lanyard Retainer за DIY Накит Одлуки (Розово Злато, Злато, Сребро, Сребро Црна)Повеќекратната пријава : Метал eyeglass синџир е погодна за покривање на лицето, очила за сонце, читање очила и така натаму, шик метални синџир им овозможува на лицето за покривање и очила за да биде удобно, висеше на градите, или остатокот на врвот на главата; Не само тие може да биде eyeglass синџир, но, исто така, стилски декоративни ѓердан синџир.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.И тоа може да работи и со вашиот headband.Она што ќе добиете : ќе добиете 20 парчиња лице покривање синџир во 5 класични бои, вклучувајќи ги зголеми злато, злато, сребро, сребро црна, 5 за по боја, доволни количини ќе ги задоволи потребата на семејството.Лесен за користење : само клип на мали куки да се еластичен бендови на твоето лице покривање, како очила retainer или ѓердан, и тоа може да работи и со вашиот headband.

Детални спецификации

Material:
alloy metal bead chain
Size:
about 24 inches/ 60 cm
Color:
rose gold, gold, silver, silver black
Package include:
20 x Face covering chain strap :
Manual measurement, please allow slight errors on size. :
The colors may exist slight difference due to different screens. :
Додатоци на производи
DEN 959.52

8") (2020) Тенки, Лесни и Тешки : Вашиот Punk Case Екстремен случај ќе го заштити вашиот LG Stylo 6 против гледа и непр�

DEN 15043.68

Тип На Производ : Шише.Пакет Димензии : 16.002 Cm L X38.1 Cm W X38.1 См Х Земја На Потекло : Сад.Пакет Количина : 1...

DEN 12672.00

Потекло : Шангај, China Custom обработка : Yes Specifications : A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, со зелено растение, зелено растение BC

DEN 15887.76

Пан Филипс Висока Ниска.Само Прислушување Завртки.Глава димензии често се разликуваат од стандардните

DEN 455.76

1 x DB25 Конектор Конфигурација 8 GPO 8 GPI.Uni Sketch веб интерфејс за широка конфигурација.Поставување на I / O уред

DEN 5759.76

Силен Мотор & Брзо Инфлација Надградба моќен мотор обезбедува за побрзо гуми инфлација, оди од станот д�

DEN 1368.00

Ќе работи само за PS4 CUH1115 A системи.Модел : ADP240 CR Ова напојување има 4 pin конекција.Напојување ADP240 CR Замена Д

DEN 5848.32

Материјал : Хром vanadium легиран челик.Нејзините 72заб ratchet опрема само потреби 5° да работат и замав побрзо.�

DEN 702.00

Може да поддржи до 250 кг.Бродови во 3 кутии, бидете сигурни дека да се има пријател со вас.Вашата мала Прин

DEN 287.76

Напредни Aechnology : Покриени со калено стакло со користење на врвот на светот технологија на печатење.Напр�

DEN 1836.48

Висат две облека или крпи во исто време.Облека куки се олесни брзо крпа сушење преку овозможување на соо

DEN 167.52

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

DEN 3978.24

Мајки Професионални Инстант Detailer е силиконибесплатно, body shop безбедно, paintable производ кој обезбедува сиг

DEN 5587.20

Тивко работење со мека на допир отворање.Направени од издржлив корозијаотпорни материјали и отстранли�

DEN 1408.32

Мени за Држачот за 5" x 7" Графика Ова мени карта носителот е 5" широк x 7" висока и е на дното на вчитување зна

DEN 2416.32

Остри агли и тубуларна линии доминираат секое парче во оваа модерна колекција.Остри агли додадете кара�

DEN 6074.16

Прилагодлива температура поставувања од 080 целзиусови степени (32176 степени Целзиусови).Ова восок потопл

DEN 1430.40

Волфрам Карбид Падна.Големина во 3мм,4mm, 6mm, 8мм и 10мм 6.35 mm Хексадецимален месо тело за chucks и малку држачот.�