.

.

Со попуст
FEESHOW Унисекс Зимска Шапка Шамија Ракавици Поставите Ткаенина Beanie Зимски Сет

FEESHOW Унисекс Зимска Шапка Шамија Ракавици Поставите Ткаенина Beanie Зимски Сет

DEN 167.76

Од стока
Во магацинот

Сомот.Еластична затворање.Есен зима потоплите сет : beanie капа, шамија со ракавици.Додадете сомот внатрешноста на шапка и шамија, топло доволно за вашата да се задржи топло во зима затворен или отворен.Направени од мека ткаенина, удобно и еластична, може да се поместуваат за да одговара на вашето тело подобро.Мода и убава, може да се collocated и со други неформални костим.Идеален избор за секојдневен, јава, возач, трчање, велосипедизам, снег или други зимски активности на отворено.Сет Вклучуваат : 1 Pc Шапка, 1 Pc Шамија, 1 Пар на Ракавици Состојба : Сосема Нов Материјал : Акрилни влакна Големина : Капа на Главата Обемот прибл. 40 x 82cm/ 16 x 32.8 инчи, Должина прибл. 22cm/ 8.8 инчи.Шамија Вратот Обемот прибл. 52 x 84cm/ 20.8 x 33.6 инчи, Ширина околу. 18cm/ 7.2 инчи.Ракавици Дланка Обемот прибл. 19cm/ 7.6 инчи.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 767.76

100% Акрил.Се повлече На затворање.Рака Мие Само 【МЕКА s 3pc Поврзана Шапка Beanie, Ракавици & Шамија Сет, исто т

DEN 46.32

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Количина : 1 Добра еластичност, мека, удобноста на вашиот

DEN 1329.60

100% Памук.Увезени.Издржливи Исчезнат Отпорни Памук / Поли Twill.Увезените Производи / Испратени од САД.УВ о

DEN 719.76

100% Полиестер.Суво Чистење Само 100% полиестер унисекс возрасни шапка.Меки, Удобни Шапка Карактеристики Л.

DEN 167.76

95% Полиестер, 5% Spandex.Високо Квалитетен Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandex, Меки И Удобни Ткаенина, ДвојноLayer Д�

DEN 1149.60

Акрилик,Крзно,Faux Крзно.Еластична затворање ❀Материјал : зимски поврзана beanie шапка е направен од 100% мека

DEN 191.76

Еластична.Еластична затворање.Големина на : глава турнеја е 21 23 инчи / 53 58 CM.Овие turban мала тежина, ова уд�

DEN 359.52

100% Акрил.Опремени затворање.Машина За Миење.Џерси поврзана кадифеннаредени ладни временски услови шап�

DEN 702.48

Крзно.Како удобно како прегратка : ова дебели faux крзно pompon beanie е флексибилен и само право.Тоа им овозможу

DEN 304.32

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 287.76

УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Случајни моден стил, персоналните печатење, можете да одговара на различни стилови на

DEN 974.16

Шик за печатење turban сет : Овие цвет јазол предврзани хаубата капи со цврсти бои и елегантни модели, се ра�

DEN 791.76

Материјал : 100% Mulberry свила е многу подобро отколку дамка и други материјали.Еластична затворање.Малку зн�

DEN 407.52

Копче затворање.Одговара на било главата Не е премногу голема и одговара на било главата совршен, овој �

DEN 423.84

Африкански turban headbands се направени од висококвалитет полиестер материјал, лесен за употреба, меки и удоб�

DEN 767.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 1718.40

Материјал : Полиестер 【Кожата Пријателски】Оваа топла капа е направен од високо квалитетни материјали

DEN 382.80

Лесен и дише.Лесен и дише.Прилики : .Ние ви препорачуваме рака мие за посвети предмети треба вашата внима

DEN 479.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 2158.80

РЕВЕРЗИБИЛНА ДИЗАЈН : Со буци кабел поврзана дизајн, од една страна, и класичен rib дизајн на други, може д�

DEN 383.76

Исто така ruching собирање на база дава дополнителна стил елемент кој може да се остави лабава или вратоврс

DEN 359.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�