.

.

Со попуст
WCHCJ Стои со Прилагодливи Височини Вклучува Скокаат Јаже Cushioned Пена Зафат и Не-Пропадна Подлога Идеален за Дома Тренингот, Градите Tricep Тежина Обука

WCHCJ Стои со Прилагодливи Височини Вклучува Скокаат Јаже Cushioned Пена Зафат и Не-Пропадна Подлога Идеален

DEN 2611.68

Од стока
Во магацинот

Применливи толпата : фитнес мажите и women Push-up вежба рамка задебелување проширува двојно-layer брановидни пена, висока еластичност, добра шок апсорпција.Солидна PP заграда, солиден и издржливи,Корозија-отпорни, рѓа-доказ, лесни, ниската густина, добрата површина.Може да се користи секаде, push-up загради се погодни за домашни спортски сали, лични тренери и фитнес ентузијасти, и мажите и жените се многу добри.Идеален да се обучуваат вашиот грбот, рамениците и градите, без разлика дали сте дома, дом или во теретана.Висока густина пена справи,заштита на Животната средина пена, мека против пролизгување пот, се чувствуваат удобно, леснотија рака замор, акција не се лизга.На дното користи моќни вшмукување чаша, на вшмукување зборува сила е силна, носи на безбедна грижете се-слободно движење искуство, го поддржува тензија 900 N.Пренослив дизајн,Отстранлив структура, лесно да се носат, погоден за домашни патување.Производи : H-тип Push-Up Bar Color : orange Material : Инженерство Пластика +ЕВА Пена Cotton Product Спецификација : 23*15*14cm/9.Совршен push-up заграда може да engrave рацете, рамењата, градите, основни и назад поефикасно.

Детални спецификации

23*15*14cm/9.06*5.91*5.51inch :
Load bearing:
100kg
Features:
Lightweight, non-slip, solid and comfortable
Usage:
Fitness/chest/Exercise the pectoral muscles, etc.
Applicable crowd:
fitness men and women
Push-up exercise frame thickening widened double-layer corrugated foam, high elasticity, good shock absorption :
Додатоци на производи
DEN 1140.00

На pushup поддршка може да бидат ротирани малку да се обучуваат повеќе мускули додека подобрување на силат

DEN 1327.20

Боја : Кафена.Спецификација:Име : Pushup стојат.На pushup столбовите се изработени од квалитетна јаглероден ч

DEN 1783.92

Солидна PP заграда, солиден и издржливи,Корозијаотпорни, рѓадоказ, лесни, ниската густина, добрата повр�

DEN 719.28

Доаѓа Во Пар : Сет од 2 PushUp Барови вклучени.Несе Лизга на Зафат : Овозможува супериорна удобност и контрол

DEN 623.76

За фитнес вежби, триаголен оратор точка е повеќе стабилен; краток полица намалува сила, рамнотежа не виб

DEN 304.80

Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот во рок од

DEN 692.64

Духот СВТ им Помогнам на Барови, едноставно да се стави заедно и ви овозможува да го направите широк заф�

DEN 2685.60

★ Не се лизга носатотпорни, рачка, здрав заграда, не е лесно да се деформира, посигурен да се користи, со �

DEN 10697.76

Abs Core Фитнес Тренер Седиup помош,Домашна Абдоминална Тренингот Машина Притисна Машина Тренингот за Обук�

DEN 764.40

Pushup Барови Стои Широк очи Pushup Стојат Падинаassisted Стомачни Мускули Пракса Стои Преносни Pushup Рамка на Ант�

DEN 705.60

√ Поради различни мерење алатки и методи, не може да биде грешка на 13cm!√ Поради различни светлина, боја �

DEN 2922.00

На pushup поддршка е стабилна, безбедна, не се лизга, издржлив, лесен и лесно да се носат.Pushup прозорци ви ово�

DEN 660.00

На pushup поддршка може да бидат ротирани малку да се обучуваат повеќе мускули додека подобрување на силат

DEN 1636.80

????【100% Задоволство Гаранција】 : Ние сме горди на производи ние обезбеди, па ние можеме да ве уверам дека

DEN 2325.60

[Удобен зафат] : Удобно не се лизга зафат и не се лизга база обезбеди стабилност за време на вежбање...

DEN 1969.92

На pushup поддршка е стабилна, безбедна, не се лизга, издржлив, лесен и лесно да се носат.Pushup прозорци ви ово�

DEN 3729.60

Користење на висока густина пена, мека на допир, стабилни и не се лизга, заштита на зглобовите и намалува

DEN 2100.00

Се прилагоди на позицијата на putter да се концентрира на градите, triceps и рамената на различни начини.Функц�

DEN 527.76

Квалификуван справи со пена за рачка и нозете за антилизгање и пот апсорпција и намалување на триењето �

DEN 1679.76

Притисни До Барови се идеални за развој на мускулите во градите, грбот и рамениците.Сет од две parallette тре�

DEN 2047.20

ТРАЈНИ И СИГУРНИ : Вашата безбедност е наш врвен приоритет.Ова е причината зошто нашите pushup рамки се нап�