.

.

Со попуст
Испотени Бендови Женска Девојки Headband - Не Се Лизга Сомот-Наредени Атлетик Hairband - Крофна Ден

Испотени Бендови Женска Девојки Headband - Не Се Лизга Сомот-Наредени Атлетик Hairband - Крофна Ден

DEN 1615.20

Од стока
Во магацинот

Еластична.Еластична затворање.Рака Мие Само. "OMG..Тие Не се Лизга!" – Испотени Бендови headbands се сомот-наредени за крајната не се лизга зафат – без влечење на вашата коса или предизвикува главоболки.Еластичен еластична за да ги собере различни главата форми за оптимална удобност.Испотени Бендови се совршен коса додаток за вашиот здрав, активен начин на живот.Пот wicking ткаенина држи пот надвор од вашите очи.Од вашиот утро тренингот, да попладне errands, да ноќ на градот, овие ќе се надополнуваат било облека за секоја активност.Ќе заборавите што сте го на!.Еден од еден вид дизајни – Уникатни модели дизајнирани во Синсинати, ОХ.Тие доаѓаат во 100s на стилови за да се задржи во потрага стилски во секое поставување.Лесно е Грижа - Ние препорачуваме рачно миење, капење суво за најдобри резултати.Не се стави во машина!.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 335.76

фитнес headband, ве молиме обидете се на нашиот headband !Добро затегнувачка перформанси : Висока еластичност, м

DEN 359.76

Практична коса додатоци комбинација : ќе добиете 8 парчиња метални обрачи во различни стилови и 3 парчињ

DEN 6832.32

Направи што повеќе Гламурозна, Достоинство и Елегантен.Совршено се вклопуваат за вашиот венчаница.Може

DEN 239.76

100% Памук.Увезени.Еластична затворање.Машина За Миење.Официјално лиценцирани МАК производ.Сет вклучува

DEN 1792.80

МАТЕРИЈАЛ : Се направени од 100% полиестер влакна, ткаенина е мека, пријателски за кожата."Јас биле вакцини

DEN 674.40

И овие headband прави косата бриз; само се лизга во текот на било кој стил и да се направи што повеќе шармантн

DEN 818.16

【Тоа е светлина 】На headbands се многу абсорбента,материјалот е мек, трајни и удобно.Спецификација : Standard Prod

DEN 143.76

Удобно Sweatbands Доаѓаат Во Различни Стилски Модели За Мажите И Жените.Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Уд

DEN 648.00

【Лесен за употреба】На sweatbands е лесно да се носат, се водат директно на глава, без јазол.Овие headbands помогн

DEN 2157.60

♛ Материјал : Висок квалитет тиара, направени од Кубни циркониум; метал е мека бакар обложено со вистинс

DEN 688.80

полиестер.Тенок И Лесен, Додека Апсорбирање На Profuse Пот, И Нема Да Го Попречат Вежбање, Додека Тие Четка Н

DEN 332.40

Заштита помош за спортски и атлетски настани.Wristband, Морнарица.Дише материјал апсорбира потта и помага п

DEN 215.76

Дали сакате да се направи повеќе модерен и симпатична, овој голем лак headband е симпатична со кореја стил, д

DEN 311.76

Sweatband Сет, Спортски Headband Wristband Сет (6 PCS) Sweatbands Тери Крпа Wristband Зглоб Sweatband Headbands Влага Wicking Пот Апсорбирање н

DEN 599.76

3 Слаби & 3 Бран Bling Сјај : 2 Сребро, 2 Злато & 2 Црна Прилагодливи Headbands за Жени, Девојки и Тинејџерите.Прилаго

DEN 131.76

44 Ленти : Црна 3.5".Ултра Силна 2 X Повеќе не се Водат #1 Лабораториски Тест е Докажано Најсилните Квалитет з

DEN 93.36

Ние обезбедуваме 24часа онлајн услуги на клиентите со нашите пријателски тим за поддршка.Можете да преб

DEN 285.60

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 264.00

Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влага Далеку Од Од Веѓа

DEN 91.68

Материјал : Волнени крпа 100% Сосема нов и висок квалитет на Нови моден дизајн, Многу популарна.Стил : Клас

DEN 335.76

❀Она што Ќе Добиете за 4 x бебе девојка флорални headbands и 5 x Голи Боја Најлон headbands(како слики прикажани), 1 x

DEN 3072.00

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 263.76

Предност : Анти УВ,Сува брзо,adsorb слатка,растеглив, не се лизга, антипропадна лента.Погоден за сите спорто

DEN 261.60

ღ Двојно Двострано Печатење, 100% Полиестер ღ Што Е Различен Од Повеќето Headbands Можете да го Видите На Паза