.

.

Со попуст
SurgicalOnline 1 Парче Blumenthal Коска Rongeur 45 Степен 5.5 Стоматолошки Хируршки Инструменти

SurgicalOnline 1 Парче Blumenthal Коска Rongeur 45 Степен 5.5 Стоматолошки Хируршки Инструменти

DEN 1190.40

Од стока
Во магацинот

"" ПОМИНУВА НА НАЦИОНАЛНИ И МЕЃУНАРОДНИ КВАЛИТЕТОТ И СТАНДАРДИТЕ за БЕЗБЕДНОСТ : Surgical Online процес на производство има постигнато ISO 9001 : 2008, ISO 13485 : 2003 сертификација, c GMP во согласност и CE сертификација правејќи го овој објект безбедно и светска класа."BLUMENTHAL КОСКА RONGEUR : Rongeurs се слични на клешти со тешки, укажа на вилицата.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 4320.00

Квалитет Стандард.Материјал Висок Квалитет, Од Нерѓосувачки Челик.Се Користи За Орална Хирургија.Коли

DEN 321.60

Autoclavable.Медицински Квалитетен Челик.Единица Грофот : 1.0 Тип На Производ : Професионална Здравствена Зашт�

DEN 168.00

Артериска Форцепс 5 инчи долго злато галвански се справи со се користи во ортодонцијата за ставање ligatures

DEN 214.80

АНГЛИСКИ ВАДЕЊЕ НА ФОРЦЕПС 76 S, ГОРНИОТ КОРЕНИ.НАПРАВЕНИ ОД КВАЛИТЕТНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.GAURANTEED ЗАДОВОЛ

DEN 454.80

5" АГЛЕСТА ( ЗЛАТО) 1 КОМАРЕЦ HEMOSTAT ФОРЦЕПС 5" КРИВИ 1 CRILE ДРВО ИГЛА НОСИТЕЛОТ 6" ( ТЦ ЗЛАТО ) 1 ГЕРМАНСКИ КРАН ЛИ�

DEN 214.80

АНГЛИСКИ ВАДЕЊЕ НА ФОРЦЕПС 76 N, ГОРНИОТ КОРЕНИ.НАПРАВЕНИ ОД КВАЛИТЕТНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.GAURANTEED ЗАДОВОЛ

DEN 959.76

10 H Стоматолошки Форцепс Горните Катници, Универзална Surgical Excel 86010 H.Горните Катници, Кука Се Справи, Унив

DEN 3599.76

ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ НА ПРОФЕСИОНАЛНИ ГЕРМАНСКИ 32 PC ОРАЛЕН ОРАЛНА ХИРУРГИЈА ВАДЕЊЕ НА ЛИФТОВИ ФОРЦЕПС ИНСТ

DEN 244.56

Стоматолошки Вадење на Форцепс #F3 P Екстракција Форцепс Нерѓосувачки Челик.ИСТИТЕ ИНСТРУМЕНТИ КАКО НА С

DEN 1050.48

1 ГЕРМАНСКИ КРАН ЛИФТ ПРАВО ( ЗЛАТО) 1 ГЕРМАНСКИ КРАН ЛИФТ ЛЕВО ( ЗЛАТО ) 1 ГЕРМАНСКИ PERIOSTEAL ЛИФТ MOLT М9 1 ГЕРМА�

DEN 1684.80

#Изработени Од Високо квалитетен Хируршки Нерѓосувачки Челик # Лесно инструмент за одржувањесите станд

DEN 1202.40

ИНСТРУМЕНТИ СЕ САМО ПРОДАВААТ од СТРАНА на Г С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА ПЕДИЈАТРИЈА / ДЕЦА ЕКСТРАКЦИЈА FORCEP КО�

DEN 1720.80

ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ НА ГЕРМАНСКИ 34 PC ОРАЛЕН ОРАЛНА ХИРУРГИЈА ВАДЕЊЕ НА ЛИФТОВИ ФОРЦЕПС ИНСТРУМЕНТ ЗА ПОЛН�