.

.

Со попуст
180 Густина HD Транспарентен 13x6 Кадрава Чипка Пред Перики 1B/#4/27 Боја Ombre Моменти Човечка Коса Кафена Русокоса Моменти Длабоко Бран Човечка Коса Перика Пред Извлечен с?

180 Густина HD Транспарентен 13x6 Кадрава Чипка Пред Перики 1B/4/27 Боја Ombre Моменти Човечка Коса Кафена

DEN 6959.76

Од стока
Во магацинот

5 инчен и големи е 23-23.Стави argan масло да се меки на косата по миење.5" 11)Уво до уво (крстот на челото) : 12.Лесно да се Носат : Glueless чипка перика со чешли и прилагодливи на рака. 100% Необработени Богородица Бразилецот Човечка Коса, природен и здрав, без пролевање и метежот-бесплатно, може да се исправи и permed.Ако имате било какво барање, ве молиме контактирајте ме однапред. Чешел кадрава коса нежно со прстите од врвот до крајот.Работат на вашиот пат до коренот.Не го изложувајте на сонце или со сува коса посува.5" 15) Glueless перики : чипка перика со чешли, прилагодлив ремени лесно да се носат 16)Содржина : 1 перика во Кутија Ако имате било какви прашања, ве молиме пишете ни директно, ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.ако не,ние ќе ги организираме на цел од страна на среден капа големина и средни кафеава боја на капа.Не четка 6.Чипка Боја : Проѕирна Чипка,Средни Браун Стандардно, светло кафена и темно кафена треба да ме контактирате однапред.Не бришење или пресврт коса 3.5 инчи, медиум е 22-22.Шефот на Турнеја : малиот е 21-21.Ако не ви се допаѓа нашиот производ, едноставно се врати и одржување на објектот во оригинална состојба, вклучително и Чипка Неисечени и Косата Unwashed.Љубезно Потсетување : Ние нудиме секој клиент 30 дена наплата гаранција.Најдобар Квалитет : Ние купи косата се намали од млада девојка коса,секоја постапка е прегледано од страна на работникот.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 7847.76

Работат на вашиот пат до коренот Треба косата да се исуши природно.Ако имате било какво барање, ве молим�

DEN 1679.76

【Пријатно да се Носат】Средни капа (21.【Човечка Коса, Перики】100% човечка коса, перики, газирани и густи, п

DEN 479.76

Се водат на перика капа на главата.Тај вашата коса да биде на bun Stretch на перика капа врз вашиот head Push сите �

DEN 9698.88

Внатрешниот нето карактеристики : удобно, дише, зелена и еколошки.Многу погоден за секојдневна употреба

DEN 1788.00

Текстура : ПРИРОДНИ.Повод : За Секојдневно Носење.Боја : Слика.Карактеристики : Секојдневно.Квалитет На М

DEN 134.16

Answer : ___________________________ Note : 1.Оваа перика е грациозен, дише Висока Температура Отпорни на Топлина Синтетичк�

DEN 150.96

Структура : Ова перика е погодна за различни глава големини и форми, и е опремен со еластична дише нето П�

DEN 935.76

Топло Совети 1.Тоа може да биде хаос за време на испорака, ве молиме да не грижете се, прво што треба да на�

DEN 1461.60

1>Човечка Коса Headband Перика : Тело Бран headband половина перика со заврши.Glueless перика капа, Носат т треба чешл

DEN 503.76

【Широко применливи】 : Овој краток браун перика е толку модерен, погодна за луѓе на сите тонови на кожат�

DEN 6782.40

Губење на Тежината : 10"140g 12"150g 14"165g 16"180g 18"195g 20"210g 22"225g 24"235g .Функција : Бебешка Коса Околу, Слободни Дел,Беле�

DEN 719.76

Сакам да го промените вашиот стил и да биде поубаво?Сакам да изненади вашите пријатели во фенси партија

DEN 6095.76

Целосна Чипка Перика Boday бран Премија Богородица мека Бразилецот Remy Коса Бебе Коса Околу Целиот Перимет

DEN 3119.76

Чипка Боја е Мека Медиум Браун [ Здрава Човечка Коса, Перики, без Лош Мирис] Нашето тело бран чипка пред п�

DEN 239.76

1 парче по пакет.Тоа е Темно Кафеава боја.Миа Џамбо Braidie е 3 / 4 инчи широка плетенка headband на еластична бенд.

DEN 3599.76

Ви благодариме за вашата доверба во KUN Коса, вашата еден купување, ние ќе ти љубов KUN Влакна засекогаш.Кон

DEN 2397.60

❤️Чипка Пред Перика Функција : Лабава Длабоко бран текстура, швајцарската чипка, 22.Чипка Пред Човечка К