.

.

Со попуст
CM 3153NH Електрични Синџир ја воочи големината, 1000 lb. Капацитет, 15' Лифт

CM 3153NH Електрични Синџир ја воочи големината, 1000 lb. Капацитет, 15' Лифт

DEN 3023.76

Од стока
Во магацинот

Потивко операција.На еколошки дизајн.Полесен пристап до клучните компоненти.Повисока должност циклуси.Помалку одржување и зголемена безбедност на функции.Достапни како индивидуални единици, во воочи големината и/количка комбинации, или како составни компоненти на целосно укинување системи, следната генерација на Lodestar зема кревање на нови височини за професионалци во било која индустрија.Со историја на ненадмината перформанси и над еден милион продадени единици, следната генерација на Lodestar продолжува ова наследство.Потивко операција.На еколошки дизајн.Полесен пристап до клучните компоненти.Повисока должност циклуси.Помалку одржување.Подобрените безбедносни карактеристики.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 4290.72

Лесен и Компактен Преносни Рачно Кревање на Дигалки за Широк Спектар на Апликации.Вклучува 360 степени В�