.

.

Со попуст
XQBAG лак за Носење -Има 30 шишиња(15ml-0.5 fl.мл),лак Торба организатор, Двоен слој за Складирање Торба за лак и Нокти во Собата, Козметички Патување Случаи(Сива)

XQBAG лак за Носење -Има 30 шишиња(15ml-0.5 fl.мл),лак Торба организатор, Двоен слој за Складирање Торба за

DEN 479.76

Од стока
Во магацинот

ГОЛЕМИНА На : лак торба мерки е 9×7.9×5.5 инчи, тегови само 0.66 килограми(БЕЗ ДОДАТОЦИ се ВКЛУЧЕНИ).ВИСОК КВАЛИТЕТ : Оваа торба е направен од тешки-должност најлон, многу издржливи и отпорно на гребење.МОНТАЖНИ СУНЃЕРОТ БАЗА : долниот слој има монтажни divider, на divider се направени од мека сунѓереста материјал кој може да се спречи лак шишиња од кршење.ПОВЕЌЕ ЏЕБОВИ : на врвот постојат неколку џебови и еластична бендови за чување помине уметност четки, cuticle секачи, датотеки ,налепници,clippers, полски смена и други мали додатоци.Повеќе џебови за различни функции.ЛЕСНО ДА се НОСАТ : Доаѓа со екстра врвот рачка за лесно носење на движење.Лесен и соодветна големина ќе не заземаат премногу простор во вашиот багаж на патување.лак торба.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1199.76

Екстра големи двојно прегради лак и ув светлина организаторот за носење.Складирање за LED УВ ламба фен и

DEN 382.80

Големина : 1oz.Може да се користи со гел, лак, натопи прав, acrylics и повеќе!.Направен во САД.Без Суровост (Убав

DEN 215.52

Со соодветна пријава, 2 НЕДЕЛИ+ облечен е реален.За како полски, Носи како Гел, Исклучен во минути, Огледа

DEN 599.76

Совршен за домашна употреба или професионална употреба.Може да се користи на природни нокти и лажни нок

DEN 407.76

Официјално Лиценцирани!.Секој лак е стручно се дизајнирани да одговараат на вашите училиштето шлем и ос

DEN 376.80

Можеме да видиме многу искра во вашиот иднината со Сјај Дена Напред, на аметист и holographic сјајот сенка!.Сј

DEN 276.00

Просек за LED 120180 секунди.Натопете исклучување Гел лак : Гел лак за полнење треба да се излечат, под ноктит

DEN 986.40

Чанта Гордост Нова подобрена формула и пакување.Висок сјај заврши во секоја боја може да се замисли...

DEN 237.60

Патентирана gripper капа со елегантни ергономски дизајн за лесно отворање и мека зафат.Долготрајни ситево

DEN 575.76

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 20 УВ Гел лак Бои + Сјајни & Мат Врвот Грб + База на Грбот на 0.25 fl.оз Секој.Професионални у

DEN 1108.80

Она што е овој производ?Глазура topcoat без миење.Заштедите време со висок квалитет на исплакнете помош, со

DEN 210.00

Исто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени

DEN 120.00

Ноктите Плоча Dehydrator : Дехидрира и preps на ноктите плоча за оптимално сраснување на база на грб и лак.Ги отс

DEN 119.76

Ситевоедно формула исполнет со Keratin Комплекс за посилна ноктите.Прецизност четка за брз efficacioпроизводи

DEN 271.92

Професионален квалитет.Направен во САД.Античип.Овој долготраен, сигурен и стилски гел лак од Orly не е оби

DEN 334.80

Топ било која сакана боја или дизајн со Polka DotCom е слатка спотови!Носат овие јасни помине уметност ленти с

DEN 359.52

IAB Козметика Промоции : Купи 5 или повеќе и автоматски се квалификуваат за Приоритет Превозот во соседни

DEN 1871.76

Моќен и Леснотијата на користење : Високабрзина, ниски вибрации, ниско ниво на бучава и непречено функци

DEN 456.00

Гумена База на ООН.Покажува одлични резултати во примена и да се носат.Совршено smooths површината на нокти

DEN 455.76

【Противалергиски и Животната срединапријателски】 Melodysusie впиеоф гел лак е направен од 9 ToxinСлободен Сос

DEN 191.76

Им даде на вашите нокти гламурозна се третираат со нашите гел лак кој обезбедува одлична боја и висок сј

DEN 335.76

Инспириран од смарагд скапоцен камен, оваа згодна нијанса на зелената боја е обврзана да направи да се ч

DEN 240.00

Zoya Е Поздрав боја на Модата.Zoya е еден од најдобрите избор на бремените жени и здравје свесен жени во свет

DEN 335.76

Нема повеќе суво време, тестови или smudges; Се салон квалитетни резултати во минути право дома.Направени с