.

.

Со попуст
Vanias Кристал Полн Круг Булчински Кралицата Круна Луксузни Свадба Церемонија Тиара Круната За Невестата Коса, Накит Додатоци

Vanias Кристал Полн Круг Булчински Кралицата Круна Луксузни Свадба Церемонија Тиара Круната За Невестата Коса,

DEN 600.00

Од стока
Во магацинот

Цинк легура.Материјал : Изработени од Еко-пријателски трајни Цинк легура со кристално кристал.Пакет : ние спакувани во здрав накит кутија во произволна боја; Метална боја е Злато и Сребро позлатен ,јасно кристал круна е украсен со пенливи rhinestones.Големина на : 2.1 инчен висина ,7.1 инчен горниот дијаметар;тежина : 0.44 lb.Безбедност : Има 4 циклуси во внатрешноста на бендот на круната кои ќе ви помогнат круната остане стабилен во вашата коса (боби иглички вклучуваат).Совршен за ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Театар, Cosplay, Матурска, birthday (Роденден, Прослава, Одмор, Годишнина, Свадба, Костим партија или од било која друга посебна прилика.Совршен за ноќта на Вештерките, Театар, Cosplay, Матурска, birthday (Роденден, Прослава, Одмор, Годишнина, Свадба, забава.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 271.92

Белешки : 1.Божиќ bunny едноставна и великодушни дизајн има разлика стил,и голема изберете за вас.Led Божиќ hea

DEN 163.20

Карактеристики : Материјал : СТП Пакет се вклучени : 1 Pcs Hairbands Широка примена : Направен од СТП,на headbands мож

DEN 647.52

За една девојка со природно бебефино коса, ова е совршено сценарио.Совршена Големина : Раководител бенд

DEN 93.36

Ние обезбедуваме 24часа онлајн услуги на клиентите со нашите пријателски тим за поддршка.Можете да преб

DEN 91.68

Материјал : Волнени крпа 100% Сосема нов и висок квалитет на Нови моден дизајн, Многу популарна.Стил : Клас

DEN 359.76

Големина : 19.6"x 9.8", се приспособат за повеќето главата големина 100% премија микрофибер со Висок УВ и зашти

DEN 311.76

Sweatband Сет, Спортски Headband Wristband Сет (6 PCS) Sweatbands Тери Крпа Wristband Зглоб Sweatband Headbands Влага Wicking Пот Апсорбирање н

DEN 1792.80

МАТЕРИЈАЛ : Се направени од 100% полиестер влакна, ткаенина е мека, пријателски за кожата."Јас биле вакцини

DEN 261.60

ღ Двојно Двострано Печатење, 100% Полиестер ღ Што Е Различен Од Повеќето Headbands Можете да го Видите На Паза

DEN 648.00

【Лесен за употреба】На sweatbands е лесно да се носат, се водат директно на глава, без јазол.Овие headbands помогн

DEN 264.00

Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влага Далеку Од Од Веѓа

DEN 335.76

❀Она што Ќе Добиете за 4 x бебе девојка флорални headbands и 5 x Голи Боја Најлон headbands(како слики прикажани), 1 x

DEN 215.76

Дали сакате да се направи повеќе модерен и симпатична, овој голем лак headband е симпатична со кореја стил, д

DEN 239.76

УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Отстранлив симпатична зајакот ушите дизајн, може да се користи како нормален headbands и м

DEN 1920.00

Тие не се премногу лабава, не премногу тесни, не премногу дебела, само право 【Сигурен Квалитет】Ако пора

DEN 674.40

И овие headband прави косата бриз; само се лизга во текот на било кој стил и да се направи што повеќе шармантн

DEN 311.52

Објектот Минималистички кристал headband за жените.Материјал Високо квалитетни алуминиумски+стакло+крист

DEN 3072.00

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 359.76

Практична коса додатоци комбинација : ќе добиете 8 парчиња метални обрачи во различни стилови и 3 парчињ

DEN 351.84

7 ВО / 17 CM, слободни големина за жени и девојки.Свадба headpiece е сребрена боја,можете да ја прилагодите носењ

DEN 71.76

Прилагодливи еластична бенд со куки за перика / чипка фронтален / чипка затворање на одлуки.Димензии : Ши

DEN 332.40

Заштита помош за спортски и атлетски настани.Wristband, Морнарица.Дише материјал апсорбира потта и помага п

DEN 239.76

100% Памук.Увезени.Еластична затворање.Машина За Миење.Официјално лиценцирани МАК производ.Сет вклучува

DEN 2011.20

Младата headband еден големина : L*H : 18*9cm(7.08*3.54 во).Материјал : Изработени од најлон, децата headband е висококвали

DEN 688.80

полиестер.Тенок И Лесен, Додека Апсорбирање На Profuse Пот, И Нема Да Го Попречат Вежбање, Додека Тие Четка Н

DEN 143.76

Удобно Sweatbands Доаѓаат Во Различни Стилски Модели За Мажите И Жените.Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Уд

DEN 6832.32

Направи што повеќе Гламурозна, Достоинство и Елегантен.Совршено се вклопуваат за вашиот венчаница.Може

DEN 263.76

Лесни материјали : Хокеј на свила се користи за лето кул велосипед и windproof лесна за сонце прашина заштита

DEN 194.16

Пол : Жени,Деца.Шаблон Тип : Цртан Филм.Тип : Headbands.Материјал : Волна.Боја : Зелена,Жолта,Розова,Бела,Црвена,

DEN 239.76

Материјал : мека крпа, погоден за редовни големина, околу 25 см во должина.Удобно и лесно да се носат, оваа