.

.

Со попуст
Машки да се Женски Attenuator 50Ω SMA JK Коаксијален Attenuator SMA JK Коаксијален АНТЕНСКИ Attenuator 2W 6GHz Коаксијален АНТЕНСКИ Attenuator 1 30dB за Електрични Надополнува(5db)

Машки да се Женски Attenuator 50Ω SMA JK Коаксијален Attenuator SMA JK Коаксијален АНТЕНСКИ Attenuator 2W 6GHz

DEN 576.00

Од стока
Во магацинот

Стабилни перформанси, долг животен век.Со висока цврстина, не е лесно да се деформира.Дадени од страна на висок квалитет на алуминиум, висока во сила и цврстина. 100% сосема нов и висок квалитет.Стандард SMA машки да се женски конектор. 1. 100% сосема нов и висок квалитет. 2. Стандард SMA машки да се женски конектор. 3. Дадени од страна на висок квалитет на алуминиум, висока во сила и цврстина. 4. Со висока цврстина, не е лесно да се деформира. 5. Стабилни перформанси, долг животен век.

Детални спецификации

Attenuation:
1, 2, 3, 5, 6, 10, 15, 20, 30dB (Optional)
Accuracy:
1 10dB
Power:
2W
Standing Wave Ratio (SWR):
≤1.20
Impedance:
50Ω
Frequency Range:
DC 6.0GHz
Temperature Characteristic:
55℃~125℃
Connector Type:
SMA JK Male to Female
Material:
Copper plated ternary alloy material
Quantity:
3pcs
Total Length:
3.6cm/1.42in
Connector Diameter:
0.5cm/0.20in, 0.7cm/0.27in
Weight:
Approx. 30g
  :
Package list:
3 * Attenuator  :
Додатоци на производи
DEN 1475.76

Врнежлив таванот дизајн : ефективни дожд,лесен за употреба,повеќе убави.Прашува : ➤не вклучува декорати

DEN 22867.20

Објект Fastener Асортиман.Тип Стандард.Глава Тип Хексадецимален.Материјал Не ' Рѓосувачки Челик.Заврши О

DEN 5587.20

Тивко работење со мека на допир отворање.Направени од издржлив корозијаотпорни материјали и отстранли�

DEN 484.80

Штркот : 200mm / 8"400mm / 16"600mm / 24"800mm / 32";.Двојно HG15 Тешки Линеарна Железнички Водич и SFU1605, Топката завртка на то�

DEN 702.00

Може да поддржи до 250 кг.Бродови во 3 кутии, бидете сигурни дека да се има пријател со вас.Вашата мала Прин

DEN 287.76

Тоа само го штити од прашина, гребнатини, масло, вода и отпечатоци од прсти.Материјал : МИЛЕНИЧИЊА , 99% Реп

DEN 311.76

[ОПТИМИЗИРАН ГОЛЕМИНА] Овој производ е дизајниран за секоја врата (особено дрвена врата), безбеден и тив�

DEN 358.80

20 Парчиња Ѓердан Синџири 4 Боја ЛинкКабел Синџир Ѓердан со Hummer Clasps Лице Покривање на Синџир на Рака Лице

DEN 9913.68

Lampe преносни à très високата puissance.Les quatre mèches sont intégrées, la source lumineuse est стабилна, ла durée de vie est longue et la portée est го

DEN 319.20

Honeywell PS1202 A00 Замена на Напојување Одбор за модели F50 F, F300 A, F300 EReplaces 208414 A, 208414 B, 208414 C120 VHas на избор скокач за

DEN 1368.00

Ќе работи само за PS4 CUH1115 A системи.Модел : ADP240 CR Ова напојување има 4 pin конекција.Напојување ADP240 CR Замена Д

DEN 15887.76

Пан Филипс Висока Ниска.Само Прислушување Завртки.Глава димензии често се разликуваат од стандардните

DEN 2265.60

Димензии : H 3.5" W 2".Pewter Позлатен Светлина Антички Сребрен.Направен во САД.Овие мал kiddush чаши се одличен изб

DEN 8616.24

Три бои од мека природна светлина го осветлуваат вашата убавина во различни прилики.Телефонот се стега

DEN 1802.40

Категорија; Autographed МАК Шлемови.EMMITT СМИТ AUTOGRAPHED ДАЛАС КАУБОЈС FS PROLOINE ШЛЕМ HOF SB МВП INSC HOLO Ако еден производ е

DEN 1716.00

Повеќе Функција : Дигитални медиуми FM приемник со userfriendly дигитална контрола интерфејс, Поддршка волан US