.

.

Со попуст
Sportsman Серија SMDOLLY 1500 кг. Челик Моторни Санки Dolly Сет

Sportsman Серија SMDOLLY 1500 кг. Челик Моторни Санки Dolly Сет

DEN 1415.52

Од стока
Во магацинот

3 парче челик моторни санки dolly во собата. 1500 poundsset капацитет.Четири - 360 степени вртливата casters.Прав обложен со боја заврши.Идеален за маневрирање моторни во складиштата.Употреба на моторни санки Dolly Поставување за да ги зачувувате вашите моторни санки надвор од гаража кат.Четири 360 степени вртливата casters на сите три парчиња се направи лесно маневрирање, без разлика дали сте во гаража или простор за складирање.На dolly во собата е покриена во прав обложен со боја заврши која ви помага да одолее на ' рѓа од развивање на вашиот моторни санки.Три dolly сет вклучува два за предните скии на вашиот моторни санки и еден за задните решетката.На трајни челик dolly сет карактеристики 1500 lb max тежина капацитет, така што ќе се одржи повеќето моторни санки марки и модели.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 22123.92

Солидна првите дизајн.Тешкидолжност ролки се направи лесно преносливост.Сите заварени алуминиумска ко

DEN 1850.40

Тоа е лесен за употреба, има силна контрола, шок ефект на апсорпција на пневматски гуми е незаменлив, и т�

DEN 480.00

ДЕЛУКС RIGGERS ТИМОВИ.Претходно пакувани и подготвени да се преселат на heavies!.Челик се тркалаат тимови за об

DEN 1919.52

*360 степен ротација додава маневрирање* Кога нешто треба да се премести, тешки машина dolly ролери скејт ма

DEN 566.40

▶ Материјал : не ' Рѓосувачки челик▶ стил : еден за заклучување на воланот мобилни▶ Е такси преносливат�

DEN 3096.00

Ние ќе ви помогне со било каков проблем во врска со нарачката.Идеален за индустриски и комерцијални applica

DEN 1677.60

На адхезија на материјалот на алуминиум јадро е извонредна.За различни апликации, ние нудиме избор на р�

DEN 1404.00

Ако Ви Требаат Повеќе Дом Отворено Производи, Можете Да Ги Купите во Мојата Продавница!▁▂▃Производ Пр�

DEN 1525.92

Совршен за Младите ултраширок завој направи торба уште; Максимален капацитет 35 KG.Ние сме одлична продав

DEN 551.52

Тивка Нонозначување TPR Гумени Тркала £ 375 Капацитет за Поставување на Пет.Издржливи Цинк Позлата.Двоен Р

DEN 2078.40

♦♢Се прошири Машина Живот : со Влажна почва во Влажни Средини ♦♢Добредојдовте во Мојата Продавница, П�

DEN 927.00 1103.76

Целосен Пакет Kit4 x ТриDolly и 4 x Перница со 1 x Crowbar Features Safety и високо ефикасни триаголник железо двигател скр

DEN 2167.20

Направен од тешки‑должност месинг материјал, корозија‑отпорни и издржливи Фината изработка, едностав

DEN 719.76

Материјал : ABS + Челик+ПВЦ.Lifter големина : 6×36cm / 2.4×14.4 во.Движејќи се тркала големина : 17×17×23 см / 6.69×6.69×9.05 в�

DEN 1199.76

➤Брза испорака : Нашите производи се испратени од сад, кој обично трае 47 дена да deliver Specifications : ◆име на Пр

DEN 391.20

Палета Dolly Платформа Стил Отвори Флеш Капацитет 3600 lb.Платформа Должина 48 Во.Платформа Ширина 48 Во.Платфо

DEN 716.16

Добар потег алатка, лесно да се укине и да се движат тешки мебел и апарати 1 Изработен од ABS и железо, издр�

DEN 1536.00

Фото Наслов : сликите се направени од вистинска предмети,како светлина, агол, различни прикази и други п�

DEN 1327.20

Големина : 15 да 16 галон тапани Ќе се Движат нагоре до 1000 кг.со леснотија.Рамки : Длабоко 2½" јазичето за Да �

DEN 273.60

Целосно Прилагодливи Удобност На Седиштето, Лесни Силна Алуминиумска Рамка, 2" Топката Имајќи Полиурета

DEN 1496.40

Совршен за Младите & Старо На Лесен начин да Купуваат и да Патува!.Pushpull автомобил може да им даде на роди�

DEN 2709.36

Прилагодлива Големина : Овој подвижен база е прилагодлив, и големина може да се прилагоди слободно спор�

DEN 3280.80

Професионална одделение.За комерцијална употреба.Издржливи, рек dolly.Економичен, Со Casters.Висок квалитет.�