.

.

Со попуст
Масажа Пиштол, Мускулите Масажа Пиштол Длабоко Ткиво Massager со 10 Глави 30 Брзини Ударни Масажа Пиштол за Спортисти

Масажа Пиштол, Мускулите Масажа Пиштол Длабоко Ткиво Massager со 10 Глави 30 Брзини Ударни Масажа Пиштол за

DEN 1919.76

Од стока
Во магацинот

На Ударните Масажа Пиштол помага во олеснување на замор, болка, мускулна болка и вкочанетост.ldeal за ослободување на рамото, вратот, половината и грбот. 30 ПРИЛАГОДЛИВИ БРЗИНА НИВОА : Масажа Пиштол Длабоко Ткиво нуди 30 различни брзина нивоа се исполнат различни мускулна група, буден вашиот целото тело мускули, да се обезбеди големи длабоко ткиво масажа.ДОЛГО траење на БАТЕРИЈАТА : Длабоко Ткиво Масажа Пиштол Опремени со 2500m Ah висок квалитет на литиум батерија, може да биде постојано се кандидира за до 6 часа.НИСКО ниво на БУЧАВА : што ја прави бучава помалку од 50 d B кога се користи, при што се создава удобна околина. 10 МАСАЖА ГЛАВИ & ЧУВАЊЕ : Масажа Gunfor спортисти вклучува 10 глави овозможи vou да стигнат до everv мускулите.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1603.20

Физички притисок масажа принцип : имитираат човечката рака масажа, се приспособат на коските, исправен '

DEN 155.76

100% сосема нов и висок квалитет.Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал, безбедно и

DEN 3801.36

Може да контакт со кожата под 2 304 од не ' Рѓосувачки челик материјал, отпорност на корозија, отпорност на

DEN 719.76

1 1 12 Мулти Брзини : Еднакопче за промена на режим ви овозможува брзо да се префрлате помеѓу вашиот омилен

DEN 451.20

Не се грижи за квалитетот прашања, многу добар квалитет.Шест брзини за да изберете од,Силна напред моќно

DEN 887.76

капкадоказ и попуштатдоказ, може да се sterilized со висока температура.5 cm / 1inch(1pc), 3cm / 1.4 инчен(8pcs), 5см / 2inch(

DEN 2855.76

Греење терапија помага да се смири болка во мускулите и промовирање на соодветна циркулација.Овој стол

DEN 252.00

Широк Спектар На Апликации : Масажа пиштол е погодна за фитнес, дом, канцеларија, патување, и може да се к

DEN 1007.76

Времетраење на време 5 часа за 113℉, 4 часа за 131℉, 3 часа за 149℉.Карактеристики : ❤Тежина : 1.Graphene греење & bloot

DEN 238.80

СОВРШЕН ПОДАРОК идеален подарок за сите возрасти, Баба, Дедо, Мама, Тато, Него или за Неа, ова е совршен по

DEN 983.76

4 V моќ литиум батерија и висок вртежен момент моторот,брзината може да достигне 3200r / мин, може да произв

DEN 2121.60

Екстремно моќно.FILLBOSS назад massager дизајниран висока моќ моторни до 7200 вртежи во минута со 9 различни вибра

DEN 376.80

Ниска назад pain2.Функција : 1.Погоден за секој тип на тело и мускулите, вклучувајќи грбот, вратот, нозете, г

DEN 263.76

● Долго користење на времето ●Лесно да се носат.Без разлика лето или зима, нема потреба од полетување о

DEN 839.76

Најчестите услови третирани со топлина massager вклучуваат меките ткива повреди како што се tendonitis (или tendinit

DEN 1007.76

Производот мора да се чуваат на суво место подалеку од директна сончева светлина каде што децата не мож

DEN 1558.80

Сега се нудат како комплет!Оригиналниот Магично Стапче во комплет со Inti MD Cura Cane Само ВратотТело Massager ~ Ка

DEN 239.76

Пријателски ергономски рачка, се чувствуваат добро за одржување.четири тркала дизајн, лесно да ги корис

DEN 719.76

【Лесни & Рачни дизајн】Преносни рачен massager тежи околу 400g, на ергономски силикони се справи со е подобро

DEN 336.00

【100% рачно изработени & УНИКАТНА БОЈА ЗА СЕКОЈ】рачно изработени масажа чешел со комплицирани занаети,

DEN 431.76

Квалитет на материјалот : ова упатство акупунктура пен се направени од не ' рѓосувачки челик за да се обе

DEN 2215.20

【Литиум Јонска Батерија】 : масажа пиштол усвојува USB полнење дизајн, вие само треба да носат USB кабел за