.

.

Со попуст
Aviditi Лента Логика 2 Инчен x 1000 Двор 1.9 Мили Јасно, Тешки Топла Топи Пакување Лента, во 6 Пак, Совршен за Пакување, Транспорт, Движење, Дом и Канцеларија

Aviditi Лента Логика 2 Инчен x 1000 Двор 1.9 Мили Јасно, Тешки Топла Топи Пакување Лента, во 6 Пак, Совршен

DEN 311.76

Од стока
Во магацинот

Се придржува и на филм.Совршен за пакување, транспорт и складирање употреба.Топла топи лепило обезбедува тивка порака, лесно да се развивам и екстра издолжување за помош во запечатување неправилни форми 1.9 мили дебели.ЛЕСНО ПОРАКА : Топла топи лепило обезбедува тивка порака, лесно да се развивам и екстра издолжување за помош во запечатување неправилни форми.Совршен за пакување, транспорт и складирање употреба.Апликацијата температура спектар 45° - 110° F Услуга температура опсег од 10° - 120° F.Вклучува 6 ролни од јасно топла топи машина должина пакување лента.9 мили дебели. Изберете висок квалитет на Лента Логика® Картон Запечатување Лента за пакување лента потреби!Акрилик, Топла Топи, Природни Гума, Студена Температура, Долго Yardage, Бои, Претходно Печатени и повеќе.ДИМЕНЗИИ : Секој тркалаат мерки 2 инчи во ширина од 1000 метри во должина (3000 метри по тек).Екстра леплива лепило врши одлично на над-полнети krabičkách и има одлична сила на смолкнување. Лента Логика #700 Машина Должина Картон Запечатување Лента е супер силен притисок чувствителни полипропилен лента за економски, повторувачки волумен пакување.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Супер силен притисок чувствителни полипропилен лента за економски, повторувачки волумен пакување.Врши во широк опсег на температури за превозот и складирањето на топли или студени температури.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 295.92

Ниско Ниво На Бучава Полипропилен Лента.Секој се тркалаат 48 mm, широк и има 66 метри на ролна.Боја : Зелена.

DEN 4800.00

Ќе Купување Црвено Пакување Лента Картон Запечатување 2" ВО.x 110 Метри.Состојба : Нова Забелешка : Големин

DEN 1629.60

СУПЕР ДЕБЕЛА & СИЛНА ПРЕВОЗОТ ЛЕНТА : Лепило стапови да се изедначи и текстура површини, особено на карто

DEN 190.80

Производот е шарени, на тој начин, тоа е многу препознатлива.Тоа може да се користи за пишување без да ос

DEN 2006.40

Достапни во повеќе различни ширини, должина и mils (дебелина), ова е идеална лента за запечатување кутии им

DEN 216.24

Зелена материјали се хигиенски и здрави.Производот е водоотпорен и маслодоказ, така што останува лепли

DEN 1324.80

Алуминиумска подлога обезбедува одлична рефлексија на двете топлина и светлина.Добар кандидат како maska

DEN 1718.40

Притисок осетлив печатени лента.Ја елиминира потребата за етикети 2.2 Мили.Картон Запечатување Лента То

DEN 244.80

Лесно се развивам лента изданија тивко кога ќе се примени.Општа намена пакување лента.Перформанси во те

DEN 727.44

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Paper.Net Тежина : 305g; Пакет Содржина : 1 x Лепило за Хартија Лента.Гла

DEN 2020.80

пакување лента ролни Пакување лента фармацевт јасно кутија за Пакување материјали за Пакување лента за

DEN 1199.76

36Ролни Јасно Пакување Превозот Лента Картон Запечатување 2 мили 2" или 50мм 100 Метри Anyray AZPNT63 2", или 50мм Те

DEN 811.20

Издржливи Сестраност : Направен од висок квалитет на хартија.Тоа може да биде раскинат од страна на стра

DEN 2001.84

Екстра широк тек, ги покрива повеќето етикети во една помине.Се користи за да се закачите на превозот и п

DEN 292.08

Овој производ е не надразнување мирис.Производот е водоотпорен и маслодоказ, така што останува леплива

DEN 389.52

Производот е да се носатотпорни и затегнувачка.Производот е водоотпорен и маслодоказ, така што останув

DEN 722.40

Noiseless порака за канцеларии и mailrooms.Јасно акрилик лента, ја задржува својата јасност во текот на долги пер

DEN 351.60

12ПАКЕТ : Секој поединец да се тркалаат има 60 метри на лента; се смалуваат завиткани за лесно складирање д

DEN 107.76

Преднамалување на 2" x 6" во полето за поправка на оштетени пакети, превозот етикета заштита, како и други

DEN 359.52

Напомени : На залепени материјал треба да се чува суво и чисто, во спротивно сврзување ефект на касетата

DEN 438.00

Тоа не може да биде уништена, освен поради неговата силна жилавост.Производот е водоотпорен и маслодока