.

.

Со попуст
Manfrotto 500BALL 100mm Половина Топката Leveler со 3/8-Инчен Завртка за 100mm Сад Tripods - го Заменува 3141BALL (Црна)

Manfrotto 500BALL 100mm Половина Топката Leveler со 3/8-Инчен Завртка за 100mm Сад Tripods - го Заменува 3141BALL

DEN 1464.00

Од стока
Во магацинот

Пакетот Должина на Производот е 25.8 сантиметри.Пакетот Ширина на Производот е 16.6 сантиметри.Пакетот Висина на Производот е 14.8 сантиметри.Земја на Потекло : ИТАЛИЈА.Половина топката за израмнување на видео шефовите на Видео tripods предвидени со 100mm сад. 100mm главата сад со дијаметар боја црна материјал алуминиум прилог 3/8-Инчен завртка тежина од 1,5 кг.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 6000.00

Тоа може да се монтира на tripod, monopod или каква било друга поддршка со 3 / 8"16 машки конец.Една заклучување со

DEN 191.76

Компонентата на tripod мини топката главата има само три дела 1× EXMAX 3 / 8" Завртка Тема 360° Вртливата Мини Топ

DEN 820.80

Премиум Материјали : Изработени од високо квалитетни алуминиумски легури материјали, цврсти и издржлив

DEN 218.16

Висока Компатибилност : На дното 1 / 4in завртка дупка може да се користи за поврзување tripod, monopod и други дод

DEN 237.12

Овој телефон tripod планината заедно со Далечински Управувач, ви Помага да се пука на Постојан Видео, за об

DEN 407.76

1 / 4" завртка тема на врвот, која може да се поврзе со повеќето dslr фото апарати, camcorders, и така натаму.Оваа М

DEN 10799.76

Меѓународна Верзија (не НИ гаранција).Прилагодливи алуминиум Нога се Заклучува 2 нога агол settings.Количка

DEN 5145.60

Изработен од пластика и алуминиум материјал, макс.Отстранлив брзо ослободување плоча, со не се лизга ма

DEN 666.48

Дизајниран со практичност во умот, можете лесно може да се пар со вашиот појавување на опрема благодаре

DEN 8802.96

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 311.76

Изградена во Меур ниво Материјал : Алуминиум Легура Монтажа Завртка : 3 / 8 инчи да 1 / 4 инчи адаптер Брз Чев

DEN 636.72

1 Направен од висок квалитет на алуминиум материјал,anodic оксидација, се чувствуваат добро, wearproof и долг жи

DEN 1191.84

Мини топката главата за tabletop или мини фотографија tripod.На 25mm голема сфера поддршка 360° хоризонтална и 90°

DEN 1610.40

2 oz Colour : Black Interface : Дното 1 / 4 Инчи Завртка Главата, Ладно Чевли База & Покривот 1 / 4 Инчи Завртка Пакет Листа

DEN 9072.00

Пролет assisted двојно заклучување.Магнезиум изградба.Меур топката.Arca стил QR плочи.Патник Центар Топката Г

DEN 2136.00

Што точно може да се контролира фотографија агол.Тоа е неопходна за Израмнување на нерамна земјата и то

DEN 160.56

Таа е погодна за многу брендови како што се за CAMBOFOTO, Fotopro, JUSINO, Kingjoy и за TRIOPO.Меѓународните стандарди за ди

DEN 1199.76

Моторните Пан Навалите Главата може да се ротира бескрајно хоризонтално, и може да се ротира во 70° верти

DEN 310.80

ТРАЈНИ И сигурни : ладно чевли заградата и трикратен ладно чевли планината се направени од премиум ЦПУ м

DEN 556.80

Со заклучување копче, knob може да се протегала и прилагодени за соодветна позиција.5‑2kg, добра стабилност

DEN 8962.56

Безбедна за заклучување.Изградена во брзо ослободување.Пакет Димензии : 10.414 H x 15.24 L x 13.716 W (сантиметри).Па

DEN 441.60

Спецификација : Предмет Тип : Камера Tripod Топката Head Material : Metal Weight : Прибл Тоа може да се користи со светлин

DEN 2284.80

МултиАгол : Со Заклучување Knob, двојно knob контрола, се прилагоди на агол во различни агли како што треба.Б

DEN 2373.60

Направен од алуминиум материјал, отпорни на абење, цврсти и издржливи.Црна оксидација слој, се спротивс

DEN 504.00

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 1572.00

Ако не се отстрани ограничувањето завртка, ние го задржуваме место за вас да се спаси тоа да се спречи за

DEN 222.96

【Услуга Гаранција】имаме професионална услуга за клиентите тим Дното 1 / 4in завртка дупка, компатибилен

DEN 626.40

☎ Вратило на gimbal продолжување род е направен од метал материјал, кој е силен, рѓадоказ, издржлив, лесен и