.

.

Со попуст
Кат заштита на мебел влошки - Случајот на 24

Кат заштита на мебел влошки - Случајот на 24

DEN 1348.56

Од стока
Во магацинот

Тип На Производ : Увоз.Боја : Сива Боја.Материјал : Синтетички, Лепило.Објектот Тежина : 0.1245 lbs.Се продаваат како Пакет на 24. Приближната Пакет Тежина : 2.99 lbs.Мебел влошки помогне да се заштитат подови од гребнатини и scuffs.Тие не се лизга и само-лепило.Секој пакет доаѓа со 35 избрани големина влошки, вклучувајќи ги : дваесет 3/4", девет 1" и шест 1 1/2".Влошки се пакуваат на блистер картичка со бесење дупка.Инструкциите се даваат од на задниот дел од пакет.Оваа точка збор избрани.Испорака на производот боја ќе биде врз основа на достапни бои во времето на цел (или можете да ги примите произволна боја/големина/тип).Големини на екранот се приближната само.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 282.96

[Надградба на верзија ]Преку голем број на истражување на пазарот, откривме дека многу клиенти сугерира�

DEN 33.36

12 Pcs Табела Стол Гума Нога Совети Капи за Внатрешна Дома Отворено Ратан Градина за Статистика.Овие стол �

DEN 239.76

дозволувајќи им на мебел да слајд тивко и без проблеми на подот (плочка, тврдо, ламинатни & винил подни) б�

DEN 155.76

СОВРШЕН за СИТЕ МЕБЕЛ : долгитрајни мебел чувствува влошки се супер издржлив со автостап лепило и може д

DEN 223.92

Дел од голем број на тешки само лепило чувствува подлоги со различни намени.Обезбедува заштита за тешко

DEN 206.16

Кабинетот вратата амортизерите донесува посебен систем дизајн и ќе не падне и да не успее во било кој ра

DEN 191.76

Име На Производ : Гума Машина Нога.Големина : 30x21x20mm / (Дното Кол.*Топ Кол*Вкупна Висина) или 36x27x25mm (Дното Ко

DEN 71.76

Antiskid текстура 3.Може Да Се Користи Под Тешки Услови.Силика гел 6.Мебел Останува Во Место!Вклучува Лепливи

DEN 213.36

Направени од високо квалитетен материјал, кој е сигурен, антипропадна и издржливи во употреба.Тоа може �

DEN 311.76

asy да се користи, одговара на сите форми на стол нозе, круг и квадрат, одговара на повеќето големини.Чувст

DEN 167.76

Проверете ја Големината Внатрешна Големина : 25 x 25мм / 1" x 1"(L*W); Вкупната Големина : 27 x x x x 27 x x x x 23mm / 1.06" x 1.06"

DEN 2332.80

Сосема Нов.Одличен Квалитет.Брза Испорака 76 Pc Само Лепило Форми Чувствува Влошки Мебел Кат Нула Заштитн

DEN 527.76

Намалување на шум, давајќи му на вашето семејство тивка средина.Издржливи и еднократно ★ПОВЕЌЕ намени�

DEN 1665.60

Мебел влошки заштита на кат површина од гребнатини и scuffs.20инчен) Дебела.Карактеристики : Материјал : Felt Co

DEN 213.12

Не Падне – Овие силиконски стол нога маска контрола на стол нозе нежно и сигурно и не падне.Издржливи & Т

DEN 191.76

✔️【На Чувствува Подлога Никогаш не Падне】 : Пакет се Вклучени 16 КОМПЈУТЕРИ ✔️【Спречи Гребење на Под�

DEN 431.76

25"силиконски подлога за 2535mm(0.1"силиконски подлога за 1925mm(0.Надградба на Верзија Заштита на Подот поефика�

DEN 359.76

Направени од премиум дебели УВотпорни пластика, може да се користи за внатрешна и надворешна.Обезбеди п