.

.

Со попуст
JKXWX Стигнале Облека Закачалка на Ѕидот Простор за Заштеда на енергија за Складирање Менаџер за Сува Кабинети Ѕид

JKXWX Стигнале Облека Закачалка на Ѕидот Простор за Заштеда на енергија за Складирање Менаџер за Сува Кабинети

DEN 2103.36

Од стока
Во магацинот

ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Опремени со појавување на додатоци кои се многу лесно да се соберат, на организатор, исто така, ги зема многу малку простор.ЗОШТО да ИЗБЕРЕТЕ НАС - Изберете нас кога ќе бараат квалитет, удобност и сигурност.Функција : да се Прошири дизајн : стигнале оваа рамка е направен од тешки метали и може да се подели на два дела за превозот Една е главна виткање на арм, а другата е на ѕид.ИНОВАТИВНИ И ПРАКТИЧНИ : ѕидот монтирани решетката може да биде лесно да се здипли за складирање, која е многу практична и практични.Производ материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик.Основни додатоци.Ние нудиме 1 година квалитетот ветување за секое купување.Сцена употреба : се откажам и да ги чува.Тоа може да се исполнат барањата на различни видови на воздух за сушење. 360 степени Вртливата Имајќи : Вграден-во зглобот имајќи дека може да носи товар од 200 кг и да се исполнат различни воздух за сушење барања.Заслужуваат како практична алатка за сушење алишта! - Подарок за мајката, најдобрата закачалка во светот. - Рака виси рамка x 1.Ако некогаш се имате било какви прашања во врска со некој уред, ве молиме контактирајте со нас за непосредна лична поддршка и задоволството на клиентите. - Продолжување завртка x 4.ПОВЕЌЕ АПЛИКАЦИИ : Овој кул пронајдок е одлична за спални соби, бањи, балкони, хотели, училишта, итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 719.76

Компактен единствен ниво јадење управување со потрошувачка одбор и sectioned utensil носителот одлично за мали

DEN 1284.00

Дали вашиот плакар е голема или мала, нашата облека закачалки обезбеди подобра организација за вашата с

DEN 1271.76

Вкупно stenditura простор : 18 метри, идеални за секојдневна употреба.Солидна челична конструкција со безбедн

DEN 932.64

Нерѓосувачки Челик Стигнале Слетување Сушење Полици Виткање на отворено Сонце ватенка рек 3 Железнички

DEN 2232.00

[Зачувате Простор] за Ефективно решавање на проблемот на брзо сушење голем број на растителни материјал

DEN 3911.04

【Трајни Лесно да се Инсталира,Само следете ги чекорите и може да се заврши во 10 минути.Овој Преклопен су

DEN 2994.00

Едноставно прикачите правилно да ѕидот со вклучени додатоци и таа е подготвена за употреба.4 cm Package Вклу

DEN 6663.12

Мултислој crossbar, големи областа на сушење : горниот и долниот дел од мултибар, мултислој дизајн, голем кап

DEN 7208.64

♥Виси, рамнопоставување на подот до таванот дебели крило во облик на сушење рек; шестниво на приспособу

DEN 2073.60

Лесно да се соберат : Оваа полица е лесно да се соберат.Карактеристики : Флексибилен, модуларен дизајн ги

DEN 1528.80

Големина : стан 3.5x0.7cm / 1.38x0.28in.Вашата облека се почиста и чисти.Тоа е добар помошник за семејството чисте

DEN 6554.88

Облека сушење решетката за заштеда на енергија, и нежно сушење, па вашата облека да трае подолго.Ако има

DEN 932.64

Нема потреба да го инсталирате, лесно да се плати.Материјал : метал + ABS.Кога е укината од тоа ќе обезбедув

DEN 3149.52

Облека не ќе навремено,заштеда на простор, собата ќе се направи уредни и чисти.➤ Времето за испорака е 152

DEN 2704.56

На сушење рек користи високо‑квалитетна ABS и нерѓосувачки челик, кој не е rusty, корозија‑отпорни и сонце

DEN 1077.36

Црната површина може да се спречи цевка од rusting и да го продолжат својот користите време.Ве молиме да зем

DEN 4656.96

Фактори, како што осветлување, контраст и бојата на екранот може да предизвика фотографии да изгледаат

DEN 2625.84

★Производ големина : должина 40cm / 15.7 инчен 50cm / 19.6 инчен ширина : 1230cm.6 инчен 70cm / 27.Safe капацитет е 20 кг.7 инче

DEN 1603.20

❤【РЃА ДОКАЗ ДИЗАЈН】Оваа расклопна облека, фен решетката е користење на Алуминиум кој е водоотпорен и r

DEN 11702.16

Виткање водат облека закачалка, се водат за продолжување род, може да се откажам крпи и облека 360 степен

DEN 1507.20

Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, лесни и издржливи.Расклопна дизајн, едноставен и у

DEN 1559.76

Универзална употребливи фен за сушење на страна.Одговара за балконски огради, рамни и ребрести радијат

DEN 6174.96

Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме.Име на производ : сушење rack Material : wood Widely се корист

DEN 386.16

Направени од високо квалитетен материјал, штета слободни и трајни производи за употреба, не е лесно да

DEN 1295.76

Емитуваше крпи, чорапи, кошули, џемпери, капи, грб, костуми, фустани, чевли итн.Секој airer може да биде укин

DEN 1559.76

РАЗНОВРСНА СУШЕЊЕ РЕК – Опремени со полици на кои можете да drape панталони, висат кошули и се крпи, ова су

DEN 1919.76

СОЛИДНИ ПРИРОДНИ БАМБУС ДРВО : Ова Перење Решетката Е Природен, Одржлив Сушење Стојат Направен од 100% Бам