.

.

Со попуст
HD Бесплатни HD ТВ Слободен ТЕЛЕВИЗИЈА Антена за Дигитални Дигиталните Антена Слободни HDTV Затворен ТВ Слободен HD Дигитален Сигнал Антена Слободен Телевизија Дигита

HD Бесплатни HD ТВ Слободен ТЕЛЕВИЗИЈА Антена за Дигитални Дигиталните Антена Слободни HDTV Затворен ТВ Слободен

DEN 397.92

Од стока
Во магацинот

✔(Пакување од 1)Без договори, месечни трошоци или цена скокање.Само високо-квалитетни емисии на вести, спорт, времето, играта покажува и на други програми.Види ТВ во секоја соба од куќата, без Дополнителни кабел кутии и жици. ✔HD Јасна Визија добива кристално јасно, 1080p High Definition TV.Мулти-насочен, се повлече во сигнали од сите правци. ✔Должина : 11.5 cm/4.5 инчен Висина : 30cm/11 инчен Ширина : 3.5 cm/1 инч, кабелот должина е 24cm/9.4 инчен.Иновативни рамен, ултра-тенки HDTV антена, го прави лесно да се скрие и лесно да се инсталира. ✔Лесно да се инсталира (без алатки потребни) , само приложување на HDTV антена да било прозорец, ѕид, или рамна површина, приклучок за антена за ТВ и да уживате. ✔Компактниот антената е лесно да се инсталира и да се придржува на било која површина, што го прави идеален за вашиот дом, RV, канцеларија, брод, или дури и надвор за опашка-gating или партии. ✔Големина на : 30*11.5*3.5 cm/11*4.5*1 инчен ✔Производ во Боја : црна✔Фреквентен опсег 438-470 (MHz)✔Пакет се Вклучени : 1*HD БЕСПЛАТНО во ЖИВО Антена за Дигитални hdtv внатрешна антена за дигитални тв антена ,никогаш не плаќаат за кабелска или сателитска ТВ again Thin, ниска профил дизајн го прави лесно да се скрие и лесно да се install Watch ТВ во секоја соба од куќата, без Дополнителни кабел кутии и жици.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 695.76

Додека сигнали помине низ ѕидови и други површини, толку повеќе пречки на сигналот средби, со послаб сиг

DEN 599.76

【ДО 180+ МИЛЈИ СПЕКТАР】Супер растојание прием, 180+ милји опсег.Напредна технологија за оптимизирање на н�

DEN 2224.80

Димензии 40" База x 36" Висина.Лесен дизајн само 4 Lbs.За употреба само со антена модели VQ4500 VQ4100 Направени од н

DEN 1919.76

Се обиде на неколку локации да се најде најдобар прием и не заборавајте да скенира за канали на секоја л�

DEN 233.76

【Ultra Wide Band технологија】:Оваа rhombПроширија во ЖИВО Антена е Сите Канал Антена 3 M Налепници x4 C.Отстранув�

DEN 479.76

✅【Уживаат FULL HD КАНАЛИ】Со Нашите MELASA ТВ антена повеќе не треба да плаќате ОГРОМНА сметка на ТВ.Нашите HD

DEN 2616.00

Зголемете RF coax сигнал со леснотија за повеќе од 2100 FT или 650 ако RF ТВ извор на сигнал има фер 70 / 75d B сила да �

DEN 2903.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 491.76

Кога квалитетот на сигналот е слаба, ја дотерате локацијата на антената или rotate тоа towards Television станица.02

DEN 433.92

затворен hdtv / дигитален антена.добива бесплатно локалните дигитални и аналогни тв емитува сигнали.цело�

DEN 647.76

Ако сигнал не може да се примени со засилувач, извадете ја антената засилувач и обидете се повторно.Обич