.

.

Со попуст
6 руската Кристал Shotglasses Снимен Очила 1.7 оз (50 ml). За Вотка, Текила Коњак 5108

6 руската Кристал Shotglasses Снимен Очила 1.7 оз (50 ml). За Вотка, Текила Коњак 5108

DEN 476.40

Од стока
Во магацинот

Големини : .Горниот / Дното Дијаметар - 1.3".Висина - 2 1/4" (60mm).Волумен - 1.7 оз (50мл).Овој сет ќе се направи прекрасен прилог на вашиот бар и drinkware колекција.Направена од домот уште трајни кристално стакло, овој сет е идеален за формална вечера или само еден неврзан пијалок со пријателите или семејството.Поставете го прави внимателен подарок за свадби, родендени, housewarming, graduations, годишнини.Без разлика на случај, тоа сигурно ќе стане голем разговор парче и завидувам на сите што ќе влезе во вашиот дом.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 238.80

Не се размислува за тоа, само го прават тоа!.Mixologist идеи : Нивната посебност е реткост кога станува збор за

DEN 575.28

Има 1.9 оз.Керамички Шут Стакло.Производот Број : 00011614731844 Од Jello снимки од пиење игри, нашите сопствени сни

DEN 455.76

ТОЛКУ СКАПОЦЕНИ!Се пука на вашиот омилен шут со класа и стил.ВИСОКА КЛАСА!Направена од двапати ѕид, borosilic

DEN 1006.80

Змеј Shot Чаша Сет на Six Each shot чаша во овој сет е изработен со оригинална змеј дизајн.Змејот е честа тема во

DEN 1320.00

Елегантен и префинет изработка за да се обезбеди совршен производ.Избраните материјали имаат добра отп

DEN 479.76

1.5 унца шут стакло.Материјал : Керамички.Димензии : 2.4" x 2.4" x 2.0" (h x w x d) / 6.2" (circ.).Боја : Бела надвор со црна в�

DEN 226.80

5x6cm стил шут стакло.Мерки 2.25" високи и 1.8" во дијаметар.Сувенир од Грузија.Го прави голем дар или убав коле

DEN 431.76

69 оз тешки base6 【Уредната Деликатна Лесензадржете Големина】 : Eeach смешно вино стакло мерки околу 2 инчи в�

DEN 335.76

【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】Нашиот шут очила се направени од чисто стакло, добра пондерирана дното 【ЕЛЕГАНТ

DEN 226.56

5x6cm стил шут стакло.Мерки 2.25" високи и 1.8" во дијаметар.Сувенир од Малдивите.Многу ретки и тешко да се најд

DEN 119.76

Држи до 2 мл.Дебела квадратна основа.Светли, шарени графика.Го прави голем дар или колекторот е објект.Ка

DEN 479.76

1.5 унца шут стакло.Материјал : Керамички.Димензии : 2.4" x 2.4" x 2.0" (h x w x d) / 6.2" (circ.).Боја : Бела надвор со црна в�

DEN 372.00

6 Shot Чаша Фармацевт и Носителот : Стакло Фармацевт со шест снимки ќе ви овозможи лесно да се пополни до ше

DEN 854.40

Пакет од 6 Стакло Снимен Очила Вашиот совршен партија setup!.АрмираноОснова (Одговорно) потоне дека slammer с�

DEN 119.76

Држи до 2 мл.Дебела квадратна основа.Светли, шарени графика.Го прави голем дар или колекторот е објект.Ка

DEN 1156.80

Направен од стакло.Само во текот на 3 инчи висок.Hashmarks мерка 20, 30, 40 и 50 milliliters.Изберете од вашите омилени н�

DEN 310.80

Нашиот Шут очила се направени од 1,5 мл премија се квалификува керамички ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ И ЛОКАЛНО SUBLIMATE

DEN 335.04

Не се размислува за тоа, само го прават тоа!.Тоа покажува примачот дека тој / таа е мисла на како посебни.Т

DEN 196.56

Овие нерѓосувачки челик шут чаши се изработени од нерѓосувачки челик материјал, кој е здрав, флексибилн

DEN 119.76

Ridgewood Њу Џерси жител или посетител?овој прекрасен и шарени ретро дизајн 2 унца шут стакло е совршен начин

DEN 477.36

СНИМЕН ОЧИЛА СЕ КУЛ! Ова е 1.5 oz Керамички Шут Стакло.Со својата убава мазна површина и совршен печатење о

DEN 477.36

СНИМЕН ОЧИЛА СЕ КУЛ! Ова е 1.5 oz Керамички Шут Стакло.Со својата убава мазна површина и совршен печатење о

DEN 599.76

Ова Четири парче Shot Чаша поставите доаѓа со рандомизирана различен асортиман на бои.На локално ниво, и п

DEN 479.76

Уживајте во вашиот омилен пијалок во стил со нашите снимен очила.Тие се одржи на 2 ozs и функција дебели кв

DEN 226.56

Тешки Бранеа Од Нерѓосувачки Челик.Сет од 4 е Пластовидно за Дискретна Складирање и Погодност.Компактен

DEN 226.80

5x6cm стил шут стакло.Мерки 2.25" високи и 1.8" во дијаметар.Сувенир од Колорадо.Го прави голем дар или убав кол