.

.

Со попуст
G. S Памук Клешти Mathieu Игла Возачот Устата Огледало со Рачка Explorer

G. S Памук Клешти Mathieu Игла Возачот Устата Огледало со Рачка Explorer

DEN 863.76

Од стока
Во магацинот

G. S ИНСТРУМЕНТИ СЕ САМО ПРОДАВААТ од СТРАНА на Г. С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА.Г.S ПАМУК КЛЕШТИ MATHIEU ИГЛА ВОЗАЧОТ УСТАТА ОГЛЕДАЛО СО РАЧКА EXPLORER.НАПРАВЕН ВО ВИСОКА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ИСТО КАКО СЛИКА.Г.S ПАМУК КЛЕШТИ MATHIEU ИГЛА ВОЗАЧОТ УСТАТА ОГЛЕДАЛО СО РАЧКА EXPLORER ЛОНДОНСКИОТ КОЛЕЏ ПИНЦЕТИ УСТАТА ОГЛЕДАЛО СО РАЧКА ПЧЕНКА ШИЕЊЕ ПИНЦЕТИ ADSOM ФОРЦЕПС ШИЕЊЕ РЕЖА СОНДА 23/17 A MATHIEU ИГЛА ДРЖАЧОТ.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 885.60

10 КОМПЈУТЕРИ CP11 СОНДИ БОЈА КОДИРАНИ ОЗНАЧУВАЊЕ НА ЗАБЕН КОРЕН MEASURMENT EXPLORER SCALER ПРЕГЛЕДИ НА ИНСТРУМЕНТИ.НА

DEN 1300.80

Нови Explorer 9 Стоматолошки Ендодонтско Инструменти.Направени Во Не ' Рѓосувачки Челик.Истите Инструменти

DEN 203.76

Многу од 2 Парчиња Стоматолошки Дијагностички Сонда Ендо Explorer СЕКТОРОТ 16 Направени Во Не ' Рѓосувачки Че