.

.

Со попуст
XZJJZ Ѕид Спирала Фен Носителот, Фен за Коса Виси Управување со Куп,Косата Компресор Решетката за Бања Бања

XZJJZ Ѕид Спирала Фен Носителот, Фен за Коса Виси Управување со Куп,Косата Компресор Решетката за Бања Бања

DEN 7000.56

Од стока
Во магацинот

Простор Алуминиум : Rustproof, отпорен на корозија, и нема да исчезнат низ времето.По anodizing и полирање третман.Тоа не sharps, рѓа, бледнеат и издржливи иако во влажни услови.Организаторот на Куп - покрај на држачот за коса посува, постои една чаша монтирани во полица цврсто за фен за коса, чешел, hairpin, коса додатоци четката за коса, четки, козметика, шминка четки.Лесно да се инсталира,без дупчење или дупчење инсталација,Вклучувајќи завртки,Во секој случај, неговиот товарот капацитет е толку силна.Оваа бања организатор полица фен рек носител е пренослив за сите типови и големини на фенови за коса, Покрај фен за коса, тоа може да се користи за да се одржи други бања додатоци како рамен железо и виткање железо.Description Item име : Фен Holder Material : space алуминиумска Површина Процес : се оксидира finish Size : 12*9.5 cm Gross тежина : 350g Color : Антички месинг color Package се вклучени : 1 x Фен Носител (Не вклучува фен)на Овој производ се продава само, и не се вклучат и други декорации и додатоци.Ве молиме овозможи 1-5мм разлики поради прирачник за мерење.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 6702.96

Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик 。.Инсталација Тип : Гром Вметнување Тип.Големина на : 4.5*7.5*12.5 cm.Ѕидот мон

DEN 287.76

Материјал : Тоа се прави на 304 нерѓосувачки челик материјал , кој не ' рѓа и згаснат.ДИЗАЈН ѕидмонтирани д

DEN 396.00

[Брза Инсталација] : процесот На инсталација е едноставно и брзо,дури и за луѓе со слаби рацеза способнос

DEN 2024.40

Метални материјали, хромобложено површината, не е лесно да ' рѓа, издржливи.На шупливи дренажа дизајн го

DEN 599.52

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к

DEN 660.00

Оваа бања складирање решетката е компатибилен со повеќето типови и големини на фенови за коса, издржлив

DEN 7029.84

Боја : Wood Material : Bamboo Package Содржина : 1 x Када rack Only над пакет содржина,други производи кои не се опфатени.Ако

DEN 362.40

Оваа елегантна Бања Коцки е "Брилијантен за висината на луксуз додека вие се искапат".Материјал : бамбус,

DEN 602.40

Имајте шампон, клима уред, за нега на кожата производи и додатоци заедно во една достапни место.Вашиот л

DEN 367.20

Исто така вклучува БЕСПЛАТНО сапун држачот 100% Природни Бамбус : Оваа уникатна бања caddy е направен од вис

DEN 2356.80

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к

DEN 815.76

◆【ДИЈАТОМИТ ПОДЛОГА СО СИЛНАТА АПСОРПЦИЈА на ВОДА】дното мат е направен од diatomaceoземјата материјал со

DEN 6680.40

Бањата за безбедност на потпирачи за раце се монтиран во купатило или тоалет, осигурувајќи дека туш каб

DEN 753.60

На прилагодливи рамка обезбедува совршен агол на гледање.Оваа лента може да се прошири од 70 cm до 104 см, по

DEN 599.52

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к

DEN 599.76

Добар контакт и елегантен изглед.Овој накит фах помага во спречување на ' рѓа и гребнатини.Одличен подар

DEN 2335.20

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к

DEN 496.80

УДОБНО ИСКУСТВО : додадовме доволно простор за складирање за вашата убавина и бања производи да се тран

DEN 8486.16

Материјал : еколошки ПВЦ, 304 од не ' рѓосувачки челик завртки за бања,долготрајни.Функција : кадата dustproof,

DEN 1224.00

НАЈНОВИТЕ ДИЗАЈН : Т : телескопски, одбивни, вино стакло каналите, кружни каналите, мобилни поддршка, не с

DEN 1687.20

Селски полиците може да помогне да се направи целосна употреба на вашиот празните ѕидови, спаси повеќе

DEN 1116.00

Земете навистина релаксирачка бања, додека ужива во една чаша вино, да читате книга, или фаќање на вашит

DEN 479.76

Declutter и Организирате вашата бања.Сет од 3 Коцки ви овозможува да се подели и да ги организирате вашите cutip

DEN 403.20

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к

DEN 2256.00

?Силна Носечките & Брзо Дренажа?Фантастични неозначување лепило прави туш полици цврсти и издржливи, па

DEN 215.76

Заштита и чување на жилет со лесна инсталација жилет држачот.Заштеда на простор при додавање на модерна

DEN 311.76

Високо квалитетни PP пластика, екопријателски, издржливи.Налепница дизајн, одговара на повеќето мазна п

DEN 2090.40

♥Dimesions 6.3x6.3 инчи или 8x8 инчи ♥Стилски и елегантен,Направена од одличен квалитет кожа,со прилепува во 4 к

DEN 5104.08

Материјал : Бакар.Врежан и brassy изглед, полн со гроздобер стил, добра декорација за бања.Доаѓа со сите пот