.

.

Со попуст
Куќа Лекар Грб Рек Џеб, Сива, 98 х 16 cm

Куќа Лекар Грб Рек Џеб, Сива, 98 х 16 cm

DEN 4673.52

Од стока
Во магацинот

Производителот гаранција може да не се применува.Декоративни и убава облека рек направен од челик.Облеката решетката има една убава минималистички дизајн кој се вклопува и со повеќето дизајнот на ентериер.Чистење со влажна крпа.Производот мерки : l : 98 см, w : 16 см, h : 22 cm.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 14864.16

Елегантна, во согласност со луѓе естетика.Во овој просторsaver крпа бар е дефинитивно мора за секоја бања

DEN 2157.36

Мултицел : Овој крпа бар може да се користи во кујната, бањата и перална.Издржливи, повеќеслојна заштита,

DEN 1068.00

ЗДРАВ & ТРАЈНИ Направен со нерѓосувачки челик, ова крпа решетката е корозијаотпорни, долготрајни и лесн

DEN 1094.40

ЗДРАВ носи практична функција на вашиот простор при додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер

DEN 1127.52

Florencenid е добар живот снабдувач што се апарати за домаќинство и отворено производи како фокус.Нашето раб

DEN 525.60

Држи вашиот крпи суви и чисти, совршен за чување на вашиот крпи, бања крпи и облека организирани во бањат

DEN 479.76

Тоа е, исто така, може да се качи на вашиот ѕид за екстра складирање каде што треба.6КУКА РЕК : Складирање

DEN 1166.40

Оваа крпа бар може да се користи во кујната, бањата и перална.Можете да го инсталирате на секоја страна о

DEN 3359.76

Стил е стилски и исклучителна : изгледот е едноставна и модерна, на изработката е исклучителна и деликат

DEN 595.20

[Preferred материјал] Користиме високо квалитетни алуминиумски легури авијација и висококвалитетни пласти

DEN 385.92

Овие кујна, туш крпа куките се едноставни, практични и елегантен, што ги прави идеални за практична и дек

DEN 273.60

Начин на инсталација : perforating.Површината технологија : бакарна жица цртање.Материјал : Бакар.Крпа рек тип

DEN 1127.52

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Направен од висококвалитетни материјали, цврсти и трајни, антикорозија и анти ' рѓа, пог

DEN 1826.40

Трајни, недеформирани : крпа полици употреба дебели нерѓосувачки челик, цевки, да се направи производи с

DEN 551.76

* Може да се ротираат за 180 ° со 2,3,4 оружје крпа багажник за на ѕид,на врата,дома ,кујна, итн Модерен минима

DEN 359.52

Тоалет Ролна Хартија Носителот Додаток Бања Пешкир Рек Ѕид Материјал : не ' Рѓосувачки челик.Големина : 2

DEN 1850.40

Материјал : space алуминиум.Големина : 330 * 21,5 mm(12.99*8.46 во), 330 * 265mm(12.99*10.43 во), 330 * 320mm(12.99*12.59 во).Виси парична казн

DEN 117.36

0% Ткаенина.Карактеристики 2 двокреветни куки (4 виси поени) да се создаде инстант складирање зад врата.Ид

DEN 525.12

Хуманизирано не се лизга дизајн за да се спречи паѓање.Можете да висат она што го сакате, не само сува кр

DEN 1015.20

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Направен од висококвалитетни материјали, цврсти и трајни, антикорозија и анти ' рѓа, пог

DEN 1663.20

Фотографиите се сите сцени на овој производ и не содржат други предмети.Материјал : ABS, КОМПЈУТЕР, силико