.

.

Со попуст
Сите Облечени Силикони Tools 5-Парче Крајната Сет За Готвење, Печење И Служат, од не ' Рѓосувачки Челик и Црна

Сите Облечени Силикони Tools 5-Парче Крајната Сет За Готвење, Печење И Служат, од не ' Рѓосувачки Челик и Црна

DEN 1439.76

Од стока
Во магацинот

Карактеристики флексибилни, nonstick силиконски влакна и трајни бранеа од нерѓосувачки челик се справи.Dual-зафат се справува обезбеди одлична потпора за четкање.Топлина-отпорни на температури до 450°F. машина за миење Садови-безбедно и BPA-free.Сет вклучува : Шпатула, Spoonula, Тегла scraper, Мини тегла scraper и Мини spoonula.Од наједноставните гарнир за најмногу елаборат антрето, сите тие се составени од мали задачи како мешање, нервира, служат, и позлата.И овој разновиден збир на Силиконски Алатки ви помага да се справи со сите нив.Со рачки од нерѓосувачки челик и силиконски глави, тие ги комбинираат најдобрите квалитети на двата материјали.На силиконски прави, по својата природа флексибилни и nonstick, додека нерѓосувачки челик нуди подобра набитост и потпора.Во комбинација, тоа го прави овие алатки е особено корисно кога мешање или ширење густа, леплива храна, како тесто или мрзнување.Тие исто така се исклучително безбедни, бидејќи тие може да се користи со nonstick садови и се спротивстави на топлина до 450°F. Овие алатки се толку добро дизајнирани, тие ја освои престижната награда Добра Награда за Дизајн во Tabletop Категорија за излагање супериорен квалитет, иновативна форма, и одлично функционира.Овој сет содржи : шпатула, spoonula, тегла scraper, мини тегла scraper и мини spoonula.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 215.76

Го задржува дозволувајќи им на восок да се шири понатаму, погодни за употреба со топла & топла восоци.При

DEN 791.76

Ве молиме Цел 12 големина до♫♫.симпатична дуксери зимски јакни за жените леопард печати падне јакна одм

DEN 287.76

Големина : Прибл 24.5 x 5.3 x 1.6 см / 9.6 x 2.1 x 0.6 инч.Еднократно, лесен за чистење, трае цел живот.Го задржува дозво

DEN 407.76

Овој сет се чувствува како ремекдело!На засилувач дистрибуира тесто рамномерно и ефикасно да се обезбе�

DEN 407.04

✅【Што има во Собата?】Овој сет содржи 4 различни силикони spatulas : 1pc 12inch дупчиња шпатула, 1pc 13.6 инчен риба ш

DEN 431.28

КАДЕ ПАТЕНТ ИНОВАЦИИ ги ИСПОЛНУВА БЕСПРЕКОРНА ДИЗАЈН – Широк Дупчиња Шпатула е креативно облик, удобно

DEN 239.52

Погоден за примена на коса отстранување восок, лицето маска, и, исто така, може да се користи како јазик d

DEN 1339.20

Погодност : Лесен и пренослив, можете лесно може да го стави во џебот и го користат кога сакате.Дополните

DEN 1392.00

Професионален квалитет ресторан стил на готвење алатка.Совршен подарок за кујна и bbq љубовници.Корисни

DEN 208.08

Висок квалитет : лесен за употреба и чиста.DIY занаетчиски силиконски калап, широко се користи за шеќер за

DEN 167.52

Погоден за отстранување на влакна на многу места на вашето тело, може да се примени за да се применат вос

DEN 262.80

Ова добро дизајниран шпатула служи совршена големина дел од пусти и колачи.Мерки 81 / 4инчи со 11 / 2инчи со 8

DEN 671.28

Шпатула е идеалната големина за кревање колачиња од колаче лист.Направен од силикон врзани за флексиби�

DEN 130.56

Произведени од AISI 420 германски нерѓосувачки челик.Производот е во Согласност со ИСО 9001, CEКвалитет Марка,

DEN 131.76

AAPro Tools 1 Премија Одделение од Нерѓосувачки Челик, 8" Шпатула 11 R Стоматолошки Мешање Шпатула Пластични ALIGN

DEN 249.36

¡¾HIGH КВАЛИТЕТ¡¿Направен од висок квалитет на бреза материјал, кој е безбедно, нетоксични и лесен за упо�

DEN 2385.60

Лактите Дизајн, Мека Стружење Глава : Лактот дизајн, scrape исклучите остаток восок , мека стружење главата,

DEN 1291.20

Силиконски Материјал И Отпорност на Топлина : Направен од висок квалитет со силиконска материјал, висок

DEN 335.76

Bundlepro е доверлив кујна utensil експерт, ние сме биле посветени на обезбедување на клиенти со највисок квали�

DEN 1804.80

Риба Шпатула Тарнер Сет : Сет вклучува 3 еез на Spatulas.Дупчиња шпатула, големи шпатула тарнер и мали шпатул�