.

.

Со попуст
LIVEHITOP Ѕид Монтирани Облека Багажник, Виткање Виси Железнички со Прачка Куки за Бања Балкон RV, Пар + Еден (Црна)

LIVEHITOP Ѕид Монтирани Облека Багажник, Виткање Виси Железнички со Прачка Куки за Бања Балкон RV, Пар + Еден

DEN 906.96

Од стока
Во магацинот

【Свитлива Простор за Заштеда на енергија】- одличен простор за заштеда на закачалката!Тоа само треба 15 инчен на ѕидот, кога виткање.Додека во употреба што се однесува на совршени триаголници.Со прачка и куки, тој нуди супер широк простор за облека организација. 【Трајни Тешки Алуминиум】- На закачалката е направен од врвни и квалитетни Алуминиумски легури.Силна и не-corroding.Триаголник форма, исто така, го прави супер здрав закачалка. 【Лесно Ѕид Монтирани Инсталација】- Многу лесно да се инсталира.Инструкции за брз собранието се испечатени на сандак.Отворете и колапс во вториот за користење или не користење. 【За Затворен & Отворено Употреба】- Идеален за секаде каде што виси простор е потребен.Совршен за спална соба, бања, дневна соба, балкон, стреи, нови простории, гардероба, канцеларија, хотел итн.Да се откажам облека, палта, здолништа, пешкири, чадори, и така натаму. 【Пар + Еден Сет】- Пакетот вклучува 3 x триаголник закачалка, 2 x 40cm род (80см во вкупно), 3 x водител на приклучоци, 3 x монтажа голема заграда и 6 x завртки.И 3 x закачалка куки (ramdom боја) се нашата подарок за вас.Виткање Ѕид Монтирани Облека Железнички Црна, Пар Триаголници со Отстранлив Род + Еден Триаголник.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 421.20 -106 %

Завртки вклучени 3.5 Инчи Висок, 2.35 Инчи Широка.Направени Од Леано Железо.Одлично За Клучеви, Пешкири, Обл

DEN 167.76 -106 %

Пакетот Вклучува : 5 парчиња црна двоен слој куки и 20 парчиња поддршка на завртки, секоја кука опремени с�

DEN 12556.08 -106 %

Од упатството мерење се потребни, ве молиме оставете простор од 13 см.Листот кука дизајн не е едноставна �

DEN 2039.76 -106 %

Користете кошеви и куки да ги чува сите ваши лабава предмети и даде нов чисти уште рустикален изглед на �

DEN 239.76 -106 %

? [Уникатен дизајн] појавата на овална, што е, тоа нема да го оштети ткаенината, и направи член полесно да �

DEN 3650.88 -106 %

Елегантен изглед и корисни функции се направи прекрасен и внимателен подарок за вашето семејство и при�

DEN 599.28 -106 %

на тоа, не само да се направи дома изгледа чисто и уредно, но, исто така, Ајфеловата Кула во облик на изгле

DEN 288.00 -106 %

Оваа azadx уникатен куки може да се откажам вашиот капути, јакни, капи, и повеќе во стил со овој декоративни

DEN 600.00 -106 %

Грбот решетката е направена од цврсто дрво, и материјали се еколошки, со парична казна изработка и еднос

DEN 383.76 -106 %

Боја / Finsh : Позлата Мат Црна Боја.Заостри нерѓосувачки челик завртки со шрафцигер и да ја поправите на з

DEN 525.12 -106 %

Сет од 3 Синиот Ѕид Монтирани Куки во Форма на Брод Подлога.Големина : 4.5"L x 1.9"W x 6"Х Материјал : Леано Желез�

DEN 1941.60 -106 %

Материјал : не ' рѓосувачки челик.Должина, ширина и висина се во врска 6*3*6.5 см, печ дијаметар е за 7cm, грешк�

DEN 335.76 -106 %

МОДЕРНАТА FARMHOUSE ОРКЕСТАРОТ : совршен бања додаток за вашиот модерен farmhouse тематските дома.НЕГОВАТА И НЕЈ

DEN 95.52 -106 %

Удобно кожатапријателски материјал, мека,дише.Количина : 2 PC Нетоксични, животната средина protection Material де

DEN 383.76 -106 %

Згора на тоа, по отстранувањето на кука багажник, снимката не ќе се држи до ѕидот, па тоа може лесно да се